Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Psychiatria u Patera

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Psychiatria u Patera

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 17 Okt 2010 20:34

Patero napísal:a ja som čakal od Toudiho nejakú perlu.... Dneska má asi filozofický deň... alebo je na neho len skoré ráno? :wink:

pfff, to som dopísal, vypol počítač, obul sa, sadol do auta a mastil smer Púchov,
navyše mi za ricú celý čas stepovala prítulka :P
.
..
...
stačí?
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
miro_m13 | --
Príspevky: 73

Re: Psychiatria u Patera

Príspevokod užívateľa miro_m13 » 28 Okt 2011 18:40

(nechcel som zakladať nové vlákno ...)

Bol som vyniesť smeti a v kontajneri (BY, Gaštanová) boli na dne "stroskotané" dva papierové kozmolety (kozmická tech.) jeden žltý a druhý zelený ... fakt som zvažoval, že ich vyberiem, ale už som na také eskapády starý a lenivý ... a hlavne (!) ... zostalo mi tak smutno na duši ... :(

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Psychiatria u Patera

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 28 Okt 2011 18:42

prečo smutno? možno prežili vzrušujúci život plný dejových zvratov, ak by ťa to neprechádzalo, môžem poprosiť kamoša, nech ti k tomu napíše nejakú kratšiu poviedku ... ak ho uprosím, tak tam nedá ani latexové lesby na harlejoch s pozlátenými desert eaglami a katanami
:P
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
miro_m13 | --
Príspevky: 73

Re: Psychiatria u Patera

Príspevokod užívateľa miro_m13 » 28 Okt 2011 19:43

OK beriem kratšiu poviedku plnú zvratov (žiadne výpožičky z HV - len autochtónne dobrodružstvá slovenskej astronautiky) o žltom a zelenom astro-stroji :-)

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Psychiatria u Patera

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 30 Okt 2011 20:46

nejaké foto predlohy kvôli inšpirácii by sa nenašlo prosím? ale Cheky sa mi už medzitým ozval :girl:
chekotay napísal:To je nádherné zadání! Rád něco zkusím vymyslet a sepsat. :)

prial by som ti prečítať krátky príbeh, čo si vymyslel vo chvíli, keď uvidel fotku polonahej krásky,
ktorá ráno na zasneženej terase chaty pozerala cez ďalekohľad loveckej pušky
:vicotry:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: Psychiatria u Patera

Príspevokod užívateľa Patero » 18 Nov 2011 20:00

Už dva týždne muklujem na stavbe od rána do večera. Začína mi z toho šibať. Chcelo by to nejaké pirule... :dribble:

Pozitívnou stránkou je, že začínam byť nadržaný... na lepenie samozrejme. Hlavne po dnešku, čo som zhliadol Marchalov Horal. Asi aj to by chcelo nejaké pirule. Ja viem, šibe mi... ale ten monotónny život sa musel odraziť na psychike.. :haha:

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Psychiatria u Patera

Príspevokod užívateľa Bambulo » 18 Nov 2011 22:07

... celaskon a autosugescia :wink: je to lacne , ak si das zalezat aj ucinne (hlavne na zlozke "autosugescia") a nedo... Ti to zdravie :wink:

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Psychiatria u Patera

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 08 Máj 2012 00:12

miro_m13 napísal:(nechcel som zakladať nové vlákno ...)

Bol som vyniesť smeti a v kontajneri (BY, Gaštanová) boli na dne "stroskotané" dva papierové kozmolety (kozmická tech.) jeden žltý a druhý zelený ... fakt som zvažoval, že ich vyberiem, ale už som na také eskapády starý a lenivý ... a hlavne (!) ... zostalo mi tak smutno na duši ... :(

tož sa mi konečne ozval Cheky
chekotay napísal:Bohužel, Toudi, nedá sa. Opravdu se nedaří napsat to jako krátký příběh. :-( Aktuálně to má 16 stran, a možná, v tom lepším případě, jsem v polovině. Aby to bylo těžší, zvolil jsem vyprávění v ich formě, ale o dvou osobách (žlutý stroj a zelený stroj), které neví nic o světě, do něhož byly vyrobeny. A navíc používám přítomný čas, oj oj oj. Je to hodně zajímavý experiment, ale taky se to zvrhává v dost hard sci-fi.
Takže posílám na ochutnávku první část, dalo by se říct kapitolu: "Odlet".
Snad se to dá číst a snad se v tom čtenáři neztratí. :)

Jo a není to slovensky. Kdybych to psal slovensky, tak píšu o polovinu pomaleji, ale dvakrát tak rozsáhleji. Ale až to dopíšu, tak to klidně můžu zkusit přeložit. :)

tak nech sa páči úvodnú stať
Prílohy
krátký príbeh 1.pdf
(47.59 KiB) 186 stiahnutí
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
trdlo | --
Príspevky: 293
Bydlisko: cirkus raluy, caravan MAN spanielsko

Re: Psychiatria u Patera

Príspevokod užívateľa trdlo » 20 Aug 2012 22:20

na poslednej ceste pred dovolenkou mi do oci v istom nemenovanom nemeckom meste assamstadt v jednom obchodiku padol do oka obrazok nejakeho modelu tak som hodil styri smerovky a isiel to omrknut. a tak som sa stal stastnym majitelom ukrajinskeho vytlacku moskvica 400 alias starucky opel kadet po prichode dom som si uvedomil ze ten model bol asi najdrahsi v mojom zivote nakolko okrem ceny modelu som este musel zaplatit 100 ojro vsimne policajtom lebo trdlo totiz parkuval v krizovatke na styroch smeruvkach a pani policajti museli cakat kym dosiel naspat k autu. jo a preco psychiatria bo svojej mladej som povedal ze premie neboli aby som nejak zafixluval taky vydavok.

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní