Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

BULLDOG FEST 2013 Liptovský Hrádok 25.5. 2013

Užívateľov profilový obrázok
Ján Moravčík | --
Príspevky: 14

Re: BULLDOG FEST 2013 Liptovský Hrádok 25.5. 2013

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 26 Máj 2013 11:33

Jedna cena nám ostala, je to možné, že to bude z tvojej kategórie, nemám pred sebou papiere, pozriem sa na to večer.

Užívateľov profilový obrázok
Michal Kalina | --
Príspevky: 182
Meno: Michal

Re: BULLDOG FEST 2013 Liptovský Hrádok 25.5. 2013

Príspevokod užívateľa Michal Kalina » 26 Máj 2013 16:07

Tak napíšem aj ja niečo. Akcia super, guláš tiež, dokonca aj počasie sa napravilo pri odchode na chatu. Výsledkovku som prepisoval z rukopisu, takže za príp. chybičky sa ospravedlňujem, fotovýsledkovka už je nahodená tiež, tam sme jeden model nestihli odfotiť :foto: , resp. sme ho na stole nenašli. O rok určite zase ...

P.S. Sony prosím ak môžeš, mohol by si mi poslať mierky k papierákom, na výsledkovke neboli a prezenčky nemám k dispozícii. ďakujeeem :wink:

Foto, výsledky a fotovýsledky sú už na stránke
http://www.modelarea.sk/sk/match-area/info/10/BULLDOG-FEST-2013

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2789
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BULLDOG FEST 2013 Liptovský Hrádok 25.5. 2013

Príspevokod užívateľa sony » 26 Máj 2013 19:48

Chalani dakujem vám za vaše ohlasy. Cením si Vašu účasť. Ešte raz sa ospravedlňujem, že som sa nemohol venovať celý čas súťaži. Sú určité okolnosti, ktoré neovplyvníte a niekedy sa skutočne nedá rozkrojiť, tak som to vyriešil, že som absolvoval obe akcie.
Čo to som zatial len telefonicky poriešil s Jančim Moravčíkom, takže o rok budeme mať súťaž určite opäť a pokúsime sa spomenuté chybičky napraviť!
Kto nič nerobí nič nepokazí, takže treba to brať tak.
K tomu hodnoteniu. Len čo som si zbežne modely pozrel vedel som, že hodnotenie nebude jednoduché.
petopato napísal:Trochu som bol sklamaný hodnotením modelov, lebo iconmasterova Scania si neodniesla cenu, neviem si to vysvetliť, lebo to bol dnes jednoznačne najlepší papierák, mohol by konkurovať aj plastovým modelom, ale nechodíme na akcie kvôli cenám,

Scania je skvelý model, chalani sa rozhodli tak ako sa rozhodli. Hold čo porotca to iný názor. Osobne som bol tiež rozčarovaný minulý rok z hodnotenia v Nitre, ked HlavaXXII sa so svojim lietadlom ani len neumiestnil v kategorii a Marek už aké lietadlá stvára. Takže je to skutočne vec názoru.
Našťastie vieme, že medaile nie sú všetko a ide hlavne o stretnutie sa skvelej partie.
Pohrávam sa aj s myšlienkou urobiť kvalitnú výstavu pre divákov, pre modelárov pokecanie a možnosť čo to nakúpiť.. a ohodnotenie realizovať len v kategorii juniori a žiaci, ved potrebujem podporiť mladinu :)
Zatiaľ toľko.

V počte zúčastnených modelov vidno aj určitú stagnáciu v modelárstve... Nakupujeme, ale lepíme málo. Treba s tým niečo spraviť. Plasťáci nás tento rok tromfli. Z počtu 420 celkovo registrovaných modelov bolo 127kusov papierových, čo nie je zlé. Ale viem, že by to mohlo byť aj lepšie. Veď ked si pozriem štatistiku z roku 2011, kde bolo skoro 200 kusov papierových modelov, stojí za to o rok niečo vymyslieť. A opatovne atakovať tento mílnik, alebo ho aj tromfnúť.

Ešte raz všetkým zúčastneným dakujem za vašu účasť. Bez vás by totiž Bulldogfest neexistoval. :wink:
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
pisho66 | 39
Príspevky: 1421
Meno: Martin
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BULLDOG FEST 2013 Liptovský Hrádok 25.5. 2013

Príspevokod užívateľa pisho66 » 26 Máj 2013 20:24

Super akcia a naozaj pekne strávený deň. Zo súťaže som si odniesol aj medailu, čo bolo dosť prekvapujúce, kedže myslím že boli aj kvalitnejšie kúsky. Na budúce treba už aj niečo nové doniesť, lebo niekoľko modelov som poznal už aj z iných súťaží, a to nie len papierové. Tak ako píše Sony "lepte", ja tiež niečo skúsim. A ďakujem.
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Užívateľov profilový obrázok
kamen | --
Príspevky: 275
Bydlisko: Šala

Re: BULLDOG FEST 2013 Liptovský Hrádok 25.5. 2013

Príspevokod užívateľa kamen » 27 Máj 2013 08:10

Ahojte, zase som nebol, ale čosi napíšem. Sony tu nadhodil, že nakupujeme ale nelepíme. ja by som skôr dal, že aj lepíme, ale nedonesieme,veď kto by sa s tým ťahal. A ešte niečo, nerozpakujte sa priniesť aj niečo z minulosti, nie všetci to videli.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: BULLDOG FEST 2013 Liptovský Hrádok 25.5. 2013

Príspevokod užívateľa serpens » 27 Máj 2013 09:37

Ja skor mylsim, ze tomu chybalo take to hype, ale to je skor na sonym, aby nas tu vyburcoval k doneseniu co najviac modelov. Inak tento rok BullDogu uskodili najviac dve veci - pocasie a to, ze hokej skoncil pred tym :)
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
spider | 32
Príspevky: 974
Meno: Stano
Bydlisko: Trenčín

Re: BULLDOG FEST 2013 Liptovský Hrádok 25.5. 2013

Príspevokod užívateľa spider » 27 Máj 2013 11:00

Mňa mrzí, že som nemohol prísť. Tiež ma mrzí, že modely už nemám kedy robiť. Veď už aj minulý rok som bol v Hrádku bez modelov. Vlastne posledné roky chodím už len pozerať na akcie ... škoda. Minulý rok po bulldogu som si plánoval spraviť jeden model, že ho do tohtoročného stihnem určite. No, mám začaté kolesá ... :haha:
Vždy som si vravel, že mňa ten príbeh ("lepil som, potom vysoká ... a tak sa zas vracať k lepeniu") nikdy nestretne, no myslím, že to tvrdiť už nemôžem :beat plaster:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: BULLDOG FEST 2013 Liptovský Hrádok 25.5. 2013

Príspevokod užívateľa iconmaster » 27 Máj 2013 11:54

Vyska sem, vyska tam, ak clovek chce, najde cas na lepenie. Samozrejme, su obdobia, kedy je to prakticky nemozne, ale byvaju aj take kludnejsie mesiace a plus leto, kedy sa to da zradit medzi svoje aktivity.
Ja som momentalne v hlbokom upadku, od Vianoc som skoro nic nelepil. Jednak nie je volneho casu skoro vobec popri povinnostiach a navyse, aj ked mam chvilku volna, svedomie ma proste nepusti, aby som lepil, ale aby som ten cas vyuzival napr. na diplomovku. No silne dufam ze sa to coskoro zmeni a konecne sa k tomu znova dostanem. :victory:

Užívateľov profilový obrázok
Ján Moravčík | --
Príspevky: 14

Re: BULLDOG FEST 2013 Liptovský Hrádok 25.5. 2013

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 27 Máj 2013 13:36

martin1807 napísal:Tiez som dorazil v poriadku aj ked o ceste mi miestami nestihali stierace... Mal som este zastavku vo Svite a Major ma pred bôrikom obehol..:D
Akcia ako stale vyborna... Akurat mi tam chybal sony... :scorn: Mam len 2 vyhrady... Niesom si teraz isty no zdalo sa mi ze v kategorii P 11 boli odceneny iba dvaja typci ze viac ich tam nebolo no bol tam aj moj pes, no mozno nastal nejaky skrat v papieroch.. Mne to nevadi ja som si to ani nevsimol len mi to hovorila mama tak uvidime vo vysledkovkach... :wink:
No a druha vec spolocna fotka... Na konci vyhlasovatel nezahlasil z sa fotime tak sa to zase rozbehlo a s tejto akcie nemame spolocnu fotku... :haha: Inak super zesim sa na dalsi rocnik..:victory:

Ahoj Martin, v kategórii P11 ste boli traja, ak si si neprevzal cenu je u nás, napíš mi do správy adresu, poslem ti ju poštou.

Užívateľov profilový obrázok
metalsoft | 49
† 23.06.'23
Príspevky: 282
Meno: Ivan
Bydlisko: Lipt. Hrádok
Kontaktovať užívateľa:

Re: BULLDOG FEST 2013 Liptovský Hrádok 25.5. 2013

Príspevokod užívateľa metalsoft » 29 Máj 2013 15:50

tak už máme k dispozícii reportáž, takže nech sa páči

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... MBtj-pNYlU
Obrázok

Návrat na "Archiv 2013"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní