Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Suchoj SU-25 Frogfoot /GPM + recolor/ 1:31

Užívateľov profilový obrázok
mumodeanel | 28
Príspevky: 659
Meno: Tomáš Hrebík
Bydlisko: Kousek od Ostravy

Re: Suchoj SU-25 Frogfoot /GPM + recolor/ 1:31

Príspevokod užívateľa mumodeanel » 06 Apr 2011 21:49

pěkné :big smile:
Jen ten spůsob tisku a podlepeí :confuse:

Užívateľov profilový obrázok
Roothan | --
Príspevky: 91
Bydlisko: Brezno

Re: Suchoj SU-25 Frogfoot /GPM + recolor/ 1:31

Príspevokod užívateľa Roothan » 07 Apr 2011 08:38

No tak kazdy tlaci podla moznosti,ze :confuse: A Ten papier, kym som nemal 160g papier tak som si to nedockavo vytlacil na kancelarsky a kedze sa mi to uz vonkoncom nechce tlacit znova cele tak to tym sposobom podliepam :beat brick:

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Suchoj SU-25 Frogfoot /GPM + recolor/ 1:31

Príspevokod užívateľa serpens » 07 Apr 2011 09:37

Vypada to dobre, ale koli tomu podliepaniu sa zrejme dos natrapis pri tvarovani. Bojuj, nieco z toho bude :vicotry:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Roothan | --
Príspevky: 91
Bydlisko: Brezno

Re: Suchoj SU-25 Frogfoot /GPM + recolor/ 1:31

Príspevokod užívateľa Roothan » 07 Apr 2011 12:34

serpens napísal:Vypada to dobre, ale koli tomu podliepaniu sa zrejme dos natrapis pri tvarovani. Bojuj, nieco z toho bude :vicotry:

Tvaruje sa to v pohode a wurstol to pekne lepi.Nebudem podliepat uplne vsetko len casti ktore by sa inak na tom tenkom papieri krcili

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Suchoj SU-25 Frogfoot /GPM + recolor/ 1:31

Príspevokod užívateľa johnny7 » 08 Apr 2011 08:26

Ufff.. no 240g papier by sa mi teda nechcelo lepit, ale velmi dobre to poznam, lebo som tiez z nedockavosti vytlacil MPR na 200g papier a potom to tak dopadlo...drzim palce k uspesnemu dokonceniu.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
Roothan | --
Príspevky: 91
Bydlisko: Brezno

Re: Suchoj SU-25 Frogfoot /GPM + recolor/ 1:31

Príspevokod užívateľa Roothan » 08 Apr 2011 09:23

Mam silne nutkanuie prekryt kabiny nerobit z lastu.Je to len moj druhy a kedze sa mi dari ako dari tak mam sto chuti vymalovat okno z papiera a kaslat na to :death: Ale posnazim sa :P

Na stvrty krat sa mi to snad podarilo.Foto bude neskor ked to trosku stuhne
Naposledy upravil/-a Roothan v 09 Apr 2011 11:05, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Suchoj SU-25 Frogfoot /GPM + recolor/ 1:31

Príspevokod užívateľa johnny7 » 08 Apr 2011 09:45

Dobre sa ti dari...sprav kabinku plastovu, cim viacej kabiniek skusis vyrobit, tym lepsie ti to pojde. A kazda dalsia bude lepsia a lepsia...
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
Roothan | --
Príspevky: 91
Bydlisko: Brezno

Re: Suchoj SU-25 Frogfoot /GPM + recolor/ 1:31

Príspevokod užívateľa Roothan » 09 Apr 2011 17:12

V prvom rade pisem ze mam kabinu hotovu.No poprosim vas kritiku len miernu.Nie preto zeby som ju nezvladala el je to len moja druha plastova kabina a prvy poliak dokonca prekresleny.Takze majte uctu k mojim sedinam. :P

Obrázok Obrázok Obrázok
Jasne vidiet ze je to fotene len z jednej strany.Samozrejme preto ze tato je fotogenicka a nie tak dokafrana ako ta druha.
Naposledy upravil/-a Patero v 11 Apr 2011 09:37, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: zoradenie obrázkov

Užívateľov profilový obrázok
mumodeanel | 28
Príspevky: 659
Meno: Tomáš Hrebík
Bydlisko: Kousek od Ostravy

Re: Suchoj SU-25 Frogfoot /GPM + recolor/ 1:31

Príspevokod užívateľa mumodeanel » 09 Apr 2011 17:53

Máš to pěkné.

Užívateľov profilový obrázok
Roothan | --
Príspevky: 91
Bydlisko: Brezno

Re: Suchoj SU-25 Frogfoot /GPM + recolor/ 1:31

Príspevokod užívateľa Roothan » 11 Apr 2011 09:34

Roothan napísal:No tak kazdy tlaci podla moznosti,ze :confuse: A Ten papier, kym som nemal 160g papier tak som si to nedockavo vytlacil na kancelarsky a kedze sa mi to uz vonkoncom nechce tlacit znova cele tak to tym sposobom podliepam :beat brick:

TAkze nakoniec som sa rozhodol zbytok vytlacit nanovo na 160ku a pokracujem.Kedze som spravil jednu zasadnu chybu a zvlnil sa mi nenavratne diel.Fotky budu neskor.Zatial co mozem napisat o prekresleni.Predne plamene som netrafil az tak ako boli na originalnom lietadle.Na pravej strane mi nesedi prechod kamuflaze na kabinu.To nie je moja chyba to je chyba GPM Na youtube vo videu hned v 6 sekunde to pekne vidiet.Dalsia chyba kamuflaze je tiez na pravej strane a je moja.rozdiel je asi tak 4mm.Dalej.KAmuflaz som potiahol az velmi nizko na trupe, snad to bude vyzerat v pohode.Hlavne s motormi ktore budu zjavne menej zelene.No a nakonice.Zda sa mi ze moderator ci admin nespravne uviedli mierku pri modeli.Hlavne preto ze model je o 5% mensi a pri mierke 1:31 kde original je 1:33 by bol vacsi.sam to prepocitat neviem tak by som prosi upravu ak to niekto vie.

Návrat na "Odložené stavby modelov // Postponed Model Builds"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní