Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Messerschmitt Bf 109E-4 /Halinski/ 1:33

Moderátori: Jolaus, Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2179
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Messerschmitt Bf 109E-4 /Halinski/ 1:33

Príspevokod užívateľa Oliver » 06 Jún 2020 23:42

Roman napísal:pilot mal zvlastnu prezyvku,slovo gulle oznacuje kapalinu/hmotu ktora sa nachadza v zumpe

To som naozaj netušil .. :haha:

martin1807 napísal:Gratulujem k dokončeniu.:) Pri lietadlách stále obdivujem ako sa vlastne papier dá dokonalo vytvarovať na tých spojoch.

Áno, no mne sa to nepodarilo. Ale každopádne ďakujem. :)

vasik1 napísal:Tak k lietadlám nechodím nejako často, i keď viem, že tu vznikajú špičkové kúsky. Oceňujem predovšetkým tvoju odvahu. Na tento typ modelov si absolútne netrúfam práve pre svoj problém s oblými dielmi, geometriou...ktoré pri tanku skôr schovám, ako tu. Messík je úžasný, chyby sú klasická nováčikovská daň, no ak to bol tvoj prvý avion, je tu obrovský potenciál a tvoje papieracké zručnosti gradujú s modelom na model.
Blahoželám a šup k hetzerovi :wink:

Ja som to tiež zrejme podcenil (alebo seba precenil?) .. no nakoniec som veľmi rád, že som to dotiahol do konca.
Ďakujem Vasik! :big smile: Hetzer už je pravidelne na montážnej linke .. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2952
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: Messerschmitt Bf 109E-4 /Halinski/ 1:33

Príspevokod užívateľa Brzdič » 05 Sep 2020 14:15

Nakonec jsi vytvořil krásný kousek, super. :wink:

Návrat na "Letecká technika // Aircrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných