Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Užívateľov profilový obrázok
Ján Paulík | --
Príspevky: 15

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa Ján Paulík » 26 Sep 2013 11:49

No tušim ze tu nikto neporovnava PS a PMD. su to diametralne odlisne akcie. na xas okolo 14:00 bolo na poprad24 udane vyhlasovanie sutaze nie vysledkov.

Užívateľov profilový obrázok
Fiat 127 | --
Príspevky: 89

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa Fiat 127 » 26 Sep 2013 21:05

Ján Paulík napísal:No tušim ze tu nikto neporovnava PS a PMD. su to diametralne odlisne akcie. na xas okolo 14:00 bolo na poprad24 udane vyhlasovanie sutaze nie vysledkov.

Asi ste si nevšimol, že obe akcie majú predsa niečo spoločné. Ak neviete čo, tak ja Vám to teda prezradím. No predsa MODELY. Ja tu nechcem porovnávať, ale začal ste s tým Vy. Nechápem Vašej reakcii (asi si stojím na vedení), čo ste tým chcel povedať, že o 14:00 hod. malo byť vyhlasovanie súťaže a nie výsledkov ...?

Užívateľov profilový obrázok
Ján Paulík | --
Príspevky: 15

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa Ján Paulík » 26 Sep 2013 21:41

Fiat 127 napísal:
Ján Paulík napísal:No tušim ze tu nikto neporovnava PS a PMD. su to diametralne odlisne akcie. na xas okolo 14:00 bolo na poprad24 udane vyhlasovanie sutaze nie vysledkov.

Asi ste si nevšimol, že obe akcie majú predsa niečo spoločné. Ak neviete čo, tak ja Vám to teda prezradím. No predsa MODELY. Ja tu nechcem porovnávať, ale začal ste s tým Vy. Nechápem Vašej reakcii (asi si stojím na vedení), čo ste tým chcel povedať, že o 14:00 hod. malo byť vyhlasovanie súťaže a nie výsledkov ...?


Áno majú spoločný názov modely ale je tam jeden veľký rozdiel, neviem či o tom viete ale na PMD sú prezentované takmer 100% RC Modely, čo sú funkčné modely, ktoré sa hýbu, stireľajú, húkajú lietajú, take na baterky... Ale na PS sú viacmenej len plastové modely alebo papierové, také ako ste mohli vidieť v sobotu.... Zároveň aj organizácia PMD je na oveľa inej úrovni a zaujíma širšiu verejnosť. Pán Anďál to zvláda bravúrne a nikdy by som si nedovolil tieto dve akcie porovnávať a akosi si neviem ani všimnúť kde som to porovnával....

A chcel som tým povedať to že nechápem načo tu rozpisujete takéto bludy o vyhlasovaní výsledkov a ťaháte tu poprad24 keď tam o vyhlasovaní výsledkov nebola ani zmienka... Viem že ta súťaž bola zaujímavá natoľko že niekto zvládol poslať aj 5 mailov v mene svojich rodinných príslušníkov len aby vyhral ale čo má poprad24 spoločné s vyhlasovaním výsledkov?

BTW vrátim sa k rpedchádzajúcemu príspevku a áno kto tam bol vie ako to bolo a kto má aspon trochu zdravého rozumu a zmýšlania nebude sa k tomu vracať a písať o tom kedže každému normálnemu človeku dojde čo prečo a ako.....

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa Fito » 26 Sep 2013 21:53

Chlapci takto sa Vas spytam oboch.
Inac doma vsetko v poriadku ?
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Ján Paulík | --
Príspevky: 15

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa Ján Paulík » 26 Sep 2013 21:55

Fito napísal:Chlapci takto sa Vas spytam oboch.
Inac doma vsetko v poriadku ?

V naprostom......

Užívateľov profilový obrázok
Fiat 127 | --
Príspevky: 89

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa Fiat 127 » 09 Okt 2013 09:52

Fito napísal:Chlapci takto sa Vas spytam oboch.
Inac doma vsetko v poriadku ?

Agent provokatér ...?
Nekŕmte Trolla ...

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2789
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa sony » 09 Okt 2013 11:00

Rudy, prečo v kuse musíš rýpať? Ešte ti to nedošlo?
Chalani si tu v kľude prezentujú svoju akciu, ale ty si furt musíš ukájať svoje ego a rypnuť.. a ešte a ešte.. Vzrušuje ťa to? Dostavuje sa ti erekcia a či čo?
Prosím vezmi si k srdcu pravidlo: Daš pokoj, máš pokoj. Na modelforum.cz medzi plastikáčmi už máš svoje meno a poviem ti to tak aj papieraci ťa už považujú za človeka s duševnom poruchou. Uváž si, či ti stojí za to sa takto strápňovať.
Papierový člen plastikového klubu

Návrat na "Archiv 2013"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný