Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Lotus 56B / ABC / 1:24

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lotus 56B / ABC / 1:24

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 01 Jún 2017 20:38

marcello napísal:Pôvodne som to aj ja chcel nechať tak, ale možno poznáte ten pocit neúspechu, že vždy keď sa na svoj model pozriete a viete, že má chyby, začne to vo vás škrieť. Ja som to dnes nevydržal a rozhodol som sa konať. Vybral som si pomerne riskantnú techniku - lavór som jednoducho prstami zatlačil dnu. Spoje to našťastie vydržali a máme z toho jeden z mála zdokumentovaných príkladov, kde hrubá sila pomohla pri stavbe papierového modelu! :) Výsledok síce nie je dokonalý, ale stále je to lepšie ako predchádzajúca situácia.
Na záver dodám - ŽaVeS (dúfam, že som to dobre použil) :victory:

tak to má byť, ŽádnéVelkéSraní je dobrá technika :victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
marcello | 32
Príspevky: 384
Meno: Marcel
Bydlisko: KE

Re: Lotus 56B / ABC / 1:24

Príspevokod užívateľa marcello » 06 Jún 2017 21:52

Možno to na prvý pohľad nevyzera na veľký pokrok, ale základná konštrukcia je skompletovaná. Reraz už to pôjde pomalšie, čaká ma totiž nabaľovanie doplnkov, krídel a náprav, pipľavá a zdĺhavá práca. Blesk vždy odhalí kde sa nájdu nové miesta na retuš.....
Fotky

Užívateľov profilový obrázok
marcello | 32
Príspevky: 384
Meno: Marcel
Bydlisko: KE

Re: Lotus 56B / ABC / 1:24

Príspevokod užívateľa marcello » 18 Jún 2017 19:35

K nádhernej produkcii ostatných prebudených modelárov rýchlych kolies pridávam svoj skromný kúsok. Je už HOTOVO. Postupné pridávanie doplnkov som veľmi nefotil a tak tu hneď máme kompletný model. Stavba bola bezproblémová, už len to fotenie treba doklepnúť na 100%. Jediné námietky mám k textovému návodu,v ktorom je pravdepodobne vymenené stranové rozloženie tyčí riadenia, jednoducho mi sedeli lepšie opačne, ako boli v návode opísané. Tiež návod úplne vynecháva diely 26, ale sú to všetko našťastie malé chyby, čo pozorného modelára nezaskočia. Už mám vybraný ďalší model, do ktorého sa o pár dní pustím - opäť F1-tka, ale o niečo novšia....
FOTKY


Ako pozerám na fotky, budem musieť niečo urobit s tými padajúcimi prednými krídlami.

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: Lotus 56B / ABC / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 19 Jún 2017 14:49

Gratulujem k dokonceniu...v jednoduchosti je krasa...

Návrat na "Športové vozidlá // Racing Cars"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní