Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Diorámky a fotky

Užívateľov profilový obrázok
ELEFANT | 52
Príspevky: 1267
Meno: Radek Lamche
Bydlisko: Dolní Benešov ČR
Kontaktovať užívateľa:

Diorámky a fotky

Príspevokod užívateľa ELEFANT » 23 Júl 2008 15:08

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli by tu mohla být i kategorie Diorámky a další dotaz je ,že mám problémy tu ukládat fotografie tak jako to bylo na tom předchozím slovenském webu nebo i českém,přes papírové modely,musel jsem dát jenom odkaz na stránku(viz architetura-mohyla míru).Pořád se mi oběvuje nějaké omezení na menši počet pixelů.Tak jestli máte nějaký trik na ty fotky,tak by se to tu mohlo podrobněji napsat i pro ostatní.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Diorámky a fotky

Príspevokod užívateľa serpens » 23 Júl 2008 16:00

Dioramy zatial davaj do kategorie Bez kategorie :) - psledna v modeloch, ked ich tu bude viacer vymyslime kam by sme zaradili kategoriu Dioarama.

Co sa tyka obrazkov, tak nieco je napisane tu vo F.A.Q., pracuje sa na novom systeme, zatial treba postupovat podla linku, pripadne pouzi pm.sk alebo cpm.cz a prekopiruj odkazy sem, bude ti to fungovat aj tu.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: Diorámky a fotky

Príspevokod užívateľa WanRayen » 31 Júl 2008 22:10

diorámy by som nechal v sekcii bez kategorie ale dal by som im samostatne subforum. :big smile: Co ty na to admine? :ah:

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Diorámky a fotky

Príspevokod užívateľa serpens » 31 Júl 2008 23:00

Tak nejak som si to predstavoval, ale riesit sa to bude, az ked bude aspon desat dioram a v sekcii Bez kategoire bude aj nieco ine :)
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: Diorámky a fotky

Príspevokod užívateľa WanRayen » 01 Aug 2008 08:39

tak ok dam tam dioramy este moje tri co mam nejake dorobím a bude desat hahah :dhh:

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: Diorámky a fotky

Príspevokod užívateľa WanRayen » 17 Sep 2008 18:56

No pozeral som že dioram sa množí dobre nedáš samostatné subfoórum. prosim prosím pekne prosím.

Návrat na "Kniha prianí [Requests Book]"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní