Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Povstalci 1:35

Moderátor: serpens

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Povstalci 1:35

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 01 Okt 2019 22:35

Ahojte vospolok.
Po dlhom čase ničnerobenia som sa dokopal dačo zlepiť. Už dávnejšie mám v hlave koncept diorámy slovenského povstaleckého vojska SNP a dosť výrazne tomu konceptu pomohla aj súťaž v Bystrici, kde som nečakane zohnal pár figúriek vodičov a nakladajúcich vojakov, ďalšie figúrky (vojaci ČSR 1938) mi prídu poštou od kamoša. Podarilo sa mi aj zohnať nejakú techniku, konkrétne obrnený automobil tatra OA vzor 30, ľahký nákladiak praga AN a lietadlo avia B-534 (povstalecká S-13), no nedarí sa mi zohnať tank SLT vzor 40 s trikolórou na veži, kedysi vyšiel v E+Z. Vojaci ktorí nakladajú sudy sú síce nemeckí, no po úpravách to budú pekní povstalci :wink: jednotlivú techniku budem prezentovať v konkrétnych témach a celok potom tu. Diorámka to bude taká skôr nevalnej kvality, keďže terény a krajinky robiť neviem :haha:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
pet1972 | 51
2K+
Príspevky: 2085
Meno: Peter Kováč
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Povstalci 1:35

Príspevokod užívateľa pet1972 » 02 Okt 2019 11:39

A ja som myslel, že dáš letisko Zolná s Lavočkami :beat plaster: :-( no nič, aj toto bude OK, budem určite sledovať

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: Povstalci 1:35

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 02 Okt 2019 22:37

pet1972 napísal:A ja som myslel, že dáš letisko Zolná s Lavočkami :beat plaster: :-( no nič, aj toto bude OK, budem určite sledovať

Ale to vôbec nieje zlý nápad, len by to chcelo vlastniť originál a poprosiť niekoho o recolor, lebo ja to neviem :haha:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
pet1972 | 51
2K+
Príspevky: 2085
Meno: Peter Kováč
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Povstalci 1:35

Príspevokod užívateľa pet1972 » 03 Okt 2019 11:00

Stačil by jeden recolor bez čísel a k tomu nejaké nálepky asi...jaj toto by už aké dobré bolo..a inšpirácia potom na diorámku :haha: :haha: :haha:


Návrat na "Projekty // Projects"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní