Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Nitra Model , 25. ročník , / 19.10. 2019 / Nitra

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2179
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nitra Model , 25. ročník , / 19.10. 2019 / Nitra

Príspevokod užívateľa Oliver » 21 Okt 2019 11:57

11 si dal dobre, môže byť bez otáznika. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
Romanus | 46
Príspevky: 52
Meno: Roman
Bydlisko: Púchov

Re: Nitra Model , 25. ročník , / 19.10. 2019 / Nitra

Príspevokod užívateľa Romanus » 21 Okt 2019 13:37

Najlepšie zorganizovaná akcia na akej som kedy bol.Sánka dole,šéfe.
-moja galéria- http://www.papirove-modely.cz/user/inde ... er=Romanus
-na stole T-148 AD 070

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nitra Model , 25. ročník , / 19.10. 2019 / Nitra

Príspevokod užívateľa iconmaster » 21 Okt 2019 14:10

8. Ander74
20. Tomáš (Betexa)
21. RKK-ho brat (tuším mával nick MKK)
25. Matthew (Bodie Jr.)
32. žeby LMD ?!
36. priateľka Miša (č. 37.)
37. Mišec
39. priateľka Potkana
41. pán Čiernik (Závislákov otec)
45. Maťo - Fito Jr. 2
47. Sumec

Na fotke chýbajú: iconmaster, Petopato, Pisho66, Juraj Žiačik, Marian, Majos, Roman, Romanus, Kečup, Eduardo (+ chudák Toudi bude najskôr na skupinovke v Slovnafte)

Ak ma napadnú ďalšie mená tých, čo nie sú na fotke, ale boli, pridám..

Užívateľov profilový obrázok
vrso | 34
Príspevky: 696
Meno: Michal Vršanský
Bydlisko: Mojš
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nitra Model , 25. ročník , / 19.10. 2019 / Nitra

Príspevokod užívateľa vrso » 21 Okt 2019 17:37

34. Jozef Sýkora

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nitra Model , 25. ročník , / 19.10. 2019 / Nitra

Príspevokod užívateľa iconmaster » 21 Okt 2019 18:25

Ozaj, ešte aj Sasko tam bol aj s Juniorom!

Medzitým na modelfóre.cz sa objavili linky na dve videá z akcie:
https://www.youtube.com/watch?v=TcRJVohIG3o
https://www.facebook.com/igor.lastovka/ ... 8584788452

A nejaké štatistiky..
Kým budú spracované fotky a výsledkové listiny pripojím aspoň pár čísel:
Na súťaž Nitra Model 2019 ste priniesli 780 súťažných modelov, z toho 525 plastikových a 255 papierových.
Ďakujeme!
Michal "čapto" Mesároš

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Nitra Model , 25. ročník , / 19.10. 2019 / Nitra

Príspevokod užívateľa Bambulo » 21 Okt 2019 19:37

Ahojte vazeni :victory:
dakujem za reakcie a som rad ze sa vam povacsinou pacilo . Je to slusna praca to dat cele do kopy a dakujem vsetkym , ktori s tym pomohli .
Myslim ze sa nam podarila pekna vystava , stretnutie a debatky o modeloch a modlearstve .

Dakujem za vsetky predchadzajuce podnety , myslim ze sme vacsinu z nich zrealizovali .

Osobne sa velmi tesim tomu detskemu workshopu , ktory navrhol a paradne pomohol realizovat Trak-tor ... velka vdaka mladenec .
Rovnako Andrejov fotobox bol uplne super , len budeme musiet nabuduce doladit jeho propagaciu priamo na vystave , aby bo viac vyuzity

Velmi dobry bol ohlas na vojakov a ich techniku vonku , dufam e to bude dobry zaciatok spoluprace , na dalsi rok budu aj policajti .

A este musim poladit to moderovanie a vyhlasovanie vysledkov ... mam stale rezervy :big smile:

Stretlo sa nas dost aj ked modelov by sa este zmestilo viac .... kazdopadne to bola pomerne vydarena

Ospravedlnujem sa vsetkym , s korymi som nestihol prehodit par slov - teto rok som mal zase o nieco viac povinnosti a fakt som mal co robit aby som vsetko postihal

Este raz dakujem vsetkym , krtori nam s tym aj tento rok pomohli a tesim sa na dalsi rocnik .


... a mladenci , zase poprosim podnety , napady co by sme mohli urobit inak , co zlepsit ... priestor na to je stale

.... pozdravujem vsetkych

Robo

Užívateľov profilový obrázok
zoroslav | 20
Príspevky: 43
Bydlisko: KNM

Re: Nitra Model , 25. ročník , / 19.10. 2019 / Nitra

Príspevokod užívateľa zoroslav » 21 Okt 2019 19:51

Aj ja ďakujem organizátorom za super akciu. Vojaci boli super, na stoloch veľa pekných modelov, super ceny... :)
Aj predajcov bolo dosť. Akurát ma trochu mrzí, že som nestihol spoločnú foto.
A ďakujem pekne za ocenenia. :big smile:

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nitra Model , 25. ročník , / oktober 2019 / Nitra

Príspevokod užívateľa iconmaster » 21 Okt 2019 20:44

Tak skúsim navrhnúť niečo do budúcna, a tiež zrekapitulovať, čo sa podarilo z podnetov. Hrubými písmenami som označil potenciálne možnosti na zlepšenie:
1. Ozvučenie - super, fungovalo dobre, dalo sa počuť v celej hale!
2. Obrusy - tiež pochvala!
3. Registrácia - prebiehala fakt hladko, za 10 sekúnd som to mal vybavené!
4. Orientačná mapka - nezbadal som že by bola, avšak tento rok ani veľmi nechýbala (možno kvôli predajcom, by sa predsa hodila)
5. Občerstvenie, káva - nestihol som to osobne ani pozrieť, ale viacerí hovorili že sa rýchlo minuli niektoré zásoby
6. Spoločná fotka - nestihli sme z vlastnej chyby. No nabudúce by bolo fajn si dopredu určiť čas fotenia skupinky - povedzme hodinu pred vyhlásením, 13:00 alebo tak..
7. Systém (layout) rozmiestnenia modelov na stoloch - všímal som si vo VDT, že sa zo začiatku modely celkom oranizovanie pribúdali, no potom sa objavili Tatrovky do kríža a bolo po.. :haha:
8. Priestor pre kategórie - už počas nášho príchodu u niektorých kategóriach nebolo skoro voľného miesta. Samozrejme, neni problém presunúť ozačenie, kde sa ktorá kategória "začína", no keď je tam už pár modelov, bez ich presúvania je to nemožné. A to si ja nedovolím a asi ani väčšina z nás. Preto by sa podľa mňa hodilo rozmiesniť tie tabuľky podľa počtu prihlásených modelov, teda aspoň proporcionálne. Napadá ma Marián, ktorý priniesol veľkú krabicu, no väčšina modelov ostala v nej, lebo nebolo miesta. Pravda, on ich mal nesúťažne, no aj tak škoda.
9. Fotobox - videl som žiaľ len z diaľky, no nedostal som sa k tomu. Ale určite súhlasím, že by to chcelo nabudúce väčšiu propagáciu a tiež možno určiť časy, keby tam bola "obsluha" (teda ak Andrej by prijal takúto možnosť).
10. Workshop (Traktorov chill kútik) - nápad aj realizácia si zaslúži veľkú pochvalu! Pravda, ja som to využil len na rýchly servis bagra, no bolo dobré vidieť, že hneď z rána si tam sadali Fitovci Jr. a tiež ich poľskí "kolegovia" :victory: Sponzorské modely z Betexy boli tiež akurát vhodné na takúto príležitosť. Záujem ľudí potvrdil, že o rok treba rátať s vyššími kapacitami miest a vercajchu.
11. Špeciálne ceny - vyhlasovanie výsledkov už zvyčajne trvá dosť dlho. Niekde som čítal, že na voľakej zahraničnej akcii to skracujú tým, že špeciálne ceny (od klubov, sponzorov, atď.) sa nechávajú na stoloch vedľa modelu. Prípadne by tam mohli nechať len kartičku a cenu by príslušný modelár prebral osobne..
12. Časový rozvrh - možno je to iba môj názor, no myslím si, že u nás súťaže trvajú zvyčajne dosť krátko. Zoberte si, že preberanie modelov bolo do 10.30 a okolo 14.00 už boli skoro prázdne stoly! Pre verejnosť sú to teda necelé 4 hodiny, aby stihli tú výstavu navštíviť. My zase bojujeme s časom, aby sme všetko stihli (debaty, popozerať modely, nakúpiť si, obed a o atrakciách vonku ani nehovoriac). V zahraničí je normálne, že súťaže trvajú dva dni alebo aj celý víkend. Nebolo by vhodné si trochu posunúť koniec súťaže? Možno by sa mohol urobiť nejaký mini-prieskum na fórach, fb, či väčšina ľudí by to akceptovala alebo sú zásadne proti. Ja osobne by som tam kľudne vydržal aspoň do piatej.
13. Kategória so špeciálnou tematikou - tak, ako tento rok to bola kategória venovaná modelom p. Vyškovského, čo tak každý rok nechávať jednu kategóriu na špeciálnu tematiku? Mohlo by to súvisieť s nejakým výročím, aktualitou alebo hocičo. Tam by sa potom mohli prihlásiť aj "zrecyklované" modely, ktoré už raz súťažili a zobrali aj cenu. Prípadne by to mohla byť nejaká veľká diorámka alebo zaujímavá kompozícia modelov. Možno by aj sponzori mohli navrhnúť tému a venovať voľakú zaujímavú cenu..

Hádam Robo to nezoberie, ako šomranie večného nespokojného účastníka, ale ako nápady na ďalšie vypeckovanie. Pre mňa je Nitra dlhodobo TOP modelárska akcia aj takto :victory:

Užívateľov profilový obrázok
vrso | 34
Príspevky: 696
Meno: Michal Vršanský
Bydlisko: Mojš
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nitra Model , 25. ročník , / 19.10. 2019 / Nitra

Príspevokod užívateľa vrso » 21 Okt 2019 21:07

akcia sa mi celkovo veľmi páčila, keď som vošiel do haly bol som ohromený viac ako minulý rok a trvalo mi kým som sa spamätal z toho koľko tam toho je

nadviažem na iconmastera: tiež som mal pocit že akcia trvala akosi krátko, vzhľadom na to ako je veľká a koľko sprievodných programov a predajcov na nej bolo by preberanie mohlo byť len do 10 a vyhlasovanie povedzme až o 15, bavili sme sa aj o tom, že štítky ocenený model možno nie sú najlepšie riešenie lebo veľa ľudí sa potom zbalí popredu a teda pri vyhlasovaní už boli hlavne u plastových modelov poloprázdne stoly

čo by som zmenil, že stoly s registráciou by mali byť hneď pri vchode a nie predajcovia

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Nitra Model , 25. ročník , / oktober 2019 / Nitra

Príspevokod užívateľa Bambulo » 21 Okt 2019 22:47

iconmaster napísal:Tak skúsim navrhnúť niečo do budúcna, a tiež zrekapitulovať, čo sa podarilo z podnetov. Hrubými písmenami som označil potenciálne možnosti na zlepšenie:

Hádam Robo to nezoberie, ako šomranie večného nespokojného účastníka, ale ako nápady na ďalšie vypeckovanie. Pre mňa je Nitra dlhodobo TOP modelárska akcia aj takto :victory:


:big smile: mladenec , ako som ti aj osobne povedal , som rad za kazdy podnet , lebo sam si nemam sancu vsetko co by sa dalo urobit lepsie , vsimnut a uvedomit .

... tieto prispevky si zase pred dalsou vystavou precitam a skusim s tym nieco urobit

... aj ked teraz som si vsimol , ze o planiku sa hovorilo uz pred minulorocnou vystavou a to teda prave nevyslo :big smile:

... yo a bod 13 je vyborny napad

Návrat na "Archiv 2019"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní