Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 17 Máj 2013 16:24

Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 03 Aug 2013 21:51

Po dlhšom čase som zas aj niečo polepil ale nedá sa povedať že by som s tým bol nejak moc spokojný :bad smile: Spáchal som základ cisterny (na podvozku je zatiaľ len nasucho), ešte na ňu musím podopĺňať všetku tú drobotinu čo chýba, na kabínu dorobiť späťáky a aspoň jedného kostlivca budem mať z krku :P fotené je to mobilom pač som lenivý kúpiť si nové baterky do foťáku :beat plaster:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa johnny7 » 04 Aug 2013 12:25

Ked nie si spokojny, stavaj to zo skenu. Ak sa ti nieco nepozdava, mozes to lepit dookola az kym dedosiahnes pozadovany vysledok.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 04 Aug 2013 13:53

hlasujem, toto je kvalitný príspevok :vicotry:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 04 Aug 2013 16:11

Staval som už aj zo skenov, pri nich bola ešte menšia spokojnosť s výsledkom, takže aspoň u mňa sa originálu nič nevyrovná :wink: :P Musím podokončovať aspoň pár modelov, pač dlhšie pauzy s lepením u mňa nerobia moc veľkú dobrotu :-(

Edit: tak nakoniec sa doma našli aj baterky do foťáku, tak som to cvakol znovu :) sú tam nejaké chyby ktoré byť nemuseli (kvôli ktorým je tá nespokojnosť) ale takto v celku sa mi to začína aj páčiť

Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa johnny7 » 04 Aug 2013 17:32

Tomu trosku nerozumiem, lebo ja osobne nevidim ziadny suvis medzi kvalitou zlepenia modelu a tym ci je to riginal, alebo sken. Je samozrejme, ze naskenovany model nebude mat take ostre ciary a pekne farby, ale to je vacsinou vidno az pri blizsom a detailnom pohlade na model.

Z toho co vidim na fotkach, mi tiez nie je jasne s cim nie si spokojny. V tvojich vlaknach pises dost casto, ze nie si uplne spokojny, tak napis co konkretne ti nejde (chapem ze slabsi zrak je trosku prekazkou, ale ja uz tiez nevidim najlepsie a ked si vezmes, ze ake kvalitne kusky stvara metalsoft, tak musis uznat, ze to chce len trochu sebazaprenia a viacej snahy). Ak ti nie su prinosne rady v sekcii tipy a triky, skus ako vravim popisat konkretne s cim nie si spokojny a kazdy na fore ti velmi ochotne poradi. Trosku to tu rozsupnime, nech si aj ty spokojny... :wink:
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 05 Aug 2013 17:13

Keď sa nad tými mojimi príspevkami zamyslím trošku hlbšie tak by som povedal že to je skôr chyba v mojom myslení (to že mám určité aj dlhodobejšie problémy vie asi každý takže to už viac rozoberať nebudem :death: ) problémom je ale to že tie starosti neviem pri modelovaní hodiť za hlavu a z toho potom vyplývajú aj niektoré moje reakcie :-( :confuse: V zručnosti až taký zádrhel nevidím, keď pozerám v galérii na moje prvé výtvory tak ten posun dopredu tam určite je ale sú oblasti v ktorých sa dá ešte zlepšovať a dúfam že to skôr či neskôr príde :wink: Na tatre je pár chybičiek krásy ale mohlo to dopadnúť aj horšie, ďalší kúsok bude zas o niečo lepší :P
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 03 Feb 2014 19:49

Malý postup, kabína dostala držiaky zrkadiel so späťákmi, pár drobností pribudlo aj na nástavbe
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 15 Feb 2014 22:09

Vo veľmi pozvoľnom tempe pokračujem v dokončovaní tatrovky, dnes pribudli (zatiaľ nenafarbené) zábradlíčka na nástavbe, ešte ma čaká výroba rebríkov, vodného dela, svetelnej rampy, osadenie už hotového majáku a prvý z troch hasičákov snáď budem mať konečne hotový :bad smile:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 17 Feb 2014 21:15

Tatra je viacmenej hotová, no ešte musím doraziť 4 hliníkové rebríky (nejak sa mi dnes nechce vyrezávať 8 zvislých stojok a 40 stupačiek :doubt: potom to nafotím na jednofarebnom podklade)
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní