Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

nedalo by sa?

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa serpens » 03 Okt 2013 07:04

Kedysi som dal na to napisat program, ktory jednoducho vesety fotky prekotil do toho "normalneho" tvaru, ale malo kto to pouzival.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
prostejaradoslav | 38
Príspevky: 250
Meno: rado
Bydlisko: Povina

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa prostejaradoslav » 03 Okt 2013 07:15

ako tak pozeram tak tato tema zaujala. inak vobec mi nejde o to aby som nemusel citat komenty ale skor mi ide o to ze aj ked stavbu poznam a hladam ako spracovat daky detajl je lepsie prebehnut celu stavbu naraz ako klikat hore dole a obcas mi pritom ujde zaujmava myslienka.a ked sa tak zamyslim ak by to kukal daky zahranicny host isto ho viac zaujmu obrazky ako jazyk ktory nepozna. inak je fakt pravda ze som lenivy proste ma nebavy hladat nieco co chcem a pritom je uz davno po tom. ved kazdy clovek ma dake neduhy.
ked vidim vrakovisko obcas mi pride luto

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa Roman » 24 Júl 2014 20:04

nedalo by sa spravit spustanie videi z you tube priamo u nas? tak ako to maju rc modelari:
http://www.mujtank.tym.cz/viewtopic.php ... 422#p24422

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa serpens » 25 Júl 2014 09:59

Myslis takto?



Je to tu uz davno, otazne je na co to ma byt pouzite. Velice rad v tom uvidim dake navody, pripadne prezentacie modelov.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa Roman » 25 Júl 2014 16:22

to je ono,nasiel som ako senor jimenez farbi modely.ako mam pridat video? rc modelari tam maju aj tlacitko you tube a tu som take nenasiel

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa serpens » 25 Júl 2014 19:41

Daj tam link a ja to upravim.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts


Návrat na "Kniha prianí [Requests Book]"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných