Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Rybársky čln z 1. storočia /Schreiber Bogen/ 1:32

Moderátor: Fito

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Rybársky čln z 1. storočia /Schreiber Bogen/ 1:32

Príspevokod užívateľa Sekerka » 28 Sep 2011 10:57

Pred časom som sa hecol a kúpil od Schreiber Bogen-u člnok z Genezaretského jazera. Viac o modeli http://www.schreiber-bogen.de/cat.php?ac=3&t=237. Model je pomerne schématický a určite sa dalo trup spraviť reálnejšie ale ako model na pár voľných chvíl pri malých deťoch to je dobre. Stavalo sa to veľmi pekne, až na niektoré časti, ktoré asi autor chcel aby sa stavali inak ako som si to vysvetlil ja. Tak mi vznikla špára na kýle vpredu aj vzadu, ktorú som tmelil zafarbeným herkulesom. Nejaké foto aj zo stavby. Fotené iPhonom takže kvalita fotiek tomu primeraná.


Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Rybársky čln z 1. storočia /Schreiber Bogen/ 1:32

Príspevokod užívateľa serpens » 28 Sep 2011 11:08

Pekne zvladnuta lodicka. Miestami sice presvitaju biele hrany, ale to je drobnost. Ak uz nie plachtu, tak aspon tie "lana" by sa mohli vymenit a zaspinit, nech tak nesvietia. A nabuduce by to chcelo napis tak ako sa patri.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Námorná technika // Watercrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných