Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

JT-34 /Orlik/ 1:25

Moderátor: Oliver

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

JT-34 /Orlik/ 1:25

Príspevokod užívateľa terenkoza » 08 Aug 2009 21:34

ahojte, pustil som sa do tohoto modelu a zacal som s pasmi, tak vas prosim o nazory. zatial len tolkoto:

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: JT-34 /orlik/ 1:25

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 08 Aug 2009 21:58

1. nezaškodilo by aj nejaké info o modeli/ predlohe, prípadne fotka obálky/ skutočného stroja

2. keďže na fotkách nič vidieť nieje, vyjadrím sa len k technickej stránke fotografií

uploadni väčšie obrázky ale najprv ich skús orezať tak, aby bolo vidieť len samotné články,
bordel v pozadí je síce zaujímavý, ale len pre zberné suroviny :haha:

takže si to skús nafotiť znova, smelo uprav/ orež fotky a uploadni nanovo a kľudne klikacie,
aby sa dali pozrieť v origo veľkosti

držím palce, nech sa darí :vicotry:
Naposledy upravil/-a toudi_sk v 08 Aug 2009 22:00, upravené celkom 1 krát.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: JT-34 /orlik/ 1:25

Príspevokod užívateľa terenkoza » 08 Aug 2009 22:00

:D:D:D mali by ste sa dohodnut jake to scete :D minule ma niekto zgubal ze veeeelke a teraz male :D no co upravim, zavesim :D
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: JT-34 /orlik/ 1:25

Príspevokod užívateľa serpens » 08 Aug 2009 22:05

Ideal co sa tyka fotiek je od 800x600 do 1280x1024 ked sa trafis niekde do tohoto rozmeru tak je to uplne parada :vicotry:

Tie pasy vypadaju na prvy pohlad dost tazke na vyrobu, ako sa ti s nimi dari?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: JT-34 /orlik/ 1:25

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 08 Aug 2009 22:05

terenkoza napísal::D:D:D mali by ste sa dohodnut jake to scete :D minule ma niekto zgubal ze veeeelke a teraz male :D no co upravim, zavesim :D


zobuď sa :bad smile: a skús sa najprv zamyslieť nad tým, kto ti čo píše, kľudne aj 2x
načo sa má načítať obrázok veľký ako krava, keď 90% obrázku zaberá nepodstatný neporiadok na stole?

preto som ti poradil, aby si OREZAL obrázok, tzn. vybral (kľudne aj v PAINTe/Maľovaní)
z obrázku to podstatné a to nahral/ ukázal, serpens ti dokonca teraz aj napísal, aká
by bola ideálna veľkosť obrázkov, takže smelo do toho, rád by som si tie pásy kukol
podrobnejšie
Naposledy upravil/-a toudi_sk v 08 Aug 2009 22:13, upravené celkom 2 krát.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: JT-34 /Orlik/ 1:25

Príspevokod užívateľa terenkoza » 08 Aug 2009 22:10

no uz som to upravil:
jo a pisal mi to ULTRA ... ;)
a darit sa dari :) momentalne som f stadiu kedy ma to bavi.. nemam rad to druhe, kedy sa mi prestane pacit to co som spravil, lebo mi to pride take obycajne a zvycajne to zlikvidujem :D proste som trpezlivy od prirody :D

Obrázok Obrázok Obrázok
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: JT-34 /Orlik/ 1:25

Príspevokod užívateľa serpens » 08 Aug 2009 22:10

toudy je dnes akysi nabruseny :scorn: A co sa tyka predlohy, tak ak som to sprven pochopil tak je to vlastne T-34 prerobena na zeriav. A google na to hovoril toto.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: JT-34 /Orlik/ 1:25

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 08 Aug 2009 22:16

niekedy sú dni :beat brick: ale veď s toho vyrastie

a šmikajda je to táto?

Obrázok

dosť "príjemná" robota, vyrezávať stovky milimetrových štvorčekov, držím palce, a veľa trpezlivosti k tomu
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: JT-34 /Orlik/ 1:25

Príspevokod užívateľa terenkoza » 08 Aug 2009 22:19

jj je to ono... dik ze ste to tam za mna pichli :) neska som s tym zacal a vidim to tak ze do konca prazdnin to je hotove... ale rok neviem ktory :D

aaaa ked je chlap nie v nalade, tak za to moze len zena... ;)
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: JT-34 /Orlik/ 1:25

Príspevokod užívateľa terenkoza » 19 Aug 2009 23:59

takze som troska pokrocil s pasmi :) tu su fotos :)

Obrázok Obrázok Obrázok
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Návrat na "Vojenská technika // Military Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných