Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

AVGP GRIZZLY Modelik 1:25

Moderátor: Oliver

Užívateľov profilový obrázok
kreyson79 | 45
Príspevky: 111
Meno: Roman Kryston

Re: AVGP GRIZZLY Modelik 1:25

Príspevokod užívateľa kreyson79 » 28 Okt 2017 11:41

Kečup napísal:Máš to pekné, na prvotinu sa mi to dosť páči :) Akurát ak by som mohol poradiť, keď pridávaš fotky, máš ich niektoré obrátené, ak chceš môžeš ich otočiť :) Ale to je len taka úplná maličkosť, na mojom potešení z tvojho lepenia sa nič nemení :D

Ahoj ďakujem za postreh.Ak môžeš prosím ťa porád mi ako to otočiť lebo som sa marne na ro pokusal prist :)
hotovo: Snežná pluha Braintech
na stole : MoA3-546 Bumažnoe modelirovanie

Užívateľov profilový obrázok
tatra813 | 28
Príspevky: 445
Meno: Peter
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: AVGP GRIZZLY Modelik 1:25

Príspevokod užívateľa tatra813 » 28 Okt 2017 15:26

kreyson79 napísal:
Kečup napísal:Máš to pekné, na prvotinu sa mi to dosť páči :) Akurát ak by som mohol poradiť, keď pridávaš fotky, máš ich niektoré obrátené, ak chceš môžeš ich otočiť :) Ale to je len taka úplná maličkosť, na mojom potešení z tvojho lepenia sa nič nemení :D

Ahoj ďakujem za postreh.Ak môžeš prosím ťa porád mi ako to otočiť lebo som sa marne na ro pokusal prist :)


Jednoducho fotky co mas v pc tak klasicky ako si ich pozeras otvorene tak tam mas sipky a obrat ich (aj ked v pc bude fotka dobre aj tak ich obrat) a potom ked uz ich mas otocene hocijako tak ich naspet natoc tak ako maju byt a ked ich nahras uz sem tak budu v poriadku , tiez mavam takyto problem . je to aspon umna sposobene ze ked fotim zabudnem vypnut otacanie displaya cize aj fotak foti opacne sice fotim na sírku :victory:
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150 ..... áno, mám doma laser

Návrat na "Vojenská technika // Military Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní