Zetor 7745 /p. Bouska/ 1:32

Moderátori: jozkin, iconmaster, braintech

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 36
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zetor 7745 /p. Bouska/ 1:32

Príspevokod užívateľa serpens » 19 Jún 2009 17:54

Vlakom? :big smile:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

martin1807 | 25
Meno: Martin Bilý
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa martin1807 » 19 Jún 2009 20:34

ahojte....
tak mam zopar sprav....
prva...
zohnal som fotak a tak mam fotky toho co mam zlepene zapatinovane a zaretusovane....
takze,....
tu su fotky... na moj obdiv to vyzera brutalne... fakt... :big smile: :big smile: :big smile: mne sa to velmi paci aj ked je to moj prvy model ktory patinujem....
tak tu su fotky...
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázok

tak a dalsia sprava...no tak tu hvezdaren fakt ale fakt neviem.... ako mozno by to nebol problem ale v tom datume je mama pracovne na cypre a doma som iba s ocom...a ide po to ci by ma pustili vlakom sameho bez dozoru... viete predsa len mam este iba necelych 15 to bude az 18 jula.... takze fakt neviem... a este mam aj jeden problem... ja z Vas viac menej nikoho nepoznam osobne :beat brick: :ah: :eyes bleed: :eyes droped: :too sad: :too sad: :unhappy: :unhappy: :unhappy: :( :( :( :( ... akurat s jozkinom som sa "az" raz stretol osobne...
takze neviem vobec....

savba bude pokracovat coskoro...lebo uz je koniec skoli... a dnes som sa uz trochu hral s prednymi kolesami...
takze sa zatial majte...
na stole: Tatra 148 S3, SOT
naposledy dokončené: QUEEN 69, Bazilika sv. Mikuláša v Trnave, Krkonošská chalupa, UDS 110p

Martin1807

tatra813 | 24
Meno: Peter

Príspevokod užívateľa tatra813 » 19 Jún 2009 21:31

vies co mal si nechat model ako je lebo ta farba nevizerakao blato to skorej ako keby ho namalovali a este ja to lbato nezmiselne natrete na skle on co jazdil Truck Trial?? ale fakt prepac si to trochu pokazil :doubt: :doubt: :doubt: :electric shock: :electric shock:
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150

Matej | 32
Meno: parkourista

Príspevokod užívateľa Matej » 19 Jún 2009 21:55

ja ti môžem do budúcna len poradiť..a síce, že keď budeš chcieť blatiť tak najskôr si poriadne pozri a pofoť nejaký zablatený stroj(príp. foto z netu) a až potom blať..pozri, kam sa blato može dostať a kam nie..ako vyzerá blato, keď je suché a ako keď je zaschnuté..lebo toto tvoje neni ani jedno.. :( sorry..moj pohľad na vec..
Aktuálne: Maz 537g
Hotovo: BAT-M

tatra813 | 24

Príspevokod užívateľa tatra813 » 19 Jún 2009 22:29

no ja stebou suhlasim to blato j nekde nezmiselne
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150

lowi | 39
Meno: Vilo

Príspevokod užívateľa lowi » 19 Jún 2009 22:36

Ako prvý pokus to nie je zlé. Na niektoré miesta by sa však blato dostalo len keby sa ten Zetor potopil. Musíš byť trošku realista.

serpens | 36
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 19 Jún 2009 22:55

Zas netreba hned stracat chut, stale sa to da dorobit. Skoda tych okien nad blatnikom, tie sa daju zablatit fakt velmi tazko, ale z nich by sa to malo dat zas lahko odlupnut. Patinovanie je velka veda a u mna mas uz teraz velke plus, ze si sa do toho pustil. Su ludia, ktory na take nieco nenaberu odvahu za celu modelarsku karieru.
Hlavne je, ako si uz pisal, ze sa ti to paci a to je podstatne. Na prvo patinovany model je to v pohode. Hlavne to dokonci :vicotry:

Edit - zabudol som na to stretko. Samozrejme, je to na tebe, alebo teda na tvojom otcovi. Ked sa ti bude dat prid, ked nie prides o rok :P :big smile:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Patero | 42
Meno: Jozef Kráľ

Príspevokod užívateľa Patero » 19 Jún 2009 23:29

tak áno. To blato vyzerá presne tak, ako tu na jeho adresu odznela kritika. Ale ja na tých fotkách nevidím len blato. Keď si človek prečíta aj čo autor napísal k tým obrázkom, tak musí za tým vidieť aj príbeh a nie len konštatovanie, že takto a takto to vyzerá. Ja na tých fotkách vidím príbeh mladého modelára, ktorý si stavia svoj model pre potešenie a zablatil si ho presne podla svojich predstáv. Vidím chalana, ktorý drží v jednej ruke model, v druhej ruke štetec, nanáša to blato a pri tom sa mu odvíja pred očami príbeh. A v tom príbehu sa ten traktor zablatil presne tak, ako to môžete vidieť na obrázkoch. Mne sa to páči, pretože to má srdce a to je to hlavné na našom koníčku. Koniec koncov, už to odznelo vela krát, že modelárčina je v podstate umenie a ako také nepodlieha žiadnym konvenciam..... :big smile:

no a ja k tomuto modelu vidím ešte aj pekný kúsok rozbahnenej cesty.... bude? :vicotry:

tatra813 | 24

Príspevokod užívateľa tatra813 » 20 Jún 2009 13:29

sak jasne niekde zacat treba

sony | 35
2K+
Meno: Martin Seemann

Príspevokod užívateľa sony » 20 Jún 2009 17:52

oj... toto nevyšlo... :beat brick:
Papierový člen plastikového klubu

Návrat na "Stavebné a iné stroje // Construction & Other Machinery"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný