SVAP

Moderátor: Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
pesoico | 49
Kontaktovať užívateľa:

Re: SVAP

Príspevokod užívateľa pesoico » 16 Júl 2018 16:11

Kostol Povýšenia sv. Kríža Križovany nad Dudváhom
mierka: 1:160
autor: Juraj Gonšor
počet strán: 6 plus obálka
tlač: ofset

pesoico | 49
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 23 Sep 2019 21:27

Dlho som rozmýšľal čo spraviť. A rozhodol som sa takto.
Ešte minulý rok som dostal od pána Jakubča model konkatedrály sv. Mikuláša v Prešove. Skúšal som získať financie na vydanie z Prešova, ale tam nebol o model záujem, dokonca chceli za použitie erbu na obálke peniaze,
Predaj modelov stagnuje a jednoducho nemám dostatok financií na vydanie. Rozmýšľal som nad startovačom, ale nie som majster Vyškovský, takže neviem, ako by som tam dopadol. Výhoda startovača je garancia projektu, nevýhodou, že sa dá projekt podať len v jednej mene. Euro, alebo CZ. Obávam sa, že tým by som odradil českých modelárov od podpory pre model. Tiež je tam podmienka úspešného projektu a zaplatenie provízie 10 % z celkovej sumy projektu.
Tak sa obraciam na Vás modelárov, ako aj priaznivcov modelov o finančnú podporu na vydanie modelu konkatedrály. Cena za model je pre predplatiteľa 7,00 €, alebo 180 Kč. V prípade vydania modelu bude jeho cena 10 €, alebo 250 Kč. Potrebujem na vydanie ešte cca 750 eur, to znamená niečo cez 100 predplatiteľov. Podporíte vydanie modelu predplatením si ho? Informácie, číslo účtu a podobne podám cez súkromné správy.
Výzva platí do konca septembra, model chcem vydať do sútaže v Nitre.

Všetkým vopred ďakujem.

maaaslo | 38
Meno: pavol
Bydlisko: 13 lapwing road, wickford, ss117js, UK. alebo dunajska 23 tomasov 90044 SK.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa maaaslo » 24 Sep 2019 19:02

Tento kostol sa mi paci. Poprosim info ako predplatit.
Dakujem.

mimapnd | --
Fordsonman
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mimapnd » 24 Sep 2019 20:16

pesoico napísal:Rozmýšľal som nad startovačom, ale nie som majster Vyškovský, takže neviem, ako by som tam dopadol. Výhoda startovača je garancia projektu, nevýhodou, že sa dá projekt podať len v jednej mene. Euro, alebo CZ. Obávam sa, že tým by som odradil českých modelárov od podpory pre model.

Neviem, v mene (€ ci CZK) by som problem nehladal, pri platbe kartou, ci cez paypal je jedno aka je mena... Tak ako ked som platil za Vyskoskeho startovac, ten bol v CZK. Ja sa tiez rad zapojim, pekny je to model veru, ale ci sa Vam nazbiera dostatok modelarov, aby sa podarilo Nitre ho mat, to je si myslim malo casu. Ale to je na Vas.
M.
Teraz:
Pred: Snežný pluh, Zeriav Ganz, Fordson F Road Roller, Fordson F Snowdevil,
Po(medzi): nejaky divny Fordson.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

pesoico | 49
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 26 Sep 2019 08:58

Diky za odozvu. Aby som to upresnil, ja nie som majster Vyškovský a viem ako sa predáva slovenská architektúra.
A nechcel som skončiť ako chalaniko, čo na startovač dal Albatrosa a nevyzbieral ani polovicu financií.
Preto to skúšam takto. Cez FB a fóra. Pán Jakubčo a tento model si zaslúži vydanie.
Ďakujem každémkto sa pripojí a napomôže k vydaniu modelu jeho predplatením.
Ďalšie informácie cez ss.

Návrat na "Nové modely na trhu // New Models at the Market"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný