Stretko HC

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa bodie4 » 27 Dec 2012 13:34

Platí A. O 16. v Armstrong cafe. Teším sa na Vás. Orecha budem informovať.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa serpens » 27 Dec 2012 13:35

Netes sa! Inak OK.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa bodie4 » 28 Dec 2012 11:20

Tak a máme 2. stretko v HC za sebou. Trošku sme sa rozrástli a spoznali ďalších zanietencov z nášho teritória. Posilnil nás klasicky Dalibor z PN a navrátilec serpens. Domáci sa však nedali a tak sme mohli medzi sebou privítať Palusa, Orecha a Mathewa, čo nie je až tak zlé.Eduardo mal služobnú cestu do BA, ale snáď TT mu výjde. Hodnotenie nechám na iných, nech si to každý prefiltruje sám. Pridám aspoň 2 fotos, ktoré urobil syn z mobilu.Tá veľká hlava, čo to kazí , som ja.

Užívateľov profilový obrázok
kamen | --
Príspevky: 275
Bydlisko: Šala

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa kamen » 28 Dec 2012 17:48

Aha, práve som to našiel a samozrejme neskoro, ale v keď sme sa v NR stretli, nič si nespomínal.

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa bodie4 » 28 Dec 2012 20:29

Sám som to riešil za 5 minút 12, takže žiadnu informáciu som Ti nemohol poskytnúť. Ale veď nevadí a v TT sa na Teba aj Moniku teším dvojnásobne!

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa serpens » 29 Dec 2012 12:28

Musim povedat, ze stretko dopadlo nad moje ocakavania. Myslim, ze sme celkom dobre pokecali a snad sa nam v novom roku podari stretnut viac ako raz.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa bodie4 » 16 Feb 2013 10:08

Môže byť. Počkám do 12.00 ako sa ohlásia ostatní a keď nie, tak ich oslovím telefonicky. Predbežne zatiaľ navrhni miesto / v Armstrongu sa mi to páčilo/
a čas, aby sa mohli ostatní zariadiť, poprípade vyjadriť / okolo 17.00? /. Mathew má iný program, takže on nie. Ja samozrejme áno.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa serpens » 16 Feb 2013 10:48

Amstrong moze byt, cas viac menej tiez. Daj potom vediet, ked obvolas chalanov. Ak nas bude malo spravil by somsi nahradny program.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa bodie4 » 16 Feb 2013 13:25

Po telefonických hovoroch dostáva stretko reálnejšie kontúry. Proti nie ja zatiaľ nikto a poprípade by si kolegovia program upravili. Ja by som len upresnil hodinu na 16.30/?/ Armstrong klub vyhovuje aj ostatným: Ja, Eduardo, Paluso, Orech. Akcia môže prebehnúť. Čakám Vaše reakcie.

Užívateľov profilový obrázok
paluso | 47
Príspevky: 570
Meno: Pavol
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa paluso » 16 Feb 2013 14:43

Dobehnem. Ak nie presne o 16.30 tak možno neskôr. Záleží na malej ako sa zobudí.

Návrat na "Stretká // Meetings"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní