Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

HMS CLEOPATRA /Shipyard/ 1:96

Moderátor: Fito

Užívateľov profilový obrázok
DORIS | --
Príspevky: 1392
Meno: Doris

Re: HMS CLEOPATRA /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa DORIS » 19 Mar 2012 09:25

Eduardo: Děkuji za Tvá slova, Cleopatra bude určitě pěknou lodí, pokud ji zvládnu zdárně dokončit. Stavba není náročná, ale je to celkem žrout času vzhledem k množství detailů a jejich propracovanosti. Těším se na sochařinu, která je zde sice jen v malé míře, ale i přesto to modelu přidá na kráse. Co se týče počtu modelů, tak už mi pomalu dochazí "parkovací místa" ve výstavní místnosti, ale ještě budu minimálně dvě velké plachetnice stavět. Krom Vasy plánuji ještě jednu nádhernou lodičku, která není tolik okoukaná.
Off topic: Jinak přes víkend jsme upravovali poličky v prosklené skříňce, kde mám vozový park a manžel svou sbírku lahváčů..... Auta jsou pro mne skutečnou srdcovkou i v reálu a jejich modely stavím stejně ráda, jako modely lodí. Na té druhé fotce jsou všechna auta vystěhována a čekají na úpravu "parkoviště".

Obrázok Obrázok
Doris

Užívateľov profilový obrázok
DORIS | --
Príspevky: 1392
Meno: Doris

Re: HMS CLEOPATRA /Shipyard/ 1:96

Príspevokod užívateľa DORIS » 25 Mar 2012 17:54

V současné době pracuji sice víc na modelech aut, ale nezahálím ani na Cleopatře, která má na hlavní palubě již všechny lafety. Nepatrně jsem upravila patinu na bocích a začišťuji konstrukci. Co nevidět začnu kompletovat pažení kolem horních palub.
Obrázok Obrázok

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Doris

Návrat na "Námorná technika // Watercrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných