Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 30 Okt 2011 23:18

Cavte tak som sa dopracoval k tomuto modelu, stavbu som zahajil z laserovej kopie.
nejake povystrihovane diely zo soboty rana:

nelubi sa mi, ze ked tu "laserovu" farbu trosku cosi clovek zapacka od lepidla, zide dole lepidlo ale aj s farbou :( sak to nasledne bude aj vidno na foto.
zacal som podla cisel na navodnej kresbe, co vizera ze kus opacne jak zavislak... a teda kasnou ale zvonku
budem robit tak trosku skomoleninu niekolkych verzii v jednej ale vychdzam z tohoto:

toz a tu su moje pokusy uz z dnes (nedela poobede):

skla na boku som doplnil takymi pasikmi z polopriehladnej folie a v zadu aj s cervenym krizikom:

samozrejme ze som zacal aj interier, no tak "nasucho" mi to nie a nie zapasovat stale boli v kabine bocne diely okolo okien bud dobre na jednej strane alebo na druhej. Tak som sa nakoniec rozhodol ze ich odstrihnem dole a prilepim zvlast... to iste asi dopadne aj so strechou... asi som pouzil hrubsiu foliu..
dalsi progres asi bude az v stredu bo dva dni robim.. zatial mi skuste poradit ako spatlat ten zadok.. s tym si dako neviem rady.. mozno bude aj otvaraci :wink:
Naposledy upravil/-a mato_kolo v 03 Aug 2012 13:56, upravené celkom 1 krát.
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 by mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 30 Okt 2011 23:26

tato fotka sice nie sanitky sa mi paci.. isto sa da vyuzit... porozmyslam :wink:

hmm a pre niekoho aj otvaracie bocne dvere
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
MichalBe | 46
Príspevky: 144
Meno: Mišo
Bydlisko: LC

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 by mato_kolo

Príspevokod užívateľa MichalBe » 30 Okt 2011 23:45

Ide ti to celkom dobre.Vidím že predná a zadná časť je náročná na tvarovanie

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 by mato_kolo

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 31 Okt 2011 00:01

ako všetky Attimonove modely a počkaj na Pragu RN, to bude tiež "chuťovečka" :beat plaster:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
tom | 28
Príspevky: 1299
Bydlisko: Prešov

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa tom » 31 Okt 2011 12:34

pekne zatial no tie oble hrany nemam rad ani ja :haha:

Užívateľov profilový obrázok
Zavislak | --
† 17.08.'12
Príspevky: 1599
Meno: Ondrej
Bydlisko: Stará Turá, Bratislava

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa Zavislak » 31 Okt 2011 13:32

a poriadne si premysli tú fázu ako budeš spájať vnútornú časť s vonkajšou. Mars to vo svojom prípade vyriešil geniálne otvorením dverí. Ja som robil betu bez skiel, takže maturita odborára čaká aj mňa... :)

Užívateľov profilový obrázok
Mars20 | 36
Príspevky: 115
Meno: Jakub
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa Mars20 » 31 Okt 2011 17:32

ja som sa tiež bál ako to bude pasovať karoséria s interiérom, ale na moje prekvapenie to sedelo ako zadok na šerbel. Predpokladám, že vám to tiež bude pasovať a nebude s tým problém aj keď budú zatvorené dvere

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 31 Okt 2011 23:25

Zavislak napísal:a poriadne si premysli tú fázu ako budeš spájať vnútornú časť s vonkajšou. Mars to vo svojom prípade vyriešil geniálne otvorením dverí. Ja som robil betu bez skiel, takže maturita odborára čaká aj mňa... :)

...sak toto.. ked som to skusal len tak nasucho tak mi to dako v predu nie a nie sedet :beat plaster:
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
Zavislak | --
† 17.08.'12
Príspevky: 1599
Meno: Ondrej
Bydlisko: Stará Turá, Bratislava

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa Zavislak » 01 Nov 2011 09:51

čo ti konkrétne nesadlo...? Na bete to bolo fajn. Nesadla ti palubovka k prednému sklu alebo vnútorné časti karosérie k vonkajším?

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 /Attimon/ 1:24 - by mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 01 Nov 2011 23:05

ked som skusal prednu cast interieru zalozit tak nie a nie mi to pasovat na predne bocne okna,ked sa mi zdalo ze je to dobre napasovane na lave okno, tak nie a nie dostat pravy bok vyssie aby licoval s pravym oknom, stale mi tam zavadza cosi z toho celkoveho dielu co je aj podlaha aj dvere (ako je na mojom 2.obrazku) tam kdesi pod "A stlpikom".. palubovku som ani neskusal uz potom
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní