Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [PL]

Užívateľov profilový obrázok
Łukasz Fuczek | --
Príspevky: 90

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Łukasz Fuczek » 21 Sep 2015 21:33

Hej,

trudno pisać cokolwiek. Przecież zmęczony już nie jestem;-))
Chciałbym serdecznie, ale to bardzo serdecznie podziękować Wam koledzy i koleżanki za udział w naszym przedsięwzięciu. Co rok wyciągam nowe wnioski. Co rok staram się dorzucić coś nowego do organizacji konkursu. Po prostu Was słucham. I będę realizował Wasze marzenia. Pobyt w Przeciszowie, spotkania i długie rozmowy i Wasze modele. Tego chcę! Co rok - coraz bardziej!!!
Konkurs w Przeciszowie to WY! A moja osoba jest tylko "operatorem" dźwigu, który ma poskładać wszystko w jedną całość;-) Tak też będzie za rok.
Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile energii chłonę od Was przez ten weekend. Zmęczenie po konkursie jest chwilowe, a później jest coś czego sam nie kumam;-) Zaczynam działać;-)
Przy organizacji tegorocznej edycji pomogło wielu ludzi. Naprawdę wielu. Nie chciałbym kogoś pominąć pisząc o tym. Dziękuję bez wyjątku. Niemniej jedna osoba przełamała mój upór do spróbowania czegoś nowego - "Renata". Nie będę pisał wiele, bo chyba Paweł tego nie lubi, ale....
stworzył On program do rejestracji modeli, który okazał się fenomenalnym narzędziem. Przyspieszył naszą pracę. Program ten pomógł mi wyjść wcześniej z DK i posiedzieć z Wami! Od piętnastu lat czułem, że mam więcej czasu. Paweł - serdeczne dzięki!!!
Cieszę się, że w Przeciszowie pojawiła się czołówka wydawnictw modelarskich - polskich i zagranicznych. Tyle czasopism w jednym miejscu - super sprawa.
Serdeczne podziękowania kieruję do dzieciaków z KM Orzeł, którzy angażowali się i chłonęli wiedzę organizatorską. Dziękuję Piotrowi Forkasiewiczowi i Waldkowi Góralskiemu, którzy wzięli na klatę przygotowanie wystawy! To co robicie w grafice jest po prostu fenomenalne!
Dziękuję Art'owi za wykład i cenne wskazówki dla modelarzy, którzy budują modele okrętów ale nie tylko.
Wierzę, że naładowaliście się modelarsko tak samo jak ja. Liczę, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie. Zegar uruchomiłem - sklejamy!!!
I nie zapomnę podziękować sędziom oceny prac! Panowie sędziujecie tak jak sklejacie!!! Rewelacyjnie! Ale tak właśnie ma być przy ocenie - profesjonalnie!
Dziękuję zwycięzcom i tym którzy nie stanęli na podium. Za rok każdy z Was będzie miał szansę znowu spróbować.
Serdeczne podziękowania naszym sponsorom. Wasze wsparcie jest nie ocenione!!!
Już dzisiaj chciałbym zaprosić Was do udziału w XVI Ogólnopolskim Konkursie Modeli Kartonowych o "Puchar Wójta Gminy Przeciszów", który odbędzie się w dniach 16-18.09.2016!!!

pozdrawiam i dziękuję

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 21 Sep 2015 21:59

Ďakujeme, Lukasz!
Výborne to robíš!
Už sa zase teším!
:victory:

A my sme boli aj v Krakowe. Kešky zbierať...


:P
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
majos | 48
Príspevky: 847
Meno: Marian
Bydlisko: Modra

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa majos » 21 Sep 2015 22:35

Zdar,

Diky moc Trak-tor a Fito za odvoz i naplanovanie celeho tripu. Diky Stevo za logistiku, a vsetkym ucastnikom za pomerne veselu naladu. Aj ostatnym SVK crew diky, Som rad ze som stretol nove tvare a najme stretnutia po cca dvadsiatich rokoch (Sekerka).

Vystava fakt ze dobra, vyhecovanie pretrvava, takze hor sa rezat, strihat, tvarovat a mozno aj farbit:))

V neposlednom rade vdaka Lukaszovi a jeho druzine, ono na tradiciach nieco bude, ci?

Este sa na vas pridem rad pozriet.

Aloha, M
Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 21 Sep 2015 22:50

Tak a teraz niečo z výstavy.
Fotil som v sobotu večer, počas hodnotenia.
Preto je tam málo ľudí. A preto nemám lode, ktoré boli v samostatnej, vtedy zamknutej, miestnosti.
Nech sa páči:



Pár celkov:




Vláčiky:


Všeličo:

:)
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 21 Sep 2015 22:56

A nakoniec...

...lietadlá:














:still dreaming:

A teraz choďte lepiť!
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
Daniel | 58
Príspevky: 420
Bydlisko: Český Krumlov
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Daniel » 22 Sep 2015 08:05

Vypadá to na opravdu podařenou akci :big smile: . Gratuluji medailistům, zdravě zavidím všem účastníkům a mám jeden dotaz - co je to prosím za éro v té poslední řadě fotek hned první snímek vlevo ? S těmi červenými křídly a imatrikulací "URSS"?

Užívateľov profilový obrázok
Jakubsdk | 37
Príspevky: 30
Meno: Jakub
Bydlisko: Nymburk, Czech Rep.

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Jakubsdk » 22 Sep 2015 08:23

Ahoj Danieli,

jedná se o Tupolev ANT-25 a tento stroj byl použit na první let ze Sovětského svazu do USA přes severní pól :wink: Byl zhruba 14m dlouhý a rozpětí 35m s doletem až 13.000km
http://www.aviastar.org/air/russia/ant-25.php
https://en.wikipedia.org/wiki/Tupolev_ANT-25

Jakub.

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Fito » 22 Sep 2015 08:37

A vydalo to Bumaznoe modelirovanie (124)

...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Daniel | 58
Príspevky: 420
Bydlisko: Český Krumlov
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Daniel » 22 Sep 2015 08:48

Aha, díky moc za info. Podle obálky mne ten model moc nezaujal, ale sestavený vypadá impozantně .

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa serpens » 22 Sep 2015 08:52

Jakubsdk napísal:Ahoj Danieli,

jedná se o Tupolev ANT-25 a tento stroj byl použit na první let ze Sovětského svazu do USA přes severní pól :wink: Byl zhruba 14m dlouhý a rozpětí 35m s doletem až 13.000km
http://www.aviastar.org/air/russia/ant-25.php
https://en.wikipedia.org/wiki/Tupolev_ANT-25

Jakub.


Toto bolo to lietadlo, ktore prvy krat urobilo paniku v USA - tak nejak im doslo, ze ked sa do toho nalozia bomby a vie to tam doletiet bez medzi pristatia, ze to moze byt hrozba :haha: No a potom tych chudacikov dorazili, ked im tam poslali sputnik pipat - to ich napadlo, ze to tie bomby mozu padat rovno z vesmiru :P
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Archiv 2015"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní