Stretko ZA

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: Stretko ZA

Príspevokod užívateľa Sekerka » 28 Júl 2017 12:57

majos napísal:Misko, mne sa Istria paci.

Ale dá sa to zrovnávať s legiovlakom? Hááá? :haha: Jediné na čo sa teším je "žranica". :dribble: Zase prídem vypasený ako ...

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Stretko ZA

Príspevokod užívateľa Marmat » 31 Júl 2017 08:33

Sumec, Sekerka - dajte potom vedieť, ak by sa niečo zmenilo, radi vás na stretku uvidíme.
Ostatní ako? Zatial sme traja + možno Serpens, ak sa ukáže.
Kde, kedy a v ktorý deň by sme sa stretli? Piatok o 16:30 môže byť? Miesto stretnutia legiovlak a potom sa uvidí, kde pôjdeme.

Užívateľov profilový obrázok
vrso | 34
Príspevky: 696
Meno: Michal Vršanský
Bydlisko: Mojš
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko ZA

Príspevokod užívateľa vrso » 31 Júl 2017 11:53

Tento piatok ze? Za mna moze byt

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: Stretko ZA

Príspevokod užívateľa Sumec » 31 Júl 2017 13:53

Ak sa nenahnevádte na mňa tak piatok sa chystám ísť na noc na ryby ak bude pekne :P
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Stretko ZA

Príspevokod užívateľa Marmat » 01 Aug 2017 12:01

Áno, tento piatok

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4050
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Stretko ZA

Príspevokod užívateľa Roman » 02 Aug 2017 16:40

tusil som ze neodolate legoivlaku :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: Stretko ZA

Príspevokod užívateľa Sekerka » 07 Sep 2017 12:45

Zdravím šeckých žilinčanov, a samozrejme aj žilincov! Aj tých "dočasných" na UNIZA! Nakoľko už sumec na FB likuje kadejaké študentské "opiliády", a niektoré majú termín už čoskoro, napadlo ma opýtať sa že čo a ako a čo so stretkami. Po pravde to odkladám už asi tretí deň, lebo mám obavu z tých klasických odpovedí, ako napr. sumec vie napísať: že ešte nevie či bude v ZA (ale zato zúčastní sa openparty na starej menze. :scorn: ) alebo &rey napíše že on príde do Žiliny až keď začnú prednášky (na dva krát zrušenej fakulte :haha: ), alebo marmat nemôže lebo má novú frajekru/frajerky. Jedine vrso mi už zostal (a ten zas nechce chodiť na plastikáčske stretká... mimochodom dnes idem :red: ) O ostatných ani neviem či ešte žijú, alebo už ani moc nie (viem že niektorým sa narodili deti, poženili sa a tak...) Tááák smelo do mňa! Napr. Ty taký a taký! My sa vôbec nevyhýbame stretkám v ZA prídeme v stredu do Kazačku a tam ti ukážeme "zač je toho vŕšok"!!!

Užívateľov profilový obrázok
vrso | 34
Príspevky: 696
Meno: Michal Vršanský
Bydlisko: Mojš
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko ZA

Príspevokod užívateľa vrso » 07 Sep 2017 12:59

ja mozem v stredu

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: Stretko ZA

Príspevokod užívateľa Sumec » 07 Sep 2017 17:12

Ach ten Facebook, to je novodobá metla ľudstva :haha:

Ale sekerka máš nejaké mylné informácie :wink: Neviem či budem v ZA som mohol povedať maximálne niekedy cez leto keď som v TN a nie keď už mám semester lebo klasika na stavebnej fakulte je rozvrh skoro celý týždeň a dokonca nie som ani z tých čo utekajú na vlak rovno zo školy z cestovnými taškami či kuframi :P

Tiež som mal v pláne v najbližšej dobe napísať sem ohľadom stretka. Takže ja môžem začať chodiť tak od začiatku semestra teda od 25.9. I keď neviem koľko bude tých začiatočných opijášov, ktoré už sekerka spomenul :victory: Ale keď sa nejaké dohodne tak rád prídem.
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
&rey | 34
Príspevky: 133
Meno: Andrej
Bydlisko: Žilina, Medzilaborce

Re: Stretko ZA

Príspevokod užívateľa &rey » 08 Sep 2017 09:28

Ty, Sekerka, zatiaľ som si našiel prácu v ZA, tak občas sa zastavím. Kazačok je veľmi dobrá voľba, aspoň to budem mať bližšie

Návrat na "Stretká // Meetings"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní