Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Laki Cup 2019

Užívateľov profilový obrázok
laki | 45
Príspevky: 692
Meno: laki
Bydlisko: BA - okolie

Laki Cup 2019

Príspevokod užívateľa laki » 27 Dec 2018 22:08

Nazdar pani. Mam nejake prebytky v archive, do ktorych v tomto zivote urcite nezastrihnem a je skoda aby mi doma lezali skladom. Rad by som ich pustil do sveta, tak pre vas s podporou adminov vyhlasujem sutaz, ktorej cielom bude zabavit sa pri lepeni. Vyhodnotenie sutaze bude riesene formou ankety, takze o vitazoch rozhodnu uzivatelia fora. Ceny su len skromne ale snad vam budu stacit na nakopnutie do dalsieho lepenia.

Sutazit sa bude v tychto kategoriach:

- Vojenská technika, 3 ceny:
Praga RN / Attimon / 1:24
Tatra 815 ER45 16230 4x4.1/55T (SOT) / ripper-works / 1:32
130MM RAKETOMET vz.51 na podvozku PV3S / pk graphica / 1:32


- Automobily a stroje, 2 ceny:
Škoda 1000MB / Attimon / 1:24
Kirovec K-700 A / agromodels / 1:32


- Letecká technika, 2 ceny:
Hawker Hurricane Mk II D / Orlik / 1:33 + wregy
Spitfire Mk I / Modelik / 1:33


- Námorná technika, 3 ceny:
USS "Ohio" / Modelik / 1:200
HMS "Onslow" / Modelik / 1:200
Novik / Modelik / 1:200



Pravidla:
- do sutaze mozu byt zaradene nove ale aj existujuce vlakna so stavbou. Premalovane, cistostavby, kupenske, vlastna tvorba... Vsetko co sa bude dat zaradit pod prislusnu kategoriu. Prihlasenie modelu do sutaze vas poprosim nahlasit mne cez SS. Staci poslat link na vlakno so stavbou.
- asi jedina hlavna podmienka je aby bol sutazny model dokonceny do vyhodnotenia.
- ceny nemaju poradie, prvy dvaja az traja vyhercovia jednotlivych ankiet si budu moct zvolit co by radi. V pripade hasterenia urci ceny rada starsich
- uzavierka sutaze bude plus minus mesiac pred Cenou primatora v Nitre 2019
- vyhodnotenie bude anketove. vyhodou urcite bude kvalitny report, pekne fotky, cistota lepenia, retus, pripadne podlozka....
- celkove vyhodnotenie a vyhlasenie vysledkov predpokladam tak tyzden-dva pred Cenou primatora, kde by som osobne odovzdal vyhry.


Nemam velmi skusenosti s organizovanim tak dufam ze som na nic podstatne nezabudol. Ako vidite, podmienky a kriteria su benevolentne. Ide len o zabavu a pocit z dobre vykonanej prace. A mne sa uvolni nejake miesto v suflikoch. Takze, smelo do lepenia.

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Laki Cup 2019

Príspevokod užívateľa Fito » 27 Dec 2018 23:38

Palec hore za túto akciu :victory: ,
toto sa mi páči: "vyhodou urcite bude kvalitny report, pekne fotky, cistota lepenia, retus, pripadne podlozka.."

Samozrejme že akciu podporíme, myslím že ceny sú atraktívne, tak smelo do lepenia!
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Laki Cup 2019

Príspevokod užívateľa iconmaster » 28 Dec 2018 16:17

Tiez cenim tvoju iniciativu a ze ponukas take mnozstvo zaujimavych modelov do sutaze :victory:

Návrat na "Súťaže // Contests"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní