Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Su-33 /Free/ 1:33

Moderátori: Jolaus, Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
Pepo | --
Príspevky: 143
Meno: Pepo

Su-33 /Free/ 1:33

Príspevokod užívateľa Pepo » 05 Dec 2016 19:13

Tak som sa do toho pustil a dúfam, že vytrvám. Do tejto krásky som sa zahľadel uz dávnejšie a už už som si ju chcel navrhnúť sám no medzitým som našiel verziu od Zdelaj sam, ale nebolo to ešte vono. Až teraz sa mi to zazdalo hodné zarezať do toho. Držte palce!
Tu je na volne stiahnutie od autora Maksart, Maksim Artyushkin, Русские инженеры https://yadi.sk/i/Pdnz74nokiAaD

Naposledy upravil/-a Pepo v 09 Dec 2016 14:33, upravené celkom 5 krát.

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2115
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Su-33 Maksart 1:33

Príspevokod užívateľa mimapnd » 05 Dec 2016 22:30

Obrazky: ked pises novy prispevok, tak mas pod oknickom na pisanie take 3 modre okienka: +moznosti, +prilohy, +obrazok
cize, klinknes na +obrazok,
pod tym sa otvori dalsie oknicko, v ktorom je napisane: "Presuňte súbory sem.", pod tymto oknickom je napisane "+pridat prilohy", na ktore kliknes a to sa ti uz otvori samostatne okno, v ktorom uz vyberas obrazteky podla potreby.
Ked uz mas navyberane, vedla oknicka "+pridat prilohy" sa zmodrie oknicko "+spustit nahravanie obrazkov", klikni nan a nic nerob az kym sa ti vpravo neukaze 100%, a potom nic. Uvidis v tvojom prispevku linky pre obrazky a preistotu klikni na "nahlad".
Chce to trosku cvik, ale da sa na to zvyknut.
Dufam, ze som poradil.
Lietadielka sice lepit neviem, ale rad sa na ne pozeram.Vela zdaru a dufam, ze to dotiahnes dokonca.
M.
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
Pepo | --
Príspevky: 143
Meno: Pepo

Re: Su-33 Maksart 1:33

Príspevokod užívateľa Pepo » 06 Dec 2016 01:34

to mimapnd: Presne ako som si myslel. Skusil som to z ineho pocitaca a uz som videl aj tie dalsie okienka ako pises. Predtym som videl len okienko +moznosti bez akejkolvek dalsej akcie, ale uz to It works. Diky! potom som zistil, ze aj v sprave od Serpensa sa v niektorych pripadoch stava ze sa nedaju nahrat obrazky.

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2115
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Su-33 Maksart 1:33

Príspevokod užívateľa mimapnd » 06 Dec 2016 01:54

Tak fajne, ze uz ti to ide, a este by to chcelo nejaky ten obraztek, ze ako to ma nakonci vyzerat... popripade, od koho model lepis?
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
Jolaus | 45
Príspevky: 1456
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Su-33 /Free/ 1:33

Príspevokod užívateľa Jolaus » 06 Dec 2016 09:42

Ahoj.
Upravil som ti názov vlákna, nakoľko je to volne stiahnuteľný model :big smile:
Mašina je to pekná, tak dúfam že tam nebudú veľké chyby a model sa ti podarí dokončiť :)
Držím palce.
:wink: :victory:
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

Užívateľov profilový obrázok
Pepo | --
Príspevky: 143
Meno: Pepo

Re: Su-33 /Free/ 1:33

Príspevokod užívateľa Pepo » 18 Jan 2017 23:10

Malý apdejt. Tie nosové kužele su asi zakliate, už som urobil tri a stále niečo na nich do mrvím, retuš, lepidlo, presvitnutie lepidla na druhu stranu, zatláčam aj hrany embosovacou guličkou a potom si spravím válovčeky na zbytku plášťa a atď.




Užívateľov profilový obrázok
Pepo | --
Príspevky: 143
Meno: Pepo

Re: Su-33 /Free/ 1:33

Príspevokod užívateľa Pepo » 18 Jan 2019 16:21


Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: Su-33 /Free/ 1:33

Príspevokod užívateľa Sumec » 12 Feb 2019 10:58

Od týchto ruských autorov mám skoro všetky modely stiahnuté ale ani k jednému som sa ešte nedostal lepiť tak som veľmi zvedaví ako sa to bude tebe lepiť. Niektoré modely majú veru zaujímavé len mňa akosi odrádza tá foto grafika čo používajú.
Inak držím palce a pevné nervy pri lepení a vyzerá to tak, že to bude aj pekný kus nábytku :big smile:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
Pepo | --
Príspevky: 143
Meno: Pepo

Re: Su-33 /Free/ 1:33

Príspevokod užívateľa Pepo » 20 Feb 2019 16:49

Je to pravda, len som sa zasekol na kabine, posral som nejaku retus, ale vytlacil som si na Prusi penumatiky a vyzeraju jak zive a pri tej hmotnosti sa aj premacknu. Len sa dokopat to dokoncit. Nedavno som kupil Kinetic Su-33 v 1/48 takze vyuzijem nejake detaily ako inspiraaaciooo!

Užívateľov profilový obrázok
Pepo | --
Príspevky: 143
Meno: Pepo

Re: Su-33 /Free/ 1:33

Príspevokod užívateľa Pepo » 21 Nov 2019 16:46

ked uz som dnes aktivny tak pridam tie pneu jestli to nekoho bude zajimat.

Návrat na "Letecká technika // Aircrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní