Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

hodnosti pre členov fora

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa Patero » 11 Jan 2010 20:47

akékolvek nevydarené hodnosti pre členov fóra nezabijú fórum s takou rýchlosťou, ako zamikanie, alebo mazanie...

:vicotry: :wink: :P

Už som to raz písal a napíšem to znovu. Ivant. Táto téma ktorú si založil ty a na tomto fóre svedčí len o tom, že máš toto fórum rád, že sa tu dobre cítiš a chceš ho rozvíjať podla svojho gusta a s najlepšími úmyslami. Takže sa nikomu neospravedlňuj.

Takéto témi vznikali aj na iných fórach. A tie niektoré reakcie s tými vela výkričníkmi boli len následkom zažitého na tých iných fórach. Aby som bol konkrétny. Väčšina ludí na tomto fóre odrástla na bývalom papieráckom fóre Papierovemodelarstvo.sk. Na tom fóre boli dosť zlé medziludské vzťahy. O dôvodoch tých vzťahov nemá zmysel sa tu na tomto mieste rozpisovať. To už je minulosť. Ide len o to, že niektoré nepríjemné zážitky ostali v srdciach ludí a teraz aj pri náznaku niečoho, čo bolo na starom fóre zlé, reagujú dosť zhrozene.

Ivant, ja úplne chápem tvoj úmysel a zámer. Na tomto fóre zatial funguje medzi luďmi niečo, čo na iných fórach buď nepoznajú, alebo sa to odtial vytráca. Na tomto fóre ešte stále funguje tolerancia a úcta k druhému a ja dúfam, že to tak ostane ešte na velmi dlho. Ale na to, aby človek mohol mať úctu k inému a mohol byť k nemu tolerantný, musí mať najprv úctu k sebe a byť tolerantný aj k sebe samému. Preto sa neospravedlňuj. Nič zlé si nespravil a všetci to velmi dobre vedia... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
pet1972 | 51
2K+
Príspevky: 2085
Meno: Peter Kováč
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa pet1972 » 11 Jan 2010 20:54

ivant napísal:ja som si už spravyl ak sa páči neviem síce ako sa to volá táto velkost ale aspon je vydno :P


Tato velkost je cca velkost signatury :wink: len pre poriadok...

a toto su signatury :wink: samozrejme ze moje xixi

Spoiler: Zobrazit
Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok


A aby som nebol OT. Mna sa toto forum paci prave pre tu otvorenost...a nie kastovanie. A aj to chapem ako to Ivan myslel...jednoducho si treba dat nejaky podpis ak je zaujem ukazat ze som ten alebo onen...tu som bezne pouzival UB Danica Patrick fan...teraz sa mi zapacila OLFA a sup je tam...ozaj dufam ze sa autor nehneva

Užívateľov profilový obrázok
Boris27 | --
Príspevky: 206
Meno: Boris

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa Boris27 » 11 Jan 2010 21:08

pet1972 napísal:ozaj dufam ze sa autor nehneva


nie kludne a ak by niekto mal zaujem o nejaky iny tak nech napise ss a urobim mu
[center]▄︻┻┳═一
"Pokiaľ nám vydrží kyslík, možno sa dožijeme i smrti hladom." Leela

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: hodnosti pre členov fora

Príspevokod užívateľa serpens » 11 Jan 2010 21:43

Som rad, ze sa to tu objasnilo. Ako pise patero, nie je sa za co ospravedlnovat, tato cast fora je tu prave na to, aby sa tu taketo veci prediskutovali.

Priznavam, ze zo zaciatku som to aj ja zle pochopil a myslel som, ze mas na mysli "hodnotenia", teraz mi je jasne co si mal namysli.

A ku tym obrazkom (userbanner, signatury) - osobne nie som ich zastancom ani moc velym fanusikom ale dokazem ich tolerovat, teda ked nie su prilis velke :P
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Kniha prianí [Requests Book]"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných