Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Múzeum papierových modelov / maj 2012 / Police nad Metují.

Užívateľov profilový obrázok
Tomáš | 50
Príspevky: 270
Meno: Tomáš
Bydlisko: V. Kapušany

Re: Police nad Metují

Príspevokod užívateľa Tomáš » 02 Aug 2013 16:29

Pekná výstava, je na čo pozerať. Keby sme my ľudia na fore pozbierali staré modely /aj nové/, aj my by sme mohli urobiť takú výstavu.

Užívateľov profilový obrázok
kamen | --
Príspevky: 275
Bydlisko: Šala

Re: Police nad Metují

Príspevokod užívateľa kamen » 02 Aug 2013 18:28

Bodie za túto myšlienku nevie spávať, ale iba modely nestačia. To je na velmi dlhú diskusiu.

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Police nad Metují

Príspevokod užívateľa Bambulo » 02 Aug 2013 21:39

Tomas , neviem ako si informovany , ale toto je stala expozicia , oficialne muzeum papieroveho modelarstva ... je to velmi komplikovane a ak mas cas a chut , tu si o tom mozes precitat ... vsetko od myslienky cez prve prace a brigady az po otvorenie :
http://www.papirovemodelarstvi.cz/phpBB ... 9001bee651
myslienka je to vynikajuca a keby sa jej niekto aktivne zhostil , verim tomu , ze by sa naslo dost ludi ochotnych pomoct ... a Kamen ma pravdu , modely su to posledne , co k tomu treba ... myslim ze modely by s radostou poskytlo vela modelarov nielen z tohto fora

... na jednej Monkinej fotke sa mihlôi aj moje modely , co ma celkom tesi :big smile:

Užívateľov profilový obrázok
Tomáš | 50
Príspevky: 270
Meno: Tomáš
Bydlisko: V. Kapušany

Re: Police nad Metují

Príspevokod užívateľa Tomáš » 03 Aug 2013 12:36

Máte pravdu, modely sú to posledné, čo k tomu chýba. Nemal som žiadne informácie o múzeu, len sa mi zapáčila myšlienka mať aj u nás na Slovensku také niečo.
Určite by bolo treba do toho investovať veľa koruniek. Ja len tak som sníval v tej horúčave.

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Police nad Metují

Príspevokod užívateľa bodie4 » 03 Aug 2013 18:43

Nechcem prezrádzať niečo, čo sa ešte len chystá, ale prvá lastovička tu bude čoskoro. Mne nevadí, že v tom nehrám hlavnú úlohu, ale hlavné je, že sa ľady pohli... Dúfam, že potom sa presvedčím aj o tom, že modely sú to posledné...

Užívateľov profilový obrázok
sanghaikid | --
Príspevky: 39
Meno: Luk
Bydlisko: VT

Re: Múzeum papierových modelov / maj 2012 / Police nad Metuj

Príspevokod užívateľa sanghaikid » 08 Aug 2013 13:19

Ako vidim som pozadu asi 100 rokov co sa vo svete deje ale toto je bomba.. Tam sa proste MUSIM dostat nech to stoji co to stoji. :dribble: Vsetkym ste ukazali ze vsetko sa da len treba chciet :victory: Vedeniu muzea prajem vela zdaru a kreativity aby toto uzasne miesto napadlo do zabudnutia.
Nie som hoden tvoriť, preto iba obdivujem.

Užívateľov profilový obrázok
sanghaikid | --
Príspevky: 39
Meno: Luk
Bydlisko: VT

Re: Police nad Metují

Príspevokod užívateľa sanghaikid » 09 Aug 2013 10:21

Ako sa vola ten hrad na obrazku 37? Mne sa zda ze podobny bol v shrekovi 1... ci?
Nie som hoden tvoriť, preto iba obdivujem.

Užívateľov profilový obrázok
kamen | --
Príspevky: 275
Bydlisko: Šala

Re: Police nad Metují

Príspevokod užívateľa kamen » 10 Aug 2013 09:15

Bodie, jak nad tým rozmýslam, keď sledujem ako sa hod modelom stáva oblúbeným športom, tiež mám tie obavy.

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Police nad Metují

Príspevokod užívateľa bodie4 » 10 Aug 2013 13:56

Pre sanghaikid: Hrad na obr. 37 je Donjon de Vincennes, vydavateľstvo L´Instant Durable rok 1980.
To Kamen: Niektoré veci nepochopím ani ja a to už mám cez 55.

Návrat na "Archiv 2013"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný