Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Škoda 706 RTO LUX /igy.galos/ 1:13

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
igy.galos | 53
Príspevky: 54
Meno: Igor
Bydlisko: Rimavská Sobota

Škoda 706 RTO LUX /igy.galos/ 1:13

Príspevokod užívateľa igy.galos » 31 Dec 2015 11:29

hm...nahrávanie obrázkov je tu viac ako mizerné,tak sa ospravedlňujem za ten zmätok...

Užívateľov profilový obrázok
igy.galos | 53
Príspevky: 54
Meno: Igor
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: škoda 706 RTO LUX mierka 1:13 ??

Príspevokod užívateľa igy.galos » 25 Jan 2016 04:03


Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: škoda 706 RTO LUX mierka 1:13 ??

Príspevokod užívateľa Marmat » 25 Jan 2016 09:00

Pôsobivé dielo, najmä keď si uvedomím, aké je to veľké v porovnaní s plávajúcou podlahou. :shocked:
Len nerozumiem, prečo si v skicári vymazal nápisy a ŠPZ-ky. :beat plaster:

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: škoda 706 RTO LUX mierka 1:13 ??

Príspevokod užívateľa terenkoza » 25 Jan 2016 10:15

halo :victory:

vyzera to zaujmavo :big smile: take tu tiez este nebolo :big smile: pripomina mi to hlineny model z automobilky pred vyrobou :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
igy.galos | 53
Príspevky: 54
Meno: Igor
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: škoda 706 RTO LUX mierka 1:13 ??

Príspevokod užívateľa igy.galos » 24 Mar 2016 00:13

:big smile: je to papieeeeeer....dĺžka cca 70cm...a už je preč...

Užívateľov profilový obrázok
igy.galos | 53
Príspevky: 54
Meno: Igor
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: škoda 706 RTO LUX mierka 1:13 ??

Príspevokod užívateľa igy.galos » 24 Mar 2016 00:21

Marmat napísal:Pôsobivé dielo, najmä keď si uvedomím, aké je to veľké v porovnaní s plávajúcou podlahou. :shocked:
Len nerozumiem, prečo si v skicári vymazal nápisy a ŠPZ-ky. :beat plaster:


No,dával som to na fb,postup stavby,a nechcel som,aby človek,ktorý to mal dostať ako darček,dostal echo,že sa niečo chystá pre neho...špz a nápisy boli logo jeho firmy... Ale nakoniec som aj tak zistil,že môj (dnes už bývalý) kamarát,ktorý si to súrne objednal ako dar pre chlapa,z ktorého ťahal sponzorské dary,je sviňa,akých dnes behá po svete nekonečné množstvo...nezaplatil mi ani len za materiál,a odmietol mi vrátiť model...tak som zavolal obdarovanému,a vysvetlil mu,čo sa stalo a že to má darček odo mňa...

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: škoda 706 RTO LUX mierka 1:13 ??

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 24 Mar 2016 18:38

parádny model, páči sa mi aj kubánska verzia s vlečkou z vyradeného autobusu, alebo prvá poľská kĺbová verzia, kde sa pripojila zadná časť kasne z klasickej RTO, to bola iná opacha, dlhá 17.5m, v tvojej mierke 1.34m :victory:

Obrázok
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: škoda 706 RTO LUX mierka 1:13 ??

Príspevokod užívateľa Roman » 25 Mar 2016 07:40

super model.jeden takyto autobus obcas jazdi v nitre,vyskytuje sa aj na zrazoch veteranskych vozidiel. tusim ma vnutri oranzovo alebo creveno potiahnute sedadla. s takymi osobami ako popisujes som sa tiez uz stretol.

Užívateľov profilový obrázok
igy.galos | 53
Príspevky: 54
Meno: Igor
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: škoda 706 RTO LUX mierka 1:13 ??

Príspevokod užívateľa igy.galos » 25 Mar 2016 14:50

[quote="toudi_sk"]parádny model, páči sa mi aj kubánska verzia s vlečkou z vyradeného autobusu, alebo prvá poľská kĺbová verzia, kde sa pripojila zadná časť kasne z klasickej RTO, to bola iná opacha, dlhá 17.5m, v tvojej mierke 1.3m


:) dík...to by mohol byť prkný model...ale s autobusmi som na čas skončil... :-)

Užívateľov profilový obrázok
igy.galos | 53
Príspevky: 54
Meno: Igor
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: škoda 706 RTO LUX mierka 1:13 ??

Príspevokod užívateľa igy.galos » 25 Mar 2016 14:53

Roman napísal:super model.jeden takyto autobus obcas jazdi v nitre,vyskytuje sa aj na zrazoch veteranskych vozidiel. tusim ma vnutri oranzovo alebo creveno potiahnute sedadla. s takymi osobami ako popisujes som sa tiez uz stretol.



dík...no,mohol by byť lepší...mal som málo času a robota na rýchlo je na prd robota... :-) hm,takých osôb je tu,ako keby ich z neba zhadzovali...ale toto bol môj najlepší kamarát...teda som si myslel...

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní