Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

M.A.S.S. (Michal Antonický Studio Servis)

Moderátor: Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
viktor | --
Príspevky: 301
Bydlisko: Trnava

M.A.S.S. (Michal Antonický Studio Servis)

Príspevokod užívateľa viktor » 18 Feb 2014 14:46

M.A.S.S. (Michal Antonický Studio Servis) spúšťa svoju činnosť, predaj bude spustený v Lužánkach.

March 811 - 1:24, autor Michal Antonický
Obrázok

ATS HGS1 - 1:24, autor Michal Antonický
Obrázok

Tyrrell 011/82 - 1:24, autor Michal Antonický
Obrázok

Shadow DN3 - 1:24, autor Ján Priškin
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Bogatyr | 52
Príspevky: 136
Meno: Henkie
Bydlisko: KPS
Kontaktovať užívateľa:

Re: M.A.S.S. (Michal Antonický Studio Servis)

Príspevokod užívateľa Bogatyr » 03 Apr 2014 01:17

Priživým sa na Viktorovom vlákne s malým oznamom. Modely od M.a.s.s. distribuujem na Slovensku. Prípadné objednávky mi zasielajte na mail: s4.pack@gmail.com . V blízkej dobe sa pripravuje tlač niekoľkých ďalších modelov ako McLaren MP 4/8 od Andyho Stránskeho atď o blížiacich sa novinkách budem včas informovať.

Bogatyr
Bogatyr

Užívateľov profilový obrázok
viktor | --
Príspevky: 301
Bydlisko: Trnava

Re: M.A.S.S. (Michal Antonický Studio Servis)

Príspevokod užívateľa viktor » 08 Apr 2014 21:59

Obrázok
Minardi M01 Digitální tisk "Laser Net" na papírech Color Copy 120gr . Kat.č. M.A.S.S. 005
Vystřihovánka závodního vozu F1 Minardi M01, kdy lze sestavit buď jen verzi L.Badoera z Nürburgringu (EU) 1999, nebo jen model F.Alonsa z testu v Jerezu (E) 1999.
Sada laserem řezaných doplňků: pomocná žebra 1mm, pomocná žebra 0,3mm, mokré dezénky a suché dezénky . Kat.č. M.A.S.S. Laser 005

Obrázok
McLaren MP4/8 Digitální tisk "Laser Net" na papírech Color Copy 120gr . Kat.č. M.A.S.S. 006
Vystřihovánka závodního vozu F1 McLaren MP4/8, kdy lze sestavit buď jen verzi A.Senny z GP Donington Park (EU) 1993, nebo jen model M.Andrettiho z GP Hungarorring (H) 1993 a nebo jen model M.Häkkinena z GP Adelaide (AUS) 1993.
Sada laserem řezaných doplňků: mokré dezénky a tvary přileb . Kat.č. M.A.S.S. Laser 006

Obrázok
Ensing N174 Ford Digitální tisk "Laser Net" na papírech Color Copy 120gr . Kat.č. M.A.S.S. 007
Vystřihovánka závodního vozu F1 C.Amona, kdy lze sestavit jen verzi z Long Beach (USA) 1976, nebo jen model z ROC Brands Hatch (GB) 1976.
Sada laserem řezaných doplňků: pomocná žebra 1mm - bočnice koleček, tvar přilby č Kat.č. M.A.S.S. Laser 007

Užívateľov profilový obrázok
viktor | --
Príspevky: 301
Bydlisko: Trnava

Megagraphic v spolupráci s M.A.S.S.

Príspevokod užívateľa viktor » 08 Apr 2014 22:04

Obrázok
Škoda Fabia WRC Swedisch Rally 2005 Digitální tisk "Laser Net" na papírech Color Copy 120gr Kat.č. M.A.S.S. 00A
Vystřihovánka závodního vozu Škoda Fabia WRC posádky Ekström / Bergman, v měřítku 1:24 (Full version). Součástí modelu jsou laserem řezané pomocné díly, sítka, dezény pneumatik a folie skel.

Obrázok
Škoda Fabia WRC ADAC Rallye Deutschland 2003 Digitální tisk "Laser Net" na papírech Color Copy 120gr Kat.č. M.A.S.S. 00B
Vystřihovánka závodního vozu Škoda Fabia WRC posádky Gardemeister / Lukander, v měřítku 1:24 (Full version). Součástí modelu jsou laserem řezané pomocné díly, sítka, dezény pneumatik a folie skel.

Obrázok
Škoda 130 RS Ofsetový tisk na papírech 140gr . Kat.č. M.A.S.S. 00C
Vystřihovánka závodního vozu Škoda 130 RS posádky J.Haugland / J.O.Bolin v měřítku 1:24, kdy lze sestavit buď jen verzi z Barum Rallye 1981, nebo jen model z Rallye Škoda 1982.
K vystřihovánce lze dokoupit laserem řezané doplňky:
dezénky pro verzi Barum Rallye Kat.č. M.A.S.S. Laser 00C/1
dezénky pro verzi Rallye Škoda Kat.č. M.A.S.S. Laser 00C/2

Užívateľov profilový obrázok
Bogatyr | 52
Príspevky: 136
Meno: Henkie
Bydlisko: KPS
Kontaktovať užívateľa:

Re: M.A.S.S. (Michal Antonický Studio Servis)

Príspevokod užívateľa Bogatyr » 09 Apr 2014 00:16

Ja len doplním cenu formuky sú za 7,9€ unblock, ale bez laserových doplnkov! Fábie cenu ešte určenú nemajú čaká sa na potlač skiel. 130 RS bude cena určená po dohode s Michalom. Zatiaľ mám objednaných po 5 kusov fábií a desať kusov ersky. Modely prídu na sk okolo 18. apríla. Pomohlo by mi ak by ste písali svoje objednávky do 14. apríla aby som vedel povedať Michalovi aký počet mi má pripraviť. samozrejme by mi to pomohlo aj pri formuliach. Ešté mám zopár kúskov aj z predošlej várky.
Bogatyr

Užívateľov profilový obrázok
Bogatyr | 52
Príspevky: 136
Meno: Henkie
Bydlisko: KPS
Kontaktovať užívateľa:

Re: M.A.S.S. (Michal Antonický Studio Servis)

Príspevokod užívateľa Bogatyr » 16 Apr 2014 21:35

Objednal som viac kúskov tak môžete aj naďalej objednávať.
Bogatyr

Užívateľov profilový obrázok
viktor | --
Príspevky: 301
Bydlisko: Trnava

Re: M.A.S.S. (Michal Antonický Studio Servis)

Príspevokod užívateľa viktor » 30 Máj 2014 09:40

Novinka z M.A.S.S. v predaji od 7.6.2014

Porsche 935/81 Kat.č. M.A.S.S. 008
Obrázok

Vystřihovánka závodního vozu Porsche, kdy lze sestavit buď jen verzi G.Morettiho ze závodu Portlands 100miles, nebo jen model osádky G.Moretti, M.Baldi ze závodu SPA 1000kilometers

Užívateľov profilový obrázok
Bogatyr | 52
Príspevky: 136
Meno: Henkie
Bydlisko: KPS
Kontaktovať užívateľa:

Re: M.A.S.S. (Michal Antonický Studio Servis)

Príspevokod užívateľa Bogatyr » 08 Jún 2014 15:11

Ahojte Porsche sa bude predávať na SK za 8,5€ na sklade mám 10 ks už vlastne iba 9.
Bogatyr

Užívateľov profilový obrázok
Bogatyr | 52
Príspevky: 136
Meno: Henkie
Bydlisko: KPS
Kontaktovať užívateľa:

Re: M.A.S.S. (Michal Antonický Studio Servis)

Príspevokod užívateľa Bogatyr » 11 Jún 2014 17:24

Poršátka už mám doma cena za kus je 8,5€, kto má chuť môže objednať. Samozrejme aj modely z predošlých várok sú ešte na sklade.
Bogatyr

Užívateľov profilový obrázok
Bogatyr | 52
Príspevky: 136
Meno: Henkie
Bydlisko: KPS
Kontaktovať užívateľa:

Re: M.A.S.S. (Michal Antonický Studio Servis)

Príspevokod užívateľa Bogatyr » 11 Júl 2014 12:33

M.A.S.S. oznamuje spustenie vlastného webu, na ktorom sa môžete dozvedieť všetko o novinkách vydavateľstva.
http://www.mass-models.cz/
Bogatyr

Návrat na "Nové modely na trhu // New Models at the Market"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných