Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

a predsa sa trasie ...

Užívateľov profilový obrázok
spider | 32
Príspevky: 974
Meno: Stano
Bydlisko: Trenčín

Re: a predsa sa trasie ...

Príspevokod užívateľa spider » 14 Mar 2011 00:21

правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: a predsa sa trasie ...

Príspevokod užívateľa iconmaster » 14 Mar 2011 02:07

Ja som vzdy dost skepticky, ale vobec netvrdim ze by taketo zbrane neexistovali :( a tie argumenty su celkom zaujimave, hlavne tie svetelne "efekty" na oblohe cez den.. Akurat dneska som videl nejaky dokument o vedcovi Teslovi a jeho vynalezoch, tam bolo povedane ze on uz skusal zostrojit aj rozne taketo uchylne masiny a ze po jeho smrti FBI zhabalo isty pocet jeho dokumentov. A tiez nie som zastanca USA, prave kvoli jeho stalym vojenskym konfliktom a kvoli tomu, ze za kazdu cenu chcu byt vodcami a rozhodovatelmi tejto planety.
Zas na druhej strane: priroda je nevypocitatelna a netreba sa cudovat ak obcas preukaze svoju moc. Jednemu mudrlantovi neverim, len ak sa pridaju aj ini kompetenti ludia a prinesu konkretne dokazdy.

Užívateľov profilový obrázok
trdlo | --
Príspevky: 293
Bydlisko: cirkus raluy, caravan MAN spanielsko

Re: a predsa sa trasie ...

Príspevokod užívateľa trdlo » 14 Mar 2011 19:44

ono haarp nie je mytus a nie je to domena amikov netreba hned hadzat obamovi na krk
z haarp pokusali rusi cinania korea amici nemci a aj nasi


ale je tazko dokazatelne kto alebo co sposobilo zemetrasenie takze treba nohy v teple a nechat to na tektonicky zlom japonska

a nehovoriac o serioznosti stranok kde sa to video nachadza :D

nedivil by som sa kby sa ozval ivo benda z astarom suranom :D

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: a predsa sa trasie ...

Príspevokod užívateľa iconmaster » 14 Mar 2011 19:59

mas pravdu trdlo, len ma to hneva ze keby tolko penaznych prostriedkov a rozumu tlacili radsej do vedy, ktora prispieva ludstvu potom by to bol o kusok lepsi svet..

Užívateľov profilový obrázok
trdlo | --
Príspevky: 293
Bydlisko: cirkus raluy, caravan MAN spanielsko

Re: a predsa sa trasie ...

Príspevokod užívateľa trdlo » 14 Mar 2011 20:07

rozdiel medzi nabozenstvom a vedou nie je

kym veda poziera peniaze danovych poplatnikov a svoje vydobytky tymto poplatnikom predava za peniaze tak nabozenstvo zbiera peniaze na imaginarnu charitu a predava rozhresenie


vsetko je iba biznis


niekedy ma ale udivuju vysledky vyskumu

inac obehlo svet aj video dokumentu o biznise a vede kde padlo obvinenie ze veda nema zaujem najst lieky na vyleicenie chorob ale iba na kontrolu pretoze je to financne vyhodnejsie neviem ale tejto teze dokazem uverit viac lebo drviva vatsina liekov je skor zalozenych na placebo efekte

nehovoriac moj posldny zazitok s lekarom ked som bol na vysetreni som si pripadal ako v teleshoppingu "ked si kupite tento liek v lekarni dostanete k nemu aj balik vitaminov "

coz znamena ze menim lekara poznate nejakeho seriozneho v ivanke a okoli ?

Užívateľov profilový obrázok
Zavislak | --
† 17.08.'12
Príspevky: 1599
Meno: Ondrej
Bydlisko: Stará Turá, Bratislava

Re: a predsa sa trasie ...

Príspevokod užívateľa Zavislak » 15 Mar 2011 08:49

stačí pozerať dokumenty na ČT2-ke a už pár rokov dozadu tam šiel jeden dokument o doktorovi, ktorý žil v juhoamerickom pralese a tvrdil, že tam sa nachádzajú lieky na všetko, dokonca AIDS. Ale farmaceutické spoločnosti nemajú záujem o takéto niečo. Potrebujú chŕliť tabletky za miliardy doláčov. Keby sa im podarilo vyvinúť liek a zničiť choroby, z čoho by žili?!

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní