Kotatsu Neko Cat /free/ 1:?

Užívateľov profilový obrázok
svetluska | --
Meno: svetluska

Kotatsu Neko Cat /free/ 1:?

Príspevokod užívateľa svetluska » 17 Jan 2012 16:49

tak som po dlhsej dobe zase daco zlepila. Na tuto macicku som mala zalusk uz dlhsie. Bola to piplacka nakolko je drobunka. trocha nestastne som volila papier ,mala som to vytlacit na jemnejsi dalo by sa lepsie tvarovat a lepit. Taktiez musim zmenit lepidlo lebo to co mam je skuska nervov :bad smile: Ale na to ze som v tom kvazi novacik to celkom ujde :-) Inak vystrihovacka je trocha hlupucko spravena kedze zlomy a linky co je vidiet su modrou farbou aj na bielom podklade, mohli tam dat nejaku svetlosedu alebo zltu, trocha tazsie sa pasuju jednotlive zlepene casti trupu do seba a s chvostikom sa treba pohrat pretoze mal by ist pri nohe po zemi ale tie uhly nesedia tak ho ma trocha dohora. Najvacsie babracka bola s hlavou a zadkom. Po case ked to lepenie dostanem lepsie do ruk si ju spravim znova a dufam ze bude krajsia :)

svetluska | --

Re: Kotatsu neko cat

Príspevokod užívateľa svetluska » 17 Jan 2012 17:10

zrada, nejak mi to nechce nahrat fotky

svetluska | --

Príspevokod užívateľa svetluska » 17 Jan 2012 17:20

nechapem, nacita obrazok na 100% ale neulozi ho a dolu na liste mi vypise Error on page. :scorn: ja tomu PC asi jednu picnem :beaten:

ivant | 42
2K+
Meno: ivan

Príspevokod užívateľa ivant » 17 Jan 2012 17:45

ahoj asi velké obrázky :wink:

pet1972 | 47
2K+
Meno: Peter Kováč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pet1972 » 17 Jan 2012 18:37

Off topic: Pomôcka ako zmeniť veľkosť - http://papermodelers.sk/viewtopic.php?p=55266#p55266
Na stole: KAROSA, Trabant 601 Universal Dokončené: Galeria

svetluska | --

Príspevokod užívateľa svetluska » 17 Jan 2012 19:49

Jejky uz to ide, dakujem Peti, mam novy fotak a ten robi viac pixelove foto, ked so zmensila islo to :-)

Návrat na "Figúrky a zvieratá // Figures & Animals"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných