Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Drevený chrám v Ruskej Bystrej / 1:75 / Košice Región Turizmus

Užívateľov profilový obrázok
mirec116 | 39
Kráľ architektúry
Príspevky: 902
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Drevený chrám v Ruskej Bystrej / 1:75 / Košice Región Turizmus

Príspevokod užívateľa mirec116 » 01 Okt 2019 07:21

Novinka od Rada Sinčáka a organizácie Košice Región Turizmus predstavuje gréckokatolícky drevený Chrám prenesenia ostatkov sv. Mikuláša v Ruskej Bystrej. Drevený kostolík z roku 1730 je jedným z ôsmich slovenských drevených kostolov, zapísaných v Zozname svetového dedičstva UNESCO. Vystrihovačka v mierke 1:75 má rozsah 4 strany A4, grafika je hnedobiela (podobne ako pri Žehre), objednať sa dá tu: https://shop.kosiceregion.com/produkt/m ... ka-bystra/. Prvé tri modely som zmenšoval z mierky 1:100 do 1:150, lebo v originále boli obludy (Urbanova veža a Kaplnka sv. Michala v Košiciach, kostol v Žehre), tentokrát som využil rozumnú veľkosť modelu a strihol do originálu. Je to tlačené laserom na taký zvláštny hrboľatý papier, ale stavalo sa to veľmi dobre. Čo som bol prekvapený, prakticky vôbec sa ohyby nelámali. A ako je u Rada Sinčáka zvykom, všetko presne pasuje.

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Návrat na "Architektúra // Architecture"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných