Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

ISU 152 /Modelik/ 1:25

Moderátor: Oliver

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: ISU 152 /Modelik/ 1:25

Príspevokod užívateľa Sumec » 21 Mar 2016 00:21

Vo vlákne ku Fotkám mesiaca :wink:
Fito napísal:...Pravidla su jednoduche, fotka akehokolvek modelu, ktory bol prezentovany na fore, a jeho stavba bola ukoncena v aktualnom mesiaci...
...Pripominam, ze vyberame fotku HOTOVEHO modelu.


Peace :girl:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: ISU 152 /Modelik/ 1:25

Príspevokod užívateľa Fito » 21 Mar 2016 08:01

Všetci máte pravdu.
Ja to vidím takto:
Stavba bola technicky ukončená 27.1.2016 , ale vtedy ešte terenkoza do príspevku napísal:

terenkoza napísal:...halo
takze posledne haluzky umiestnene, akvario zaondiane. uz len fotky z exterieru...


Tento citát mi stačí na to, aby som si rád počkal na finálne fotky, ktorými autor zavŕši svoje dielo.
A práve tieto finálne fotky prišli až v mesiaci Február, a pre mňa sú teda platné pre februárovú suťaž.
Ale asi by teda trebalo jemnulinko doladiť pravidlá súťaže, aby sa toto neopakovalo, zbytočne nás to odpútava od lepenia a to určite nechceme.

Asi toľko k tomuto, ja sa teším na terenkozov ďalší model, lebo to už by mala byť konečne čistostavba, a v kategórii, kde ešte veľa vody nenamútil :P
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Návrat na "Vojenská technika // Military Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní