Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Pokec

Užívateľov profilový obrázok
bernie | --
† 26.08.'22
Príspevky: 30

Re: POKEC

Príspevokod užívateľa bernie » 21 Júl 2008 19:21

Borci, mě to tu tou sestavou připomíná osidlování severní Ameriky. Samej vyhnanec, trestanec, na špatné víře :) Necháme to projevit se, jestli se z toho tady vyklube něco jako USA. Bez jakýchkoliv polemik jsou velcí a tahají za důležité nitky :feel good: :feel good: :feel good:

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: POKEC

Príspevokod užívateľa Patero » 21 Júl 2008 19:28

no to ano. Ale zvyšok sveta sa do nich naváža, tak nič moč ružové nás v tomto smere nečaká.... :) :) :) Každopádne, ja osobne sa budem snažiť svoje keci a pseudomúdrosti dokladať aj obrázkami svojej práce a vtichosti dúfať, že mi to predĺžiživotnosť.... :)

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: POKEC

Príspevokod užívateľa serpens » 21 Júl 2008 19:32

USA nie, berte to tu radsej ako Australiu - tam to tiez zacinalo ako trestanecka kolonia :)... Akurat sa nikam netlacia... Tak nejak by to malo byt aj tu, proste sme tu a kto sa prida sa prida, kto sa neprida - jeho chyba :P :D
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
bernie | --
† 26.08.'22
Príspevky: 30

Re: POKEC

Príspevokod užívateľa bernie » 21 Júl 2008 19:42

Nu dobrá, místo In God we trust to bude God save the Queen.

Ale v čem bude toto forum jiné, nové a lepší? Jen skladbou "nesmiřitelných"?

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: POKEC

Príspevokod užívateľa serpens » 21 Júl 2008 19:54

To nechajme nech odhali cas, hlavnym cielom je atmosfera. Mame pripravene iste novinky, ale na to tu je este malo ludi. Nechajte sa prekvapit.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: POKEC

Príspevokod užívateľa Patero » 21 Júl 2008 19:58

no ak poviem za seba, tak od tohoto fóra očakávam iba jedinú vec naviac a tou je volnejšia možnosť kecať vo vlákne o modeloch. Aby tu nikto nemusel zbytočne špekulovať, že či je jeho príspevok dosť dobrý, či je to vhodné a či to schváli moderátor.... Ja ako moderátor tu budem preferovať skôr zábava okolo papieriny, ako príspevky s "výpovednou hodnotou" (jak hrozne neznášam henten pojem) a striktné návody k modelom, postupom....

Užívateľov profilový obrázok
m.i.g | 39
Príspevky: 20
Bydlisko: Velke Kostolany
Kontaktovať užívateľa:

Re: POKEC

Príspevokod užívateľa m.i.g » 21 Júl 2008 22:06

Ano aj ja som za volnejsiu debatu o k modelom nielen tolko ze rano som postavil koleso a dal som ho na forum. Ale nikto sa nic nepytajte lebo je to OFF TOPIC. Bude to v navodoch a tak podobne. Casom by to mozno bolo dobre niektore prispevky typu Mas to pekne od 10 ludi dat nejako dohromady aby to nebolo take roztahane. Ano kazda pochvala cloveka potesi a urcite aj povzbudi. Myslim ze kazdy je tu najma preto lebo sa chce prezentovat ze nieco dokaze nielen pozerat TV a cumiet do PC. Kazdy kto je tu prihlaseny je modelar niekto viac a niekto menej ale kazdy robi tak ako vie a musi od niekial zacat. Ved ani patero nezlepil prvy model tak ze bol bez chyby (teda aspon dufam lebo inak by som sa citil menejcenny). Takze ja dufam ze to tu bude najme v pohode a dobrej atmosfere.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: POKEC

Príspevokod užívateľa serpens » 21 Júl 2008 22:30

Safra, uz aby tu bola ta krama, dalsi adept na body!
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Re: POKEC

Príspevokod užívateľa jozkin » 23 Júl 2008 00:23

Teiz vidim, ze sa sem nastahovala hromada znamych tvari z pm.sk , len by ma zaujimalo, ci ide o stahovanie narodou, alebo to tu bude iba forum na vyburenie? Ak sa to uz niekde specifikovalo, tak sa ospravedlnujem, ale koli slabemu pripojeniu (vyhovaram sa nan uz dlhsie :unhappy: ) to nezvladam preliezat vsetko :eyes bleed:
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: POKEC

Príspevokod užívateľa serpens » 23 Júl 2008 07:28

jozkin - nevzniklo to tu preto, aby to tu hned zaniklo :), je to tu pre ludi, ktorym nieco chybalo a tu by to mali najst :P tak zalezi hlavne na vas useroch, ci sa vam tu bude lubit alebo nie.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní