Stretko BB

Užívateľov profilový obrázok
Marian | --
Príspevky: 910
Meno: Marian
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa Marian » 01 Dec 2009 11:49

Páni V Bažante majú čapovanú kofolu 0,5l za 1€ podľa mňa cena mierne prehnaná inde majú aj drahšiu.
Budeme tam od 16 00hod. Modely doneste aspoň bude čo okukávať.
Jožkin nevadí a lepiť máme čo na 5 rokov.

Užívateľov profilový obrázok
RIVEVAL | --
Príspevky: 81
Meno: Matej Pavlík

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa RIVEVAL » 02 Dec 2009 15:31

fajn..a moze mi niekto este povedat alebo prilozit mapku kde je ten bazant??? :dhh:
Aj ked sa mozno niekomu moje modely nepacia, mne to nevadi, pretoze hlavne je to, ze sa pacia mne. :)

Užívateľov profilový obrázok
Bugatti | --
Príspevky: 341
Meno: Marcel
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa Bugatti » 02 Dec 2009 19:39

To riveval. Na námestí. Keď sa opítaš hocikoho tak ti povie.

Bugatti sa hlási do partie.

Užívateľov profilový obrázok
Burton | --
Príspevky: 608
Bydlisko: Nemecká

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa Burton » 02 Dec 2009 22:59

TO RIVEVAL: Na namesti hladaj fontanu a pod nou pamatnik padlym vojakom z 2WW. Ked sa postavis pri pamatniku v smere klesania terenu, restiku zbadas na lavej strane hned pod bageteriou a v podstate oproti Tatra banke. Nad vchodom je velky nadpis - neda sa to prehliadnut. Hned ako vojdes dnu, mas po lavej ruke schody do pivnice.

Užívateľov profilový obrázok
RIVEVAL | --
Príspevky: 81
Meno: Matej Pavlík

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa RIVEVAL » 03 Dec 2009 14:51

a do tej pivnice mam vojst??? :dhh:
Aj ked sa mozno niekomu moje modely nepacia, mne to nevadi, pretoze hlavne je to, ze sa pacia mne. :)

Užívateľov profilový obrázok
Burton | --
Príspevky: 608
Bydlisko: Nemecká

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa Burton » 03 Dec 2009 16:02

Aspon na prvom stretku sme sedeli dole v pivnici... :wink: Ale keby si aj chalani sadli niekde inde, nie je to az taky rozsiahly komplex, aby si ich nenasiel. Pozeraj po stoloch a hladaj kofoly, popripade nejake kolieska z formul a podobne... :greedy:

Užívateľov profilový obrázok
RIVEVAL | --
Príspevky: 81
Meno: Matej Pavlík

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa RIVEVAL » 03 Dec 2009 18:03

Rozkas sefe...vezmem daky VLAK SNP to mam rozrobene...a mozem aj michaelu 754 010 doniest..aaa...dake autobusy mam rozrobene.. :)
Aj ked sa mozno niekomu moje modely nepacia, mne to nevadi, pretoze hlavne je to, ze sa pacia mne. :)

Užívateľov profilový obrázok
Marian | --
Príspevky: 910
Meno: Marian
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa Marian » 04 Dec 2009 12:09

Ano budeme dole v pivnici, modely doneste, Bugatti donesie Mclaren nech mu to okukneme.

Užívateľov profilový obrázok
Bugatti | --
Príspevky: 341
Meno: Marcel
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa Bugatti » 05 Dec 2009 11:17

Ešte to aby ste na ňom chyby hľadali. :haha:

Užívateľov profilový obrázok
Bugatti | --
Príspevky: 341
Meno: Marcel
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa Bugatti » 06 Dec 2009 22:52

Stretko prebehlo bolo fajn. Môže byť aj častejšie. Chcel by som upozorniť na jednu dôleitú vec. Jeden nemenovaný modelár si myslel, že to bolo stretnutie modelárov fóra http://www.papierovemodelarstvo.jakommo.sk, no keď sa dozvedel, že sú tam ľudia ktorý viac prispievajú na papermodelers.sk, tak sa vyjadril, že si pomýlil stretnutie. Chcel by som to uviesť na pravú mieru. Bolo to kamarádske stretko rovnako postihnutých ľudí, kde sme sa cítili dobre, a je nám jedno kto prispieva na aké fórum. To aby si dotknutý modelár nemyslel, že ho nechceme vidieť. Boli sme radi, že tam bol, a budeme radi keď príde aj nabudúce. Len by nebolo dobré pokial by sme sa delili na dobrých a zlých. Všetci sme dobrý. :P

Návrat na "Stretká // Meetings"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní