Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Čo ma teší...

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Čo ma teší...

Príspevokod užívateľa serpens » 10 Aug 2013 13:00

Ak chces jest kvalitne, musis zaplatit. Keby si si chcel taketo jedlo spravit doma, tak ta to vyjde o cosi lacnejsie, ale kvalitne suroviny su zaklad kvalitneho jedla a proste hovadzie maso s kvalitnym mramorovanim nekupis za 2.5 eura.

Ono to je tak, niekto sa vyzna v autach, niekto v lokomotivach a niekto v jedle a podla toho je ochotny aj za to zaplatit. Pre niekoho je vrchol gastronomie vysmazany syr s hranolkami, pre niekoho very rare flank steak. Kazdy mame to svoje.

Niekto da 60e za postovu znamku, niekto za smerovku na veterana, niekot za blikatko do auta a niekto za veceru...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Re: Čo ma teší...

Príspevokod užívateľa jozkin » 10 Aug 2013 13:05

Ved presne to som napisal :)
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
Paly | 36
Príspevky: 1791
Meno: Paľo

Re: Čo ma teší...

Príspevokod užívateľa Paly » 10 Aug 2013 13:20

Peniaze za jedlo niesú vyhodenými peniazmi, pokiaľ to nieje za fastfoodovú smrť, prípadne v reštike kde varia s "láskou", a surovinou podobnou prevarenej handre.
Live hard, ride easy.

Užívateľov profilový obrázok
Matthew | 35
Príspevky: 80
Meno: Matej
Bydlisko: Hlohovec

Re: Čo ma teší...

Príspevokod užívateľa Matthew » 10 Aug 2013 17:32

Teší ma, že som konečne mohol vyskúšať čo sú to za pecka metalické akrylové farby :) (už rok sa mi povaľovali v skrinke :haha: )
Rozpracované: Městská památková rezervace I.
Dokončené: Kestřanské tvrze - Horní tvrz

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Čo ma teší...

Príspevokod užívateľa petopato » 11 Aug 2013 08:40

vasik1 napísal:Že som sa bol najesť v Cafe Imperial Zdeňka Pohlreicha v Prahe a musím konštatovať, že som sa v živote lepšie nenajedol. Steak, opekané zemiaky, dezert, dve pivá - 650 Kč. Neľutujem ani halíř.

To sa ľahko z učiteľského platu kŕmi v luxusných reštauráciách, keď my ostatní sa na to musíme skladať... :-(

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Čo ma teší...

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 11 Aug 2013 19:41

HlavaXXII napísal:Mňa teší, že som videl toudiho v upútavke na Uragán na TV Doma :haha:

kristovanoho, oni to ešte stále opakujú? na natáčaní som sa vždy zabával kráľovsky, ale postrihané v telke stálo za milú keďveš :-(
---
dnešný víkend, 2 historické bitky
Image
Image
(sobota Vavrišovo a nedeľa Telnice u Brna)
Naposledy upravil/-a toudi_sk v 12 Aug 2013 14:01, upravené celkom 1 krát.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: Čo ma teší...

Príspevokod užívateľa terenkoza » 12 Aug 2013 13:34

tesi ma toto ! :

https://www.youtube.com/watch?v=smbG77cepTM


zu zu zu zu zu zu lienka :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Čo ma teší...

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 14 Aug 2013 20:32

dorovnávam a prihadzujem http://www.youtube.com/watch?v=ng6_lQIYDFw :P
---
Konečne sa ochladilo, v garáži je o 10°C menej, tak som tam zase trochu upratoval a narátal som 62 ks vodoviek, navyše niekde
mám určite ďalšie, minimálne dvoje metalické ... Zberateľský bacil je sviňa. Adel vodovky majú 21 farieb a mám tam viacero
takých, čo majú odtieňov viac (24+), navyše som našiel tretí (ešte zabalený) skalpel AK3.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Čo ma teší...

Príspevokod užívateľa martin1807 » 16 Aug 2013 00:11

mna tesi ze akurat som na 99,7% dokoncil betatest na ktorom robím už par mesiacov a preto tu niesom aktivny so ziadnou stavbou...:) Zajtra by som to mal definitine dokoncit..:) Aked to bude mozno tak urcite sem nahodim celu dokumentaciu stavby no až ked to ripper vydá... :P :victory:
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Čo ma teší...

Príspevokod užívateľa serpens » 16 Aug 2013 09:43

Nechapem tuto politiku "tajnych" betastavieb.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných