Objednávka GPM - Oliver

Moderátor: Fito

Pravidlá fóra

• Táto sekcia slúži na organizovanie a sprostredkovanie nekomerčných hromadných objednávok modelov a modelárskych potrieb, pričom ich zabezpečenie nie je predmetom podnikateľskej činnosti organizátora objednávky ani administratora fóra a tímto z nej neplynie žiaden zisk.
  • Cieľom skupinovej objednávky je ušetriť poštovné, prípadne získať zľavu u výrobcu modelov na základe objemu objednaného tovaru.
  • Objednané modely a iný tovar neslúžia na ďalší predaj.

V sekcii je nežiadúci akýkoľvek druh reklamy na e-shopy a komerčné ponuky.
V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 24
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka GPM - Oliver

Príspevokod užívateľa Oliver » 29 Okt 2018 08:01

Ďakujem všetkým zúčastneným. Týmto ukončujem objednávanie, v najbližších hodinách očakávajte SSky (ak pôjde fórum).
Oliver

Na stole: Tw29
Naposledy dokončené: '68 Dodge Charger R/T

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Oliver | 24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Oliver » 29 Okt 2018 13:00

Inštrukcie každému osobitne odoslané, stav k 2. novembru 2018 o 12:10 nasledovný:

toudi_sk: ZAPLATENÉ
johny7: ZAPLATENÉ
Marmat: ZAPLATENÉ
tatra813: ZAPLATENÉ
Lubo_K: ZAPLATENÉ
kreyson79: ZAPLATENÉ
vasik1: ZAPLATENÉ
Sumec: ZAPLATENÉ
xavi: ZAPLATENÉ
Luky815: ZAPLATENÉ
Matej: ZAPLATENÉ
Jolaus: ZAPLATENÉ
majo: ZAPLATENÉ
Maťo: ZAPLATENÉ
MIO: ZAPLATENÉ
haluska: ZAPLATENÉ
skromny: ZAPLATENÉ
spider: ZAPLATENÉ
Naposledy upravil/-a Oliver v 02 Nov 2018 13:10, upravené celkom 10 krát.

Štefan Húska | 36
2K+
Meno: Štefan Húska

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 29 Okt 2018 19:17

Ahojte vospolok.
Nechcem sa chváliť ani robiť GPM reklamu, ale dnes mi prišiel balík od mimapnd a v ňom krásny vrtuľník Mi-8 MT. Videl som že si ho voľakto tu objednal a chcem spraviť malú referenciu o co go, kým Oliver ešte neuzavrel objednávku a môžete si ho ešte objednať. Model má super farby a mne sa na ňom ľúbi opočasovanie a olietanie. Plány sú klasické GPMácke a model má v ponuke aj vylepšenie nákladného priestoru o palivovú nádrž. Zadok je možné spraviť otvorený. Pridávam pár fotiek z mobilu.

Patlaniu zdar
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Sumec | 25
Meno: Adam

Príspevokod užívateľa Sumec » 29 Okt 2018 19:39

Tuto kravu veľkú som si kúpil v Nitre a to som si povedal, že nekúpim ani jeden model :bad smile: Ale chalani mi ho ukázali a hneď som opral peniaze, inak som ani nevedel, že vyšiel taký model :haha: O druhej nadrozmernej poletuche ani nehovorím :P
Na stole: KV-2 /free/ 1:25, Jak-3 /Orlik/ 1:33
Hotovo: LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Fito | 43
Admin
Meno: Fito
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 29 Okt 2018 19:51

:haha: Pišta až mi slza vyhŕkla, keď som videl tie fotky.
Listoval som v tom modeli v Nitre, a spomenul som si na jeden môj model, ktorého som sa naštastie po rozpracovaní zbavil. Bola z toho nakoniec celkom pekná akcia (ešte na starom fóre), ale možno by si teraz mohol ty spraviť ďalšiu akciu...
Tak nech sa darí.

Aby to nebol iba taký offtopic, chystá sa ďalšia objednávka, tak buďte v strehu a chystajte peňaženky, ježiško už pomaly klope na dvere(aspoň v Lidli sa tak tvária).

Oliver | 24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Oliver » 29 Okt 2018 23:47

Štefan Húska napísal:Ahojte vospolok.
Nechcem sa chváliť ani robiť GPM reklamu, ale dnes mi prišiel balík od mimapnd a v ňom krásny vrtuľník Mi-8 MT. Videl som že si ho voľakto tu objednal a chcem spraviť malú referenciu o co go, kým Oliver ešte neuzavrel objednávku a môžete si ho ešte objednať. Model má super farby a mne sa na ňom ľúbi opočasovanie a olietanie. Plány sú klasické GPMácke a model má v ponuke aj vylepšenie nákladného priestoru o palivovú nádrž. Zadok je možné spraviť otvorený.
Patlaniu zdar

Žiaľ, o jeden deň necelý si pridal svoj post neskôr. Objednávka je uzatvorená od polnoci (z nedele na pondelok) ..

Vrtuľník je to veľmi pekný a graficky dobre zvládnutý, preto sa prikláňam k tomu, aby sme Adama nahúckali do jeho stavby. Mi-8 v jeho podaní by som si rád pozrel a možno časom aj zadovážil. Takže Adam .. čo ty na to? :P
Oliver

Oliver | 24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Oliver » 02 Nov 2018 13:11

Priebežné info #1: Dnes som modely objednal a zaplatil. O ďalšom postupe budem priebežne informovať. :big smile:
Oliver

Oliver | 24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Oliver » 05 Nov 2018 17:43

Priebežné info #2:
Žiaľ, nemám dobrú správu. V piatok, v čase objednávania modelov, som zaregistroval upozornenie o dovolenke v termíne od 05/11- 20/11 s tým, že všetky objednávky budú realizované až po 20. novembri. Toto upozornenie pravdepodobne vyvesili na net až v piatok, pretože deň pred tým som nič také na webe nevidel. Našu objednávku stihli posunúť len do stavu "w realizacji", odoslať to rýchlo nestihli.
Z toho dôvodu nebude možný osobný odber na súťaži v Myjave, za čo sa ospravedlňujem, ale s niečím podobným som nerátal. V podstate, týka sa to len ľudí čo zvolili osobný odber na Myjave a nie sú z TN. Keď modely prídu, tak sa s každým individuálne sa dohodnem.
Oliver

Oliver | 24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Oliver » 06 Nov 2018 14:09

Priebežné info #3: Aj napriek dovolenke mi dnes prišiel email o tom, že náš balík bude dnes z Poľska odoslaný. :big smile:

kreyson79 | 39
Meno: Roman Kryston

Príspevokod užívateľa kreyson79 » 06 Nov 2018 15:44

Oliver napísal:Priebežné info #3: Aj napriek dovolenke mi dnes prišiel email o tom, že náš balík bude dnes z Poľska odoslaný. :big smile:
Super Oliver dobrá správa :victory:
hotovo:PTS Modelik 1:25
na stole : 2k12 SA-6 MODEL-KOM 1:16

Návrat na "Skupinové objednávky // Group Orders"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný