Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Tatra 87 /Dody+beta/ 1:24

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Tatra 87 /Dody+beta/ 1:24

Príspevokod užívateľa martin1807 » 26 Okt 2014 23:11

Zdravím vospolok...
Nudim sa tak doma a pozerám, že vlastne kedysi zaciatkom leta ma Dody popytal či by som mu neotestoval tento model.. :P Samozrejme som sa nechal nahovorit dal som si model vytlacit a za tri dni zlepil( na hvezdarni som ho mal už hotový ked dobre pametám... :bad smile: No a teraz som si všimol že som to tu aj zabudol dať...

Dalo by sa možno povedať, že som skusal lepit prvostavbu no aj tak sa to lepilo velmi pekne... :P Ide o model jednoduchy no vo finale vyzerá celkom pekne... Skoda iba ze som to mal tlacene laserom a na papieri ktory nebol uplne pravy nato aby sa s nim vela pracovalo.. nesiovnostou som si urobil par skrabancov da sa povedat balalnim pohybom ako napriklad cuchnutim pravitka
Pridávam pár fotiek. :P :bad smile:
stavba:

Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Tatra 87/Dody/1:24-beta?

Príspevokod užívateľa martin1807 » 26 Okt 2014 23:16

no a tuna už fotky modelu hotoveho... fotit sa mi to vtedy nechcelo a teraz sa mi to nechce fotit ani tolko.:D Takze iba v bordely na stole
:P
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 87/Dody/1:24-beta?

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 27 Okt 2014 22:43

pekne, v sobotu som videl také podobné v Banskej Štiavnici pri koscele na svatbe,
aj 603, obidve blankytne modré, len som nemal foťák, tak som necvakol
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Návrat na "Osobné automobily a motocykle // Passenger Cars & Motorbikes"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní