Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Ikona - neprečítané príspevky

Užívateľov profilový obrázok
Ing. Spendlik | 42
Príspevky: 372
Meno: Tomáš
Kontaktovať užívateľa:

Ikona - neprečítané príspevky

Príspevokod užívateľa Ing. Spendlik » 06 Jan 2013 13:31

Ahojte,
nešlo by spraviť ikonu, ktorá ma hodí na prvý neprečítaný príspevok vo vlákne, väčšiu? Keď prehliadam fórum, otvorím si všetko neprečítané a vyberám si postupne čo chcem vidieť a otváram si samostatné taby práve kliknutím na túto ikonku. Nakoľko je ale tá ikonku maličká, tak sa mi často stáva, že kliknem vedľa :beat brick: Navyše fórum prehliadam aj na mobile a tablete a tam sa trafiť s prstom na tú ikonku je nadľudský výkon (treba preto približovať a nejaké špeciálne appky nepoužívam, typu Tapatalk a pod.).
Nedalo by sa to trochu zväčšiť?



Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ikona - neprečítané príspevky

Príspevokod užívateľa serpens » 06 Jan 2013 13:55

Takto priamo v nastaveni to nejde, ani si neviem predstavit na kolko by to pokazilo styly, kedze to je vsetko na seba naviazane.

Ak mozem poradit, ja tiez casto chodievam cez mobil, ale neklikam na tuto ikonku ale na tu istu na konci daneho riadku, kde je len meno a 98% pripadov sa trafim aj bez zoomovania a pouzivam len zabudovany browser z Androidu. Tuna je zrejme moc klikacich policok po kope, tam na konci riadku je to omnoho lahsie kliknutelnejsie.


"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Ing. Spendlik | 42
Príspevky: 372
Meno: Tomáš
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ikona - neprečítané príspevky

Príspevokod užívateľa Ing. Spendlik » 06 Jan 2013 14:04

OK, myslel som si, že to nebude také jednoduché. A ďakujem za radu, skúsim použiť.

Užívateľov profilový obrázok
viktor | --
Príspevky: 301
Bydlisko: Trnava

Re: Ikona - neprečítané príspevky

Príspevokod užívateľa viktor » 07 Jan 2013 10:51

Keď sme pritom, nedalo by sa dať tlačidlo "Označiť všetky fóra ako prečítané" sem: search.php?search_id=unreadposts ? Potom ako si človek otvorí fóra, ktoré ho zaujímajú, môže ostatné jedným klikom označiť ako prečítané bez toho aby sa musel vracať na obsah fóra.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ikona - neprečítané príspevky

Príspevokod užívateľa serpens » 07 Jan 2013 12:09

Podobne ako u spendlika, priamo v nastaveniach to nie je, mozno by sa to dalo prirobit rucne, ale to az tak netusim. Ale ten jeden klik navyse hadam nikoho nezabije, aj ked chapem, ze by to bolo o cosi praktickejsie.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Kniha prianí [Requests Book]"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný