Domaci laser

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
palyxk | --
Meno: Pavol Kosc

Domaci laser

Príspevokod užívateľa palyxk » 10 Okt 2018 10:38

tatra813 | 23
Meno: Peter

Re: Domaci laser

Príspevokod užívateľa tatra813 » 10 Okt 2018 20:10

V prvom rade si treba ujasniť čo by si chcel robit aby tvoje očakávania nevystriedali pocity sklamania. Ako uz sam vidis, je to také piďi a predpokladám ze viac vecí je riesenych "dodelej si sám" . Ľudia píšu , že je to fajn ked sa spravia urcite nastavenia a človek to skoriguje. Čo sa týka toho výkonu tak .... na rezanie nálepok a cigaretového papiera dobré.. ešte gravírovanie ale niečo serióznejšie rezať to už by som si nebol istý výsledkom ... ono ako ukazujú videá to aj ide https://www.youtube.com/watch?v=Km_SOVr7FzQale neviem v akej rýchlosti + kvalita (samozrejme sa bavíme o najsilnejšej verzii 5,5W ... tie slabšie su fakt uz len gravírovanie 100%) Treba však popozerať videá, fóra , príspevky ľudí a dozvieš sa čo najviac. :victory:
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150

palyxk | --
Meno: Pavol Kosc

Príspevokod užívateľa palyxk » 11 Okt 2018 09:14

No, ja som to viac menej tusil, ze je to slabe na take to domace rezanie. Ale aspon som sa na par minut tesil ze si urobim doma laserom rezane kartonove diely. :)

xavi | --

Príspevokod užívateľa xavi » 11 Okt 2018 09:55

ak to posielaju z ciny tak by som si dva krat rozmyslel ci objednas taku drahu vec pretoze musis pocitat s danou a clom, co je v zavyslosti na druhu tovaru plus 20%-30% ceny. neviem sice za kolko sa to da kupit u nas ale mne to pride dost vela ked tam prakticky nie je ziadna zaruka nic.

Návrat na "Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný