Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Zetor 15 /NZM/ 1:16

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
lacio | --
Príspevky: 10
Meno: Lukáš
Bydlisko: Žilina

Zetor 15 /NZM/ 1:16

Príspevokod užívateľa lacio » 31 Dec 2009 15:55

Cez sviatky sa mi do ruk dastala tato srdcovka no a ako inak musela hned ist aj pod skalpel =)
V pondelok som začal a tu prve foto:
Obrázok Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Zetor 15 / NZM / 1:16

Príspevokod užívateľa martin1807 » 31 Dec 2009 16:05

No tak na toto sa fakt teším.. :wink: tento model je fakt pekny aj ja ho uz masm rezervovany.. Bude stvoju stavbu sledovat vela zdaru..
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
robopiny | --
Príspevky: 58
Meno: Robo
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zetor 15 /NZM/ 1:16

Príspevokod užívateľa robopiny » 01 Jan 2010 21:32

chcem popriat vsetko naj do noveho roku . chcel bi som sa spytat od koho je ten model Zetor 15 mal bi som onho velky zaujem diky :too sad:

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Zetor 15 /NZM/ 1:16

Príspevokod užívateľa borog34 » 01 Jan 2010 23:07

robopiny: vydalo to Národní Zemědelské Muzeum v spolupráci s Pavlom Skokanom, je to nový model, vyšiel minulý mesiac a čo sa týka možností získania tak by nemal byť problém zohnať ho vo všetkých lepších eshopoch s papierákmi, prípadne pozri si sekciu objednávky modelov
lacio: :electric shock: :jawbone: :dribble: paráda, budem sledovať a držím päste :)
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
robopiny | --
Príspevky: 58
Meno: Robo
Bydlisko: Sobrance
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zetor 15 /NZM/ 1:16

Príspevokod užívateľa robopiny » 02 Jan 2010 18:28

borog 34 dakujem za info ,serpens mi poradil aby som sa obratil na jozkina a ten mi slubil ze ked bude moct tak mi kupi.bude to zaujimave ho mat doma lebo som snim vyrastal ,sused ho ma dodnes doma.Ale uz asi nejazdi bol ho problem startovat pomocov cirkulari,to bol zazitok.obrazok k nemu nemozes dat ako bude vyzerat. A lacio drzim prsty

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Zetor 15 /NZM/ 1:16

Príspevokod užívateľa borog34 » 02 Jan 2010 19:02

robopiny: foto obálky modelu, neviem, či môj bude postavený na takej úrovni :haha:
Obrázok
P.S. sorry za kvalitu ale nemám teraz moc dobré podmienky na fotenie, skúsim to ešte odfotiť cez deň
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
ultra | 50
Príspevky: 280
Meno: Peter
Bydlisko: Levice

Re: Zetor 15 /NZM/ 1:16

Príspevokod užívateľa ultra » 02 Jan 2010 19:33

borog34 napísal:robopiny: vydalo to Národní Zemědelské Muzeum v spolupráci s Pavlom Skokanom, je to nový model, vyšiel minulý mesiac a čo sa týka možností získania tak by nemal byť problém zohnať ho vo všetkých lepších eshopoch s papierákmi, prípadne pozri si sekciu objednávky modelov
lacio: :electric shock: :jawbone: :dribble: paráda, budem sledovať a držím päste :)




No... tak to by som rad vedel co myslis tym "LEPSIM ESHOPOM S PAPIERAKMI" - lebo na Slovensku ako dobre vieme taky neexistuje (rad by som sa mylil) - prave preto Fito (Vecna vdaka ti oooooo FITO) zacal organizovat kupovanie modelov priamo od vyrobcov. Jedine ze si mal na mysli nejaky cesky E-shop a tym padom koli vyske (balik cca 300.-SK) postovneho ktore si uctuje nasa genialna a slavna a neskonale super fungujuca Monopolna SLOVENSKA POSTA je to o nicom.

Tento model som aj ja zohnal pomocou Jozkina (velka vdaka aj Jozkinovi za jeho ochotu)

Vlakno pozorne sledujem a nebolo by odveci popisat skusenosti pri lepeni .

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zetor 15 /NZM/ 1:16

Príspevokod užívateľa serpens » 02 Jan 2010 19:40

Takto nejak to vypada, ked sa s tym clovek pohra :wink:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Zetor 15 /NZM/ 1:16

Príspevokod užívateľa borog34 » 02 Jan 2010 19:46

Ultra: je to tak ako si napísal, musím s tvojimi slovami len súhlasiť, moja chyba bola že som tam nedopísal lepších českých eshopoch :red: za čo sa ospravedlňujem, nemám najlepšie skúsenosti s objednávkami Z ČR práve kvôli poštovnému a iným nezmyselným poplatkom, už si budem modely objednávať len cez chalanov tu na fóre :) :)
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
Pushkin | --
Príspevky: 256
Meno: Jano
Bydlisko: Praha

Re: Zetor 15 /NZM/ 1:16

Príspevokod užívateľa Pushkin » 02 Jan 2010 19:54

Sledujem a nenechám si ujsť .
Tohoto fešáka mám aj ja v archíve kúpil som si ho v NMZ. (majú ho za 60 czk).
V samotnej šmikajde je o dosť tmavší ako na obálke. Má takú istú tmavozelenú farbu ako originál ktorý je tam vystavený.
Ale musí počkať a vydržať.
Moja galeria
PAPIER....tak to už je aká paráda !
C8H10N4O2 - user !

Návrat na "Odložené stavby modelov // Postponed Model Builds"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní