Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
Zavislak | --
† 17.08.'12
Príspevky: 1599
Meno: Ondrej
Bydlisko: Stará Turá, Bratislava

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa Zavislak » 02 Nov 2011 12:23

uf bratmmmmmmm. Tak teraz som v pomykove. Možno klišé, ale mne to ozaj sadlo. Ale jedna dôležitá vec. Ja som to robil bez skiel tak pri spájaní som sa mohol vyhrať. No uvidím kde je problém až tam budem a to ešte potrvá. Teraz ti ozaj nemôžem nič doporučiť okrem otestovaného-že raz strihaj a dvakrát meraj.

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 03 Nov 2011 15:24

tak dnes maly pokrok, zhotovil som vnutro - vsetky sedacky a "kolieskovu postel" :wink: este secky tie packy na dvere mi ostavaju a volant, potom sup na podvozok.. inak.. trochu som zostrihol z toho spominaneho dielu a nalepil aj palubovku, pri troche stastia to tam dako narvem, strechu z vnutra som rozstrihol, nalepil najprv okolo okien a potom tie stredy co mi ostali.. asi som fakt pouzil hrubsiu foliu.. aly vysledok neni az taaky zly.. len na fotkach to fotak vytiahne potvora :beat plaster:
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa serpens » 03 Nov 2011 19:40

Len tie foto si akosi ne toto :)
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 11 Nov 2011 14:59

tak aspon 2 fotocky ze co uz mam:

no a este vystrihnuty asi pol podvozku, ked stihnem tak aj zlepim daco a pridam foto:)
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
kamen | --
Príspevky: 275
Bydlisko: Šala

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa kamen » 21 Apr 2012 09:13

Posledný príspevok je z novembra, jak si na tom?

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 24 Apr 2012 12:54

noo stavba je trosku pozastavena ale pomalickym tempom to "bojujem", maly progres na podvozku, ale fotky zatial niesu, trosku to zastalo na zadnych dvierkach ze ci otvaracie alebo ee,, ale skor ano, aby som sa vedel nejako dovnutra dostat a dokoncit...:)
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
tom | 28
Príspevky: 1299
Bydlisko: Prešov

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa tom » 24 Apr 2012 22:45

dufam ze to dotiahnes do konca mas to pekne rozbehnute :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Jolaus | 45
Príspevky: 1456
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa Jolaus » 23 Máj 2012 10:20

Čauko sused. Ako pokračuješ? Dufam že si to ešte nehodil do koša? Dokonči to nech viem čo ma čaká :P :victory: .
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 17 Jún 2012 22:59

Jaaaj susede :) hehe trosku som to opat rozvrtal, cele to mam na stole rozlozene ale sprtam este skor v tej 5OOke fiatke, tam uz je to na 90 percent dokoncene, zajtra mam na servis daky komp a potom by som to chcel uz dako dobojovat a potom aj tuto sanitku. Apropo, aj na tejto sanitke su okna lepene tym spominanym chemoprenom co som napisal v tvojej tatrovke:) (pre ostatnych opat link http://www.chemopren.cz/produkty/chemopren-transparent/)
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 24 Jún 2012 20:58

Takze na sanitke som urobol dost velky kus prace, zlepil som kasnu s interierom a podvozkom ostava este urobit kolesa, otvaraciu zadnu cast a nejake doplnky... len foto este niesu, pridam co najskor :)
Co sa tyka spominanych nepresnosti, ked som to lepil dokopy tak na lavom prednom okne to kusok nesadlo, je tam maly priestor medzi oknom a vyplnou dveri ci ako to nazvat, no a nehovoriac ked som predny interier vlepil ako celok, potom som nejako zabojoval a nalepil aj podvozok spolu s interierom zadnej casti, no ten podvozok tam nie a nie napasovat, cele to bolo akesi poposuvane, mozno tym ze som model lepil ako kopiu - aby som zachoval original - co nebola asi najstastnejsia volba (jednak to bola kopia nejaka fast draft teda tlacena rychlo s malym obsahom farby z coho sa nasledne stalo ze ked sa mi podarilo trosku model zapatlat lepidlom, po jeho oskriabani zisla dole aj farba, kde pri standardnej tlaci by sa take nestalo)a mozno aj volbou papiera tusim to bol nejaky az 200g teda o kusok hrubsi, ved posudite potom na fotkach.
Co mi este nesadlo je nelepeny podvozok v prednej casti kde trosku odstavaju blatniky, no ale beriem ze je to jeden z mala modelov kde blatniky su urobene aj zo spodku, ine mam vacsinou bez :wink: a na ten spodok sa bude pozerat malokto ked bude sanitka stat v policke na podstavci :wink:
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní