Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa Bambulo » 15 Okt 2018 22:20

Fito napísal:Táto myšlienka sa mi páči, napíšte prosím niekto Leškovi, nech prinesie SCUDa :P
A ja teda pobalím tiež čosi naviac, nesúťažne


:haha: ty vystavujes aj Storcha , len o tom asi zatial nevies :haha:

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa Roman » 17 Okt 2018 17:53

poprosim usporiadatelov o pripravenie stola, dlzka 2 metre v kategoii zeleznicna technika,
poprosim o pripravenie stola v kategorii vojenska technika
vopred dakujem

Užívateľov profilový obrázok
Luky815 | --
Príspevky: 415
Meno: Lukáš
Bydlisko: Bratislava

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa Luky815 » 18 Okt 2018 07:37

Zdravím,
chcem by som sa opýtať, že či ide niekto z Bratislavy v sobotu do Nitry a má voľné miesto v aute či by som sa nemohol pridať?
"Musíme to urobiť presne, preto to urobíme podľa oka"

Užívateľov profilový obrázok
majos | 48
Príspevky: 847
Meno: Marian
Bydlisko: Modra

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa majos » 18 Okt 2018 09:05

Ja by som chcel poprosit usporiadatelov o vychladene sampano a kaviar. Chlebicky zjem tiez. Na masaz japonku a mulatku :P
Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa Bambulo » 18 Okt 2018 13:12

Roman , stoly budu bez problemov tak ako vzdy :wink:

Majos , nieje problem , ale asi sa nedoplatis :P ... vymasirovany opity rozhodca , no parada :beat plaster: :)

Užívateľov profilový obrázok
majos | 48
Príspevky: 847
Meno: Marian
Bydlisko: Modra

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa majos » 20 Okt 2018 18:59

Bambulo, podla mna ste priestory posunuli na iny (lepsi) level. Nikde ziadne tlacenice, da sa povedat, ze dobry vzduch bol v hale. Za mna palec hore.

Este by ste mali zlepsit audio, pri vyhlasovani som vobec nepocul moje meno :haha: Fakt bolo ozvucenie nastavene dost potichu (aj pocas vorksopov). A pocasie ste vybavili naramne :victory:
Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa iconmaster » 20 Okt 2018 19:29

Dovolim si tvrdit, ze zatial NAJLEPSI rocnik tejto sutaze/vystavy a to hned z niekolkych dovodov:
+ Pocet a kvalita modelov na vybornej urovni a skoro vsetky kategorie slusne zastupene. Takisto viacero modelov zo zahranicia (PL, LT, HU). Myslim si, ze bol dobry napad zobrat aj starsie, mozno zabudnute kusky aspon vystavit a dufam, ze to ostane zvykom aj do buducna.
+ Nove miesto konania. Ta sportova hala nevyzera byt prilis velka na satelitnej mape, no v skutocnosti je to celkom velky "hangar". Miest okolo stolov dost, ziadne velke tlacenice a aj na stoloch bol dostatok miesta (to hlavne vdaka napadu rozsirit plochu o OSB dosky). Aj predajcovia mali dostojne miesta okolo. Osvetlenie dobre, vetranie tiez fungovalo vyborne! Navyse ako som pocul aj od ostatnych, ani s parkovanim nebol problem, coho sme sa trochu obavali na zaciatku.
+ Sposob vyhlasovania vysledkov prostrednictvom premietania fotiek ocenenych modelov. Urcite je to narocne pripravit to v relativne kratkom case, avsak pre publikum super.
+ Pekne medaily a ocenenia vo forme rezanej kovovej plakety.
+ Vecne ceny v papierackych kategoriach aj pre seniorov. (Zrejme vdaka sponzorom)
+ Objavilo sa vela starych aj novych znamych, dokonca aj taki, ktori sa po dlhych rokoch vracaju k modelom. Napr. mozno starsi si spominaju na Mareka Kassu z Novych Zamkov, ktory robil premakane Tatrovky z papiera - moentalne pracuje na GTC-cku z plastu a hlinika. Hodil som rec aj s Rudolfom Tomankom z Ruzomberku, ktory ma rozkreslene moderne civilne nakladiaky Volvo a Scania.
+ Velky pocet predajcov s roznym tovarom, kde nechybali ani papieraky.
+ Dobry napad bol vybavit pojazdny stanok s obcerstvenim vonku hned pri vchode.

Samozrejme vzdy sa najde nieco na zlepsenie, tentoraz ma napadaju len dve, naozaj drobne detaily:
- Ozvucenie bolo trochu slabe na velkost priestoru. Pocas prihovoru aj vyhlasovania vysledkov bolo horsie pocut, ked clovek nestal v blizkosti reprakov. Ale Robo uz mal aj riesenie pre dalsi rocnik vo forme gitaroveho komba.
- Prihlasovanie cez internet fungovalo super a clovek dostal aj mailom potvrdenie o registracii. Registracia na mieste bola rozdelena na 4 stoly, co je tiez super, aby to islo plynulo. Avsak clovek musel chvilku hladat, kde sa ktora kategoria registruje. Tu by podla mna pomohlo, mat tie stoly blizsie ku sebe respektivne nejaka mapka priestoru, kde clovek rychlo najde co hlada (mozno tam dopisat aj predajcov a pripadne rozmiestnenie sutaznych kategorii).

Ako som napisal vyssie, akciu hodnotim naozaj pozitivne, bola to prijemna sobota stravena v dobrej spolocnosti ludi. Za to patri velka vdaka organizatorom a vsetkym, ktori nejakym sposobom prispeli, aby to tak dopadlo. Myslim si, ze akcia dorastla na spickovu uroven a je pripravena na vyrocnicu v roku 2019. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 20 Okt 2018 21:25

Parádna akcia!
Super priestor. Plno miesta, pohodička.
Do budúcnosti by som mal jedine obavy z počasia.
Ak by vonku pršalo, viem si predstaviť ten bordel na chodbe a vnútri.
Ale ak viete vždy vybaviť slnko, tak to nie je problém.
Ešte by ste nabudúce mohli objednať trochu viac kofoly, lebo poobede už nebola...
:P

Rád som vás videl.
A sľubujem, že nabudúce už donesiem niečo aj na stôl...

:victory:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa LuPa » 20 Okt 2018 21:39

Po dlhsom case som bol na akcii s takym mnozstvom papierovych modelov takze nebudem porovnavat ale to co som videl bolo super, som plne spokojny :big smile: .Rovnako pozitivne hodnotim priestory: velkost vystavnej plochy, vetranie, dost priestoru pre vsetkych zucastnenych, znacenie odbocky do samotnej ZS a aj pristupnost v ramci NR.Vystavene modely boli super, pacila sa mi aj rozmanitost zdrojov (ABC, ine vydavatelstva,www, vlastna tvorba...), okrem ineho aj mna zaujalo mnozstvo starych postavenych ABC-kuskov z mojho detsvta, mnohe som aj ja mal v policke :).A ine este mam snad by som ich pri inej prilezitosti mohol doniest nabuduce.
Takze pekna praca vsetkych zucastnenych okolo tejto super akcie! A som velmi rad, ze som po dlhom case stretol zname tvare :big smile:
A dakujem este raz Kamenovi a Ed-ovi za dovoz :wink:
Otazka: zaujali ma Scania a Volvo FH bezfarebne, jeden model aj spodvozkom, ostatne 2 len kabiny (?).....bude toto niekedy vydane? Vyzerali nadherne!
Pridavam par foto

Užívateľov profilový obrázok
MIO | 45
Vtákológ
Príspevky: 488
Meno: Mišo
Bydlisko: Modra

Re: Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , / 20.10.2018 / Nitra

Príspevokod užívateľa MIO » 20 Okt 2018 23:08

Veľmi vydarená akcia,parádne nové priestory,množstvo modelov, veľa známych som postretal,nového vtáka predviedol a aj dve ceny si odniesol :victory: Čiže za mňa veľká vďaka organizátorom a o rok sa určite vidíme :wink:

Návrat na "Archiv 2018"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní