Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

F-117 NIGHTHAWK/GPM/1:33

Moderátori: Jolaus, Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: F-117 NIGHTHAWK/GPM/1:33

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 29 Jan 2017 19:42

Dobre ideš len tak ďalej, s tým rysovaním ti držím palce. Lepíš pekne a rýchlo, skús sa ešte rozcvičiť a potom dať dačo od Hala :dribble:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
sako1 | 46
Príspevky: 661
Meno: Miro
Bydlisko: Martin

Re: F-117 NIGHTHAWK/GPM/1:33

Príspevokod užívateľa sako1 » 29 Jan 2017 22:07

No ja myslím, že rozcvičený je dobre a smelo do čohokoľvel :wink:
Táto stavba sa mi naozaj páči, ideš rýchlo, čisto, parádne.
m.

Užívateľov profilový obrázok
YakoMiG | 30
Príspevky: 109
Meno: Martin
Bydlisko: Humenné

Re: F-117 NIGHTHAWK/GPM/1:33

Príspevokod užívateľa YakoMiG » 29 Jan 2017 23:12

Štefan Húska napísal:Dobre ideš len tak ďalej, s tým rysovaním ti držím palce. Lepíš pekne a rýchlo, skús sa ešte rozcvičiť a potom dať dačo od Hala :dribble:

Ďakujem... na Halinského si ešte netrúfnem. Možno nejaký Orilk bude :)

sako1 napísal:No ja myslím, že rozcvičený je dobre a smelo do čohokoľvel :wink:
Táto stavba sa mi naozaj páči, ideš rýchlo, čisto, parádne.
m.

Ďakujem za uznanie. S tou čistotou by som to tak nepreháňal lebo tá čierna farba je doslova magnet na mastne prsty :red:

Užívateľov profilový obrázok
Alfik | --
Príspevky: 1

Re: F-117 NIGHTHAWK/GPM/1:33

Príspevokod užívateľa Alfik » 07 Mar 2017 22:01

Nazdárek,
mám tohle taky teď na stole a zdá se že mám stejné problémy.Spoustu věcí si upravuju,na spoustu věcí koukám k tobě,návod už ani nesleduju.Ono se stejně nic moc nevyčte a nevykouká.Prostě to páchám tak nějak podle zkušeností a tak jak si myslím že to půjde.Koupil jsem k tomu i laserová žebra a doplňky,ale něco z toho ani nepoužiju.Např.ty záda.Pak by šlo spatně spojit záda a ocas.No snažím se a snad to nějak dotáhnu.

Užívateľov profilový obrázok
hrbola80 | --
Príspevky: 5
Meno: Libor

Re: F-117 NIGHTHAWK/GPM/1:33

Príspevokod užívateľa hrbola80 » 17 Mar 2017 02:16

Ahoj kluci...jelikož to mám teď též na stole,tak jen malá rada do začátku je žádána...návod je opravdu dost nepřehledný,tak se snažím jít po "stopách" Vašich postřehů a fotek,,, Tak kontrolní dotaz pro začátek na YakoMIG-dle fotek jsi prosím tě kartonem 1mm na spodní části trupu letadla podlepil jen hlavní nosné žebro 15a a žebro za kokpitem 5a? Zbytek dílů z měkké dvoustránky jen klasickým tvrdým papírem? Bude to pro mě boj,pač jsem kitař a v papírákoch jsem nebyl víc jak pět let,tak snad se mnou budete mýt trpělivost....Děkuji moc za radu a zároveň za přijetí do skupiny....budu se snažit nezklamat a určo budu potřebovat v tomhle boji hromadu dalších rad,tak snad se na Vás budu moci obrátit...Děkuji

Užívateľov profilový obrázok
YakoMiG | 30
Príspevky: 109
Meno: Martin
Bydlisko: Humenné

Re: F-117 NIGHTHAWK/GPM/1:33

Príspevokod užívateľa YakoMiG » 17 Mar 2017 08:51

hrbola80 napísal:Ahoj kluci...jelikož to mám teď též na stole,tak jen malá rada do začátku je žádána...návod je opravdu dost nepřehledný,tak se snažím jít po "stopách" Vašich postřehů a fotek,,, Tak kontrolní dotaz pro začátek na YakoMIG-dle fotek jsi prosím tě kartonem 1mm na spodní části trupu letadla podlepil jen hlavní nosné žebro 15a a žebro za kokpitem 5a? Zbytek dílů z měkké dvoustránky jen klasickým tvrdým papírem? Bude to pro mě boj,pač jsem kitař a v papírákoch jsem nebyl víc jak pět let,tak snad se mnou budete mýt trpělivost....Děkuji moc za radu a zároveň za přijetí do skupiny....budu se snažit nezklamat a určo budu potřebovat v tomhle boji hromadu dalších rad,tak snad se na Vás budu moci obrátit...Děkuji

Ahoj, skúsim ti vypísať tie podlepené strany.
Nosník 15a som podlepil 2mm kartónom. Použil som len jednu stranu toho tenkého papiera.
Diel 8a som nepoužil vôbec.
Rebro 5a, resp. celý diel 5 som podlepil najprv tvrdým papierom a nakoniec som prilepil rebro 5a ktoré má 2mm.
Všetky diely som nepodlepoval. Napr. diely 12aL, 12bL, 12aP, 12bP som nepodlepoval.

Report
Po dlhšom čase pridávam menší progres. Pribudla jedna smerovka a 2 pylóny pre smerovky.

Bohvieako to teda nevyzerá a prvotné nadšenie z modelu upadá. :beaten:

Užívateľov profilový obrázok
hrbola80 | --
Príspevky: 5
Meno: Libor

Re: F-117 NIGHTHAWK/GPM/1:33

Príspevokod užívateľa hrbola80 » 17 Mar 2017 12:53

Ouk...dík moc...snad se bude dařit aspoň z poloviny jak tobě a byl bych spokojen...předpokládám,že se ještě párkrát ozvu pro radu postupu,tak snad neva...dík

Užívateľov profilový obrázok
hrbola80 | --
Príspevky: 5
Meno: Libor

Re: F-117 NIGHTHAWK/GPM/1:33

Príspevokod užívateľa hrbola80 » 18 Mar 2017 19:20

A jen jedna blbá otázka.....vše jsi lepil herkulesem?....jsem hold z kitú hodně zvyklé na vteřináky apod....dík
Naposledy upravil/-a hrbola80 v 19 Mar 2017 21:56, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: F-117 NIGHTHAWK/GPM/1:33

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 19 Mar 2017 20:21

to je na tebe, sú tu pacienti, čo majú radi adrenalín a tiež lepia všetko sekunďákom :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
hrbola80 | --
Príspevky: 5
Meno: Libor

Re: F-117 NIGHTHAWK/GPM/1:33

Príspevokod užívateľa hrbola80 » 19 Mar 2017 21:58

Dík....takže herkules....

Návrat na "Letecká technika // Aircrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných