Textove vtipy

Pravidlá fóra
Pridávať len vtipy alebo obrázky!
Ziaden chat!
Nepouzivajte vulgarizmy.
Dakujeme, že dodržujete pravidlá, aj vďaka tomu, je forum prehladné!
Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 47
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Re: Textove vtipy

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 04 Feb 2017 09:51

Jsem nešťastný tatínek z přítelkyně a potratu
Ahoj maminky,
Prvně bych se chtěl omluvit, že tu vůbec píši ale nenapadá mne už nic jiného, kde by mi mohl někdo poradit. Fakt se stydím ale beru to jako takové poslední řešení před bouří. Prvně jsem si myslel, že bych tu vystupoval jako žena mezi ženami ale proč se nějak přetvařovat..
Potřebuji poradit/vypovídat se/ promluvit si o vztahu s mou přítelkyní. Neklape nám to vůbec a já nevím jestli to je má chyba nebo jestli se snažím málo a nebo jestli nedělám všechno špatně. Pokusím se zde tedy sepsat náš vztah, který tvrá jeden rok a 3měsíce a to co nejobjektivněji..

Já jsem muž 27let, vysokoškolsky vzdělaný a pracující v rodinné firmě.
Přítelkyně 20let, základní vzdělání, hlášena na úřadu práce od dokončení škloly do nynějška ale vypomáhá v rodinné firmě)

Naše rodiny se znají, jelikož obě podnikáme v podobném prostředí. Odtud se tedy i s prítelkyní známe i když jsme dříve spolu komunikovali minimálně. První měsíc kdy jsme se seznamovali a neoficiálně spolu chodili byl opravdu nádherný. Dráty žhavé, telefony hořely, první úsměvy, polibky atd.. Prostě krása.. Následně přišlo oficiální přiznání rodinám a kamarádům, že spolu chodíme.. Jsem romantik, takže ohromný pugét bílo/modrých růží, (který nemohla ani unést :srdce: ) byl samozřejmostí. Poté bylo opět několik dní pěkných.. Zaplatil jsem nám luxusní dovolenou na Bali.. To byla přítelkyně taky šťastná, protože do té doby byla jenom v Rakousku. Zde, po měsíci a půl ale začínají už nějaké problémy a lži. Ozval se mi její v tu dobu asi už bývalý, kterého také trošku znám a začal mi říkat že jsem mu přebral holku se kterou chodil a že se to nedělá přebírat někomu holku. Tak jsem mu řekl že je praštěný a ať si nevymýšlí. Poté jsem se zeptal přítelkyně a i když mne ujistila na začátku vztahu, že nikoho nemá a ani se o ní nikdo nezajíma a nikomu do zelí nelezu, tak po hlubším zkoumání z ní vypadlo, že kluka měla a to i v době kdy jsme si spolu psali, byly několikrát venku a dokonce se i líbali a ona mu dala kopačky 3 dny před tím, než jsem ji požádal o chození.

To byla pro mne první velká rána.. Jak se ale říká. Láska hory přenáší a já jsem odpustil.. Nechtěl jsem kazit dovolenou, na kterou jsme odletěli v zápětí. Teprve na dovolené jsme spolu trávili společně celé dny ( skorem 30dní dovolené). První dny byly dobré ale zjistil jsem, že je celkem vášnivá kuřačka. Což mi hodně vadí. Mám totiž z děctví psychický blok a s tím se nese i zadrhávání v řeči. Teď už minimální ale nikdy nezapomenu na to trauma.. Zpočátku jsem jí na dovolené zakázal kouřit ale později mě z brekem a hádkou uprosila aby mohla kouřit. Prosil jsem aby tedy aspoň nekouřila předemnou ale ani to nešlo splnit a když mi začala foukat kouř do obličeje, tak jsem se rozhodl jí o svém traumatu říci. Bohužel nepomohlo, ale za to jsme se začali skoro každý den hádat kvůli kravinám.. I když jsme se každý den hádali, tak pořád jsem jí bezmezně miloval.
Vrátili jsme se domů a já usoudil, že po 2a půl měsících by bylo dobré se k sobě nastěhovat a tak také s nadšením udělala. Po dalších pár dnech mi slečna zdělila, že je v jiném stavu a že máme z dovolené pěknou památku. Zpočátku jsem byl strašně šťastnej. Později se to ale zhoršovalo. Zakázal jsem jí úplně kouřit a od té doby jsme se hádali uplně každý den. Po pár dnech jsem polevil a kouření jsem jí dovolil ale musela chodit na balkon. To jí také vadilo, protože chtěla kouřit doma.. Přes to ale nejel vlak, tak denní hádky, řvaní a pláč pokračoval každý den. Už jsem s nervama nemohl dál a po psychickém vyčerpání, jsme se pohádali opravdu dost a slečna odešla zpět k rodičům. Já zareagoval tím způsobem, že jsem jí zabalil vše a dovezl všechny věci. Někde mezi tímto naším rozchodem padla i zmíňka o tom, že by měla jít na přerušení těhotenství.. Oba jsme se hádali a já to viděl jako jediný dobrý nápad. Následoval psychický nátlak, že jsem se je oba dva opustil (Jí a naše miminko). Že na potrat nepůjde atd.. Po třech dnech jsme se opět vrátili k sobě a proběhlo velké usmíření. Netrvalo dlouho a vzal jsem ji s sebou do práce. Chvíli poté jí zavolala kamarádka a ona jí řekla ať přijde za námi. Kamarádka přišla a dohodli se spolu, že si zajdou na kafe. Co mě ale podivilo, má přítelkyně se ke mě otočila a rekla mi ať jí dám nějaké peníze. Podivil jsem se ale nechal jsem to být.. Později vyplynulo, že nemá našetřeno ani korunu a rodiče jí také nic nedali. NEMĚLA ANI NA SVÉ INTIMNÍ POTŘEBY!!! :zed: (Musím ještě zmínit, že jsem celou tu dobu investoval nemalou částku a stále investuji.)

Byla zima čas předvánoční a právě v tomto období je naše podnikání v plném proudu. Nechtělo se mi platit dalšího brigádníka a tak jsem řekl přítelkyni, že by nám mohla vypomoct. Pár dní bylo v pořádku ale pak slečna spadla doma ze schodů. (Naražený bok) a poté nastydla na močák. Nebylo se proč divit. Pracujeme venku v zimě. A i přes mé velké úsilí přítelkyně nechtěla nosit zimní bundu a běhala pouze v obyčejné mikině. Doktorka řekla, že musí do úplného zotavení ležet jinak o to miminko přijde. Tak byla doma a každý den tvrdila, že odpočívá a nehne se z postele. Bohužel jsem měl jiné informace od mých kamarádů. Lítala celé dny po návštěvách. Já byl každý den v práci, takže jsem nemohl kontrolovat jestli opravdu leží. Lhala mi opět.. Zase byly hádky.. Nervy, že o miminko přijdem, jsem měl úplně v kýbli. Nespal jsem, nejedl jsem, mrzutej jsem byl.. Napadla mě jedna možnost. Napíchnul jsem jí mobil. Ne že bych byl stalker nebo žárlivej ale abych ji udržel v posteli.. Takže sms, hovory, poloha, facebook o všem jsem věděl a potvrdilo se mi to, co jsem si myslel.. Mě tvrdila ráno před odjezdem jak bude ležet a přitom si už v tu dobu psala s kámoškou kam vyrazí ten den.. samozřejmě jsem jí ani tak neudržel v posteli. Ani když jsem byl doma, tak v posteli nevydržela, tak nezbývalo nic jiného, než jí vzít opět za mnou do práce, kde měla daleko větší klid než s kamarádkama. Nepracovala tolik ale byla pod dohledem..

Přišel čas na nakupování dárků. Jednoho dne jsem jí dal na stůl 10.000kč a řekl ať nakoupí dárky. Asi hodinu na to jsme se pohádali už ale nevim proč.. Peníze mi nechala na stole a řekla, že žádný milodary nechce. Ten večer spala u rodičů. Telefon byl stále napíchnutý tak jsem si poslechl pár rozhovorů a až jsem se zalekl jak o mě s kámoškama mluvila.. Radši jsem toho nechal. Než jsem to ale vypnul, tak jsem si všiml jednoho rozhovoru s její tetou. V něm si stěžovala, jak jsem se strašně změnil, jak jsem na ni zlý a že jí nedávám žádné peníze.. Což je docela ironie.. celou dobu jsem se snažil být milý, pečovat o ni, být starostlivý a peníze jsem jí dával také. Dokonce měla i moji kreditku pro případ nouze.. Bylo na ni jen cca 6-7tisíc ale vybrala je do poslední koruny.. také jsem jí dal moc peněz na dárky a ještě mě poprosila ať jí 10.000kč pujčím, že mi je vrátí. Ode mne dostala celkem necelých 19000kč+ tu kreditku.. takže cca 25tis. kč. ještě jsem jí dal perlové náušničky ze zlata, další zlaté velké kruhy a mamka moje jí dala náramkové ručně dělané zlaté hodinky.. PŘIPADÁ VÁM TO MÁLO???

Pár dní po štědrým dnu jsem jí z pusy vyrazil Ibalgin rapid (v těhotenství nepřípustné).. byla zase hádka a už jsem jí řekl že je jako malý rozmazlený parchant a že já nejsem její přítel ale spíš jí nahrazuju tátu a musim jí pořád hlídat.. bohužel si asi na bolest hlavy někdy nějaký ten ibalgin vzala..( dříve polikala jako lentilky).. do toho opět nenosila bundu a dostala chřipku a dostala antibiotika… O miminko jsme za par dni přišli.. bohužel potratila.. moje snaha přišla vniveč..

Uběhlo několik měsíců než se z toho dostala. Mezitím bylo dost hádek kvůli všemu možnému. Také kvůli jejím rodičům a hlavně otci, který je obrovský chlubílek… Nejen že se pochlubí vším o sobě ale především o mě.. Má ještě stej ě starého syna skoro jako jsem já. O tom neřekne lidem ani slovo ale o mě řekne všechno.. Od mých rodičů jsem dostal peníze na postavení rodinného domu. Moji rodiče se s tím nikomu nepochlubili ale otec mé přítelkyně všem svým známým řekl že už se svou přítelkyní stavíme dům. Připadá mi to od něj hrozné.. Svojí dceři nedají ani na vložky ale chlubí se jak mohou.. Stydím se za to.. je pravda, že před pár dny nám dali 12let staré auto..(je moc krásné.. sice shnilé skrz na skrz ale přeci jen snaha).. po tom co nám to auto dali, tak jsem si házel písek na hlavu jakej jsem vůl! Opět všem známým řekl, jaké nám dal bomba auto atd.. Už se ale nepochlubí tím, že holce slíbil auto k 18.narozeninám a nedal jí ani trabanta…

Zpět ale k nám dvěma.. Poté co se přítelkyně vzpamatovala z potratu, chtěla okamžite zase miminko ale to už jsem řekl, že NE! Řekl jsem jí, že máme čas ještě nějakou dobu.. a že hlavně se musíme přestat hádat. Že se musí dát fizicky i psychicky pořádně dohromady a jako poslední věc jsem řekl až budeme bydlet v postaveném novém baráčku, tak si uděláme to nejkrásnější mimčo pod sluncem.. Jenže tady je ten největší zakopanej pes.. vysadila antikoncepci, že už jí brát nebude.. Tak jsem se snažil hlídat termín plodných dnů.. Celou dobu to bylo v pořádku až do chvíle kdy jsem zapoměl přesný termín ovulace.. Přítelkyně mi řekla že už má po, tak jsem jí věřil. Jenže pár dní po jsem si potřeboval od ní zavolat a vidím aplikaci na vypočítání nejlepšího dne pro početí. Aplikaci jsem otevřel a koukám, že neměla po ale byla přímo v nejplodnějších dnech.. Samozřejmě, že čekáme opět miminko ale tentokrát mi to připadá jako veliký podraz!! Nemohu jí to odpustit a nemohu zapomenout.. A perlička na závěr.. Její matka mi na to řekla cituji"No když ona to vidí u kamarádek, jak jsou všechny těhotný, tak chtěla taky." Žádné zaražení nebo nějaké udivení.. Prostě normální…

Moje přítelkyně mi teď říká, že jí to pořád předhazuji.. Pořád brečí a pořád se mě ptá proč tak moc nenávidim její rodiče…

Tu holku po tom všem miluji.. Po všech lžích, hádkách atd.. Sice mám zničené nervy ale ta láska tam pořád je.. Jsem teď hodně podrážděnej.. Občas si myslím že by si zasloužila facku ale než abych ji uhodil, tak radši ublížím sobě nebo něco rozbiju.. Potřebuji se z těchto nálad nějak dostat a vy mi třeba pomůžete..

Jestli jste došli až sem, tak Všem děkuji za přečtení a za jakoukoliv odpověď. Kritickou/ nekritickou urážlivou na mě.. Prostě cokoliv…

Opravdu děkuji z celého srdce..
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

toudi_sk | 47
.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 06 Feb 2017 11:43

Marienka ide do kostola na omšu a keď odchádza, spadne jej náušnica. Chvíľu ju hľadá po podlahe a keď ju konečne nájde, všimne si, že na ňu zamračene pozerá farár. „Slečna, prosím, tu je päťdesiat eúr, kúpte si nohavičky. Táka krásna žena nemôže byť takáto nehanebná!“ lamentuje a podáva jej peniaze. Dievča ich s veľkou vďakou prijme a keď túto historku povie doma svojej mame, tá neváha ani minútu. Oblečie si svoje najkratšie šaty, dá dole nohavičky a ide do kostola. Po omši predstiera, že jej taktiež spadla náušnica. Keď skončí so svojím divadielkom, všimne si, že si ju zamračene prezerá farár. „Pani …“ Hovorí nervózne. „Tu máte jedno euro a kúpte si žiletky .“
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

lowi | 36
Meno: Vilo

Príspevokod užívateľa lowi » 07 Feb 2017 13:12

"Vletí muž do drogérie a kričí:
- Moju svokru dopichali včely! Celý roj!
- Tu ale nemáme žiadne masti.
- Čo blbnete, ja chcem len film do foťáka!"

toudi_sk | 47
.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 08 Feb 2017 07:31

Obrázok

toudi_sk | 47
.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 08 Feb 2017 19:14

Obrázok

Roman | 44
Víťaz Foto mesiaca
Meno: Roman

Príspevokod užívateľa Roman » 14 Feb 2017 19:36

Tati, koukej, jsem 3D tiskárna!
Pepíčku, proboha, zavři si dveře, když sereš!

toudi_sk | 47
.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 14 Feb 2017 22:11

:haha:
---
Byť ženou je vzrušujúce, nikdy neviete,
akú budete mať náladu a na ako dlho.

:beat plaster:

Roman | 44
Víťaz Foto mesiaca

Príspevokod užívateľa Roman » 15 Feb 2017 18:50

Přes den lhal a v noci krad, to je "sociální demokrat"

Roman | 44
Víťaz Foto mesiaca

Príspevokod užívateľa Roman » 21 Feb 2017 19:00

V Italském klášteře se stál zajímavý precedent: ubytovali tam 5 uprchlíků z Afriky. Za 6 měsíců se zjistilo, že 9 mladých jeptišek je těhotných.
Když se zeptali matky představené jak k tomu mohlo dojit, ona odpověděla, že si to nedovede výsvětlit. Kvůli nemoci své matky byla nucená trávit noci mimo klášter, a nechávala na pár hodin dívky bez dozoru, píše Il Giornale Italiano.
Když se jeptišek zeptali: Jak k vašemu těhotenství došlo? Všechny tvrdily, že se stál zázrak, a otěhotněly jako Panna Marie. Kategoricky odmítly možnost pohlávného styku s mužem jako důvod svého těhotenství.
Když položili tu samou otázku africkým uprchlíkům dostali zajímavou odpověď: "Měli jsme se tady moc dobře, úžasně jsme se bavili, doporučíme klášter všem naším kamarádům.
Tak já pevně doufám, že Svatý Otec "Přijímač" František, bude srozuměn s tím, že se stal zázrak, a dokonce 9x v jednom jediném klášteře.

toudi_sk | 47
.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 24 Feb 2017 03:18

Dobrý deň,
keď chcem skopírovať film na disketu, tak keď dám "vložiť", objaví sa mi
hláška, že na disku A nie je dostatok miesta. Potom dám "vložiť
zástupcu" a potom sa už film na disketu vojde. Problém však nastane, ak
ho chcem spustiť na inom PC, pretože sa mi objaví hláška "zástupca
nenájdený", pritom v mojom počítači ten film z diskety normálne spustím.
čo s tým môžem urobiť?
*Odpoveď z hotline:*

Vážená užívateľka,
do Vašej kabelky nenapcháte svoj kožuch. Lístok s tým, že kožuch máte v
skrini, sa Vám však do kabelky vojde. Takže pokiaľ ste doma a prečítate
si lístok z kabelky, že kožuch máte v skrini, tak si ho tam aj nájdete.
Horšie je to, ak ste u priateľky, vytiahnete lístok z kabelky a
prečítate si, že v skrini máte kožuch. u priateľky v skrini môžete
hľadať koľko chcete, ten kožuch tam určite nenájdete...

PS.: Ešte nápoveda:
Kabelka = disketa
kožuch = film
lístok = zástupca
skriňa = počítač
mole v skrini = počítačový vírus
naftalín = antivírus
sused v skrini = hacker
manžel vracajúci sa zo služobnej cesty a dobývajúc sa do skrine = BSA (Business Software Alliance)

Návrat na "Vtipy // Jokes"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný