Auta

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 48
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Re: Auta

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 25 Máj 2016 19:27

terenkoza napísal:halo :victory:

pani je hodno prezut uz na letne one ?? :P

načo? v lete zimné môžu byť, len v zime letné nie :wink:

ale už je po troch zmrzlých, tak by si možno mohol aj ty, čo si z vysočiny
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

terenkoza | --
2K+
Meno: marek

Príspevokod užívateľa terenkoza » 25 Máj 2016 19:47

halo :victory:

:haha: ok, ono je dobre ze v lete mozu byt zimne, lebo zimnych mam 5ks a letne len 4... :shocked:
neviem ci mi v tom obchode este tu jednu predaju, lebo som vyslovene chcel dve predne a dve zadne a na tu jednu som zabudol... :beat plaster:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

serpens | 34
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 31 Máj 2016 08:16

Ja som minulu stredu...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Jolaus | 39
Meno: Martin

Príspevokod užívateľa Jolaus » 31 Máj 2016 08:30

Ono je pravda že zákon to umožňuje jazdiť v letnom období aj na zimných pneumatikách, ale každý lepší vodič na nich jazdiť v lete nebude. A poisťovne (a aj polícia) sa pri nehode na to pozerajú presne tak isto, ako keby si mal nehodu v zime na letných gumách. :big smile:
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

Fito | 43
Admin
Meno: Fito
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 31 Máj 2016 21:51

Toto sa nejdem z Jolausom hadať lebo on autobusom zacúval 2x viac ako som ja šiel dopredu a vlastne je mi to je jedno celá táto téma "Auta -kto má väščí", ale jedno viem že univerzalne gumy typu M+S sú schválené na celoročné použitie a teda by nemali byť nejak znevýhodnené v letnom období poisťovňami to platí aj pre zimné gumy takže prezuj neprezuj malo by to byť jedno samozrejme sa nebavím o plávaní letných gúm keď je vonku +40 a topí sa asfalt to vie každý a o spotrebe tiež vedia zimné gumy svoje ale v princípe sa chápeme a tak prepáčte že píšem ako Ivant kedysi ale vždy som si to chcel vyskúšať aké to je tak prečo nie práve teraz a tu keď vlastne nie je o čom celkom sa mi to páči ale hádam aj stačilo.
:P

pisho66 | 34

Príspevokod užívateľa pisho66 » 31 Máj 2016 21:58

Ivant forever :victory:
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Jolaus | 39

Príspevokod užívateľa Jolaus » 31 Máj 2016 23:26

No Fito...mas pravdu, ale....
Zimná pneumatika musí mať minimálne 3mm hlboký dezén a letná iba 1,6mm. Takže keď to šupneš v lete do niekoho na zimných gumách s dezénom menším ako 3mm tak máš problém aj v poistovni a u policajtov aj pri bežnej kontrole lebo si porušil zákon.
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

toudi_sk | 48
.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 01 Jún 2016 15:51

idem v lete na dovolenku niekam, kde je sneh, čo mám robiť, ísť na letných a do kufra, alebo na prívesný vozík pribaliť aj zimné a cestou prezuť?
ale to o hĺbke dezénu si musím zapamätať :victory:

celé je to choré a iba o ťahaní peniazí z ľudí, na hvezdárni vám porozprávam zážitok z roboty, ako sa jeden vedúci necítil bezpečne, keď ma videl robiť a pýtal sa ma, či nemá zavolať hasičov, aby ma evakuovali do bezpečia a ja som sa neutopil, 2m od vody... takže teraz oficálne tvrdím, že JA sa pri takýchto slovnaftárskych "kindermanažéroch" necítim bezpečne a je len otázkou času, kedy príde v podniku k naozaj vážnemu prieseru a bude to chyba vedenia, ktoré to samozrejme hodí na krk robotníkom, len dúfam, že vtedy budem niekde ďaleko na dovolenke, ideálne za hranicou štátu

:girl:

---
Tesla autopilot zlyhal, smrteľná nehoda

Chystá sa zmena v registračných poplatkoch áut
Naposledy upravil/-a toudi_sk v 12 Aug 2016 18:13, upravené celkom 1 krát.
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

toudi_sk | 48
.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 12 Aug 2016 18:14

toudi_sk | 48
.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 19 Aug 2016 22:15

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný