Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Tatra 141 /PMHT/ 1:32

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Tatra 141 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa Dody » 26 Okt 2008 14:22

Tak ked sa ma Patero v Nitre uz niekolky krat pytal kedy uvydi na fore fotki mojej rozostavanej Tatry, tak ich sem uz teda dam. Povodne som fotki nechcel davat nikde, ale tak presvedcil ma. Na modeli som previedol viacere upravy a este ich aj vela prevediem, som iba zvedavy ako to nakoniec dopadne, lebo som to zacal robit aby som vyskusal nejake nove veci. Model bude komplet prefarbeny, a bude vlastny dezen. Mam zatial jedno koleso a do ostatnych sa mi stale nechce.
A teraz uz par rozmazanych fotiek z mobilu:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Na kapotu este pride vyrezany napis a este treba na naraznikoch natriet bielo cervene pruhovanie. Pokracovanie snad coskoro
Naposledy upravil/-a Dody v 23 Mar 2009 17:26, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Re: Tatra 141 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa jozkin » 26 Okt 2008 20:21

Krasa, som rad, ze Ta Patero presvedcil :big smile: Uz som sa bal, ze nam tato kategoria zanikne :big smile: podvozok zatial vyzera dobre, tiez som tento model lepil, ale na taketo upravy som si netrufal... Budes robit aj interier?
Drzim paste k uspesnemu dokonceniu :)
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: Tatra 141 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa Patero » 26 Okt 2008 21:04

vyzerá to vééélmi nádejne. Až na tú kvalitu fotiek robených mobilom. Ako by povedal Alexxiik: Mobil zaostrí všetko, okrem toho, čo chceš odfotiť... To dokazuje aj takmer čitatelná popiska na flaši herkulesu v pozadí... :haha: Ale čo sa týka modelu, tak je vidieť, že je tam velmi slušná čistota spojov. Lebo farba zvírazní každú medzierku.

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 141 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa Dody » 26 Okt 2008 21:39

Tak interier samozrejme bude, vyzeralo by to cudne keby som sa z podvozkom tak vyhral a na kabine nechal nevyrezane okna. Na kabine momentalne robim tak mozno zajtra budu nejake nove fotki.
Patero, k tym spojom len tolko: je stastie, ze ten mobil extra nezaostruje, lebo to by potom niektore spoje s milimetrovymi medzierkami vynikli :big smile: , ale s tymi este nieco spravim

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 141 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa Dody » 01 Nov 2008 19:26

Tak pani, mame tu zase postup v stavbe. Mam zlepeny zaklad kabiny, debnu pod predne sedadla a spravil som aj blok motora, pouzijem motor z T111. Tady zopar rozmazanych foto pri umelom osvetleni
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 141 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa Dody » 29 Nov 2008 22:31

Po dlhsej dobe mam zase maly pokrok v stavbe. Mam hotove sedadla a debny pod sedadlami, ale tie este treba nastriekat. Momentalne sa snazim dokoncovat veci v interieri a potom by malo prist na rad osadenie dveri a komplet dokoncenie kabiny. No a este par kvalitne rozmazanych fotiek:
Obrázok Obrázok
V kabine je to polozene iba na sucho

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 141 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa serpens » 29 Nov 2008 22:40

Cim si to fotil? :P :haha:
Kazdopadne som rad, ze pokracujes, ked tam nalepis aj dvere, tak by to potom chcelo nejake kvlaitnejsie fotky, nech si to mozeme vychutnat na plno :big smile:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 141 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa Dody » 01 Dec 2008 18:23

Serpens, fotene je to mobilom, ale do vianoc chcem urcite kupit fotak, takze uz by sa na to malo dat pozerat lepsie.
Jozkin, pokracovanie snad bude coskoro, ale casu je malo a prace je stale vela, ale chcel by som ju dokoncit do vystavy v BB. Snad to dovtedy stihnem

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 141 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa Dody » 07 Dec 2008 14:49

Zdravim, pokrok v stavbe sice nieje ziadny, ale nastal mensi pokrok vo foteni. Tu su fotki, na tieto uz by sa malo dat lepsie pozerat
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok
Pokracovanie by mohlo byt tento tyzden alebo az cez dovolenku

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 141 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa serpens » 07 Dec 2008 15:45

Mno toto je uz uplne nieco ine! Velmi sa mi to paci, najme tie napravy! A aj fotky su uz ako maju byt :P
Pochvala :boss:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Nákladné automobily a ťahače // Lorries & Trucks"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní