Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

TATRA 148 CAS 32/RipperWorks/1:32

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
Ričmond | 33
Príspevky: 112
Meno: Richard
Bydlisko: Brumov-Bylnice/Brno

Re: TATRA 148 CAS 32/RW/1:32/HOTOVO/

Príspevokod užívateľa Ričmond » 17 Aug 2014 08:52

Normálně, vyjedeš 1000 kusů offset modelu, jeden dáš betařovi a když to sedne napoprvé necháte pak udělat obálky, ne? :D
Ne že bych byl Ripper fanatik,osobně se mi také víc líbí ten krásný lesklý laser, ale toto naprosto chápu.
Ale když nám vysvětlíš jak zkombinovat velkonákladový offset s jednou nebo dvěma betama rádi se přiučíme ;-)
"Ten další bude lepší."
GALERIE

Užívateľov profilový obrázok
krizniq | --
Príspevky: 160

Re: TATRA 148 CAS 32/RW/1:32/HOTOVO/

Príspevokod užívateľa krizniq » 17 Aug 2014 13:21

a tak jasne, je hroznej problem poladit barvy tisku tak, aby byly vernejsi ofsetu, to je jasny :)
hosi hosi tahejte se za nohu, delam v grafice bezmala 20let

nicmene uz jsem predeslal, ze je to malej resitelnej problem, nepotrebuju s vama resit JAK se udela tisk tak, aby vypadal skoro jako offset, protoze v tom neni zadny problem, jen je to prace, kterou zda se nikdo nechce absolvovat, pak vznikaji zcela jine barvy treba jako na CAS10 od PMHT

Nicmene, abych si na svou puvodni otazku odpovedel, tak jsem si to vyjel na ploteru pote co jsem scanu poladil barvy na sytejsi a je to porovnatelne jako tady zollovy modely.
Toz tak, neni nad to si odpovedet sam, kdyz mezitim resite zcela jine nesouvisejici veci :victory:

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Re: TATRA 148 CAS 32/RW/1:32/HOTOVO/

Príspevokod užívateľa jozkin » 17 Aug 2014 23:38

V tom pripade sa radsej ani nejdem pytat, co si to vlastne chcel riesit, ked si si riesenie nasiel aj sam... Ale som rad, ze si uz spokojny :victory:
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
krizniq | --
Príspevky: 160

Re: TATRA 148 CAS 32/RipperWorks/1:32

Príspevokod užívateľa krizniq » 25 Aug 2014 14:19

tak i na efektivni vyrobu vodiku prijde kazdy sam, jen to bude pravdepodobne trvat dele nez se zeptat nekoho kdo uz to ma za sebou.
Kazdopadne v tomto pripade bylo opravdu rychlejsi si to vyzkouset a nespolehat na diskusi kde se resi uplne neco jineho, pravda.

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní