Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.
Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010
Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010
Mám a poobede dodám. Len neviem aká bude kvalita. Za mnou stáli deti a stále do mňa drgali.
Momentálne: STAR 12.185 Moja galéria
Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010
vasik1 napísal:To ozaj nemá nikto fotografiu z odovzdávania druhého miesta v kategórii P4?
No neviem či v tom nemá prsty ten pánko zo šiah
Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010
Panther napísal:No neviem či v tom nemá prsty ten pánko zo šiah
No tak pre istotu tá fotka vôbec nevyšla !!
Momentálne: STAR 12.185 Moja galéria
Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010
Tak konecne som sa dostal k tomu, nieco napisat o vystave.
V prvom rade povinna dakovacka:
1. Martinovi Mikulasovi, Jarovi Vnukovi a ostatnym ludom z MK Zobor za zorganizovanie tejto uzasnej akcie.
2. mojmu bratovi Marekovi za pomoc so zabezpecenim papierackej casti (priprava, preberanie, hodnotenie, upratanie,...)
3. Teovi, bambulovi, Bugattimu a Mayovi za pomoc s rozhodovanim. Bez ich pomoci by sme to este viacej nestihali.
4. Paterovi za pomoc s kategoriou 4S (cena sutaziacich o najlepsiu bojovku).
5. Mayovi za pomoc s upratovanim po skonceni sutaze.
6. vsetkym predavajucim, ze spravili taku dobru burzu (podla mna doteraz najlepsiu, co sme v Nitre mali).
7. a hlavne Vam vsetkym, ze vas tolko prislo, priniesli ste tolko peknych a kvalitnych modelov, vytvorili ste super atmosferu a ze pridete aj o rok .
Taktiez dakujem ludom, co sem dali foto z vystavy - aspon viem, co vsetko tam bolo (kedze videl som iba tie modely, ktore som hodnotil
V prvom rade povinna dakovacka:
1. Martinovi Mikulasovi, Jarovi Vnukovi a ostatnym ludom z MK Zobor za zorganizovanie tejto uzasnej akcie.
2. mojmu bratovi Marekovi za pomoc so zabezpecenim papierackej casti (priprava, preberanie, hodnotenie, upratanie,...)
3. Teovi, bambulovi, Bugattimu a Mayovi za pomoc s rozhodovanim. Bez ich pomoci by sme to este viacej nestihali.
4. Paterovi za pomoc s kategoriou 4S (cena sutaziacich o najlepsiu bojovku).
5. Mayovi za pomoc s upratovanim po skonceni sutaze.
6. vsetkym predavajucim, ze spravili taku dobru burzu (podla mna doteraz najlepsiu, co sme v Nitre mali).
7. a hlavne Vam vsetkym, ze vas tolko prislo, priniesli ste tolko peknych a kvalitnych modelov, vytvorili ste super atmosferu a ze pridete aj o rok .
Taktiez dakujem ludom, co sem dali foto z vystavy - aspon viem, co vsetko tam bolo (kedze videl som iba tie modely, ktore som hodnotil
Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010
Teraz je na rade vysledkova listina (iba papierove modely, ak by bol zaujem aj o vysledky plastackych kategorii, tak kludne pridam):
Cena primátora mesta Nitra XVI. ročník, Nitra, 23. októbra 2010
Výsledková listina
papierové modely (bez rozdielu veku)
P1 – F1(formula)
1. Zdeněk Smaženka, Ferrari 158, Havlíčkúv Brod, Česká republika
2. Viktor Križan, March 761 Ford, Trnava
3. Ondřej Mikulášek, Ferrari 1512, Brno, Česká republika
P2 – vozidlá nákladné
1. Roman Čehúty, Tatra 138, Púchov
2. Tino Korinek, Nakladač L34, Partizánske
3. Ladislav Horňanský, Tatra 815, Brno, Česká republika
P3 – vozidlá osobné
1. Ondrej Madola, Chevrolet Blazer, Zlaté Moravce
2. Martin Seeman, Le Zerbe, Liptovský Hrádok
3. Gábor Karácsony, Lapirossi Replika, Mosonmagyaróvár, Maďarsko
P4 – pozemná vojenská technika
1. Ondřej Mikulášek, Stug 40, Brno, Česká republika
2. Peter Vasaráb, Panzer III, Partizánske
3. Radek Lamche, Allket, Dolní Benešov, Česká republika
P4S – cena súťažiacich o najlepší model pozemnej vojenskej techniky
1. Ondřej Mikulášek, Stug 40, Brno, Česká republika
2. Pavol Višnovský, TKS, Kuzmice
3. Peter Židuliak, PZ VI Tiger, Šahy
P5 – letecká a kozmická technika
1. Martin Seeman, Phonix D.I, Liptovský Hrádok
2. Zbyněk Vašek, Zero, Jindřichúv Hradec, Česká republika
3. Henryk Stolecki, P.38 Lighting, Swierczyniec, Poľsko
P6 – lode
1. Janusz Stoklosa, MS Ziemia Szczecinska, Žywiec, Poľsko
2. Robert Kijak, Konigsberg, Jaslo, Poľsko
3. Miroslav Divko, Berbice, Bratislava
P7 – železničná technika
1. Martin Frčka, Brigadelok, Žilina
2. Tomáš Víťaz, BN 2T Henschel, Švošov
3. Ľubomír Chropúvka, Dyrenkov D-2, Sobotište
P8 – architektúra
1. Martin Raček, Kostol, Poprad
2. Michal Petráš, Vranov nad Dyjí, Šaštín
3. Marek Piga, Rotunda, Bratislava
P9 – ostatné
1. Radek Lamche, Bicí souprava, Dolní Benešov, Česká republika
2. Tino Korinek, Stargate, Partizánske
3. Branislav Virba, Ruka Terminátora, Košice
Špeciálne ceny
Absolútny víťaz: Radek Lamche - Model: BR 52
Najlepší papierový junior: Tomáš Víťaz
Pohár MK Bulldog Liptovský Hrádok: Samuel Sučík - Hrad Točník
Majstrovstvá Slovenskej republiky v papierovom a plastovom modelárstve žiakov AMAVET-u
Nitra, 23. októbra 2010
Výsledková listina
papierové modely
V. cestné dopravné prostriedky
1. Andrej Stránsky, Autobus K-AEC, Čataj
2. Daniel Ilavský, Tatra 815, Košice
3. Michal Matovič, UNC 151, Jaslovské Bohunice
VI. stavebná architektúra
1. Samuel Sučík, Hrad Točník, Čelovce
2. Piotr Stoklosa, Stanica Aragon-1, Žywiec, Poľsko
3. Klára Nováková, Maják, Brumov Bylnice, Česká republika
VII. ostatné modely
1. Samuel Sučík, T-34, Čelovce
2. Piotr Stoklosa, Tatra 815, Žywiec, Poľsko
3. Tereza Jankovičová, Doma na koberci, Bratislava
Ak by niekto chcel vysledkovu listinu vo formate pdf, tak mi napiste cez SS mailovu adresu. Neskor budu vysledky aj na stranke MK Zobor.
Cena primátora mesta Nitra XVI. ročník, Nitra, 23. októbra 2010
Výsledková listina
papierové modely (bez rozdielu veku)
P1 – F1(formula)
1. Zdeněk Smaženka, Ferrari 158, Havlíčkúv Brod, Česká republika
2. Viktor Križan, March 761 Ford, Trnava
3. Ondřej Mikulášek, Ferrari 1512, Brno, Česká republika
P2 – vozidlá nákladné
1. Roman Čehúty, Tatra 138, Púchov
2. Tino Korinek, Nakladač L34, Partizánske
3. Ladislav Horňanský, Tatra 815, Brno, Česká republika
P3 – vozidlá osobné
1. Ondrej Madola, Chevrolet Blazer, Zlaté Moravce
2. Martin Seeman, Le Zerbe, Liptovský Hrádok
3. Gábor Karácsony, Lapirossi Replika, Mosonmagyaróvár, Maďarsko
P4 – pozemná vojenská technika
1. Ondřej Mikulášek, Stug 40, Brno, Česká republika
2. Peter Vasaráb, Panzer III, Partizánske
3. Radek Lamche, Allket, Dolní Benešov, Česká republika
P4S – cena súťažiacich o najlepší model pozemnej vojenskej techniky
1. Ondřej Mikulášek, Stug 40, Brno, Česká republika
2. Pavol Višnovský, TKS, Kuzmice
3. Peter Židuliak, PZ VI Tiger, Šahy
P5 – letecká a kozmická technika
1. Martin Seeman, Phonix D.I, Liptovský Hrádok
2. Zbyněk Vašek, Zero, Jindřichúv Hradec, Česká republika
3. Henryk Stolecki, P.38 Lighting, Swierczyniec, Poľsko
P6 – lode
1. Janusz Stoklosa, MS Ziemia Szczecinska, Žywiec, Poľsko
2. Robert Kijak, Konigsberg, Jaslo, Poľsko
3. Miroslav Divko, Berbice, Bratislava
P7 – železničná technika
1. Martin Frčka, Brigadelok, Žilina
2. Tomáš Víťaz, BN 2T Henschel, Švošov
3. Ľubomír Chropúvka, Dyrenkov D-2, Sobotište
P8 – architektúra
1. Martin Raček, Kostol, Poprad
2. Michal Petráš, Vranov nad Dyjí, Šaštín
3. Marek Piga, Rotunda, Bratislava
P9 – ostatné
1. Radek Lamche, Bicí souprava, Dolní Benešov, Česká republika
2. Tino Korinek, Stargate, Partizánske
3. Branislav Virba, Ruka Terminátora, Košice
Špeciálne ceny
Absolútny víťaz: Radek Lamche - Model: BR 52
Najlepší papierový junior: Tomáš Víťaz
Pohár MK Bulldog Liptovský Hrádok: Samuel Sučík - Hrad Točník
Majstrovstvá Slovenskej republiky v papierovom a plastovom modelárstve žiakov AMAVET-u
Nitra, 23. októbra 2010
Výsledková listina
papierové modely
V. cestné dopravné prostriedky
1. Andrej Stránsky, Autobus K-AEC, Čataj
2. Daniel Ilavský, Tatra 815, Košice
3. Michal Matovič, UNC 151, Jaslovské Bohunice
VI. stavebná architektúra
1. Samuel Sučík, Hrad Točník, Čelovce
2. Piotr Stoklosa, Stanica Aragon-1, Žywiec, Poľsko
3. Klára Nováková, Maják, Brumov Bylnice, Česká republika
VII. ostatné modely
1. Samuel Sučík, T-34, Čelovce
2. Piotr Stoklosa, Tatra 815, Žywiec, Poľsko
3. Tereza Jankovičová, Doma na koberci, Bratislava
Ak by niekto chcel vysledkovu listinu vo formate pdf, tak mi napiste cez SS mailovu adresu. Neskor budu vysledky aj na stranke MK Zobor.
Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010
Nazdar.
Mám len malý dotaz :
Piotr Stoklosa je syn Janusza Stoklosu ????
ďakujem
Mám len malý dotaz :
Piotr Stoklosa je syn Janusza Stoklosu ????
ďakujem
Momentálne: STAR 12.185 Moja galéria
Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010
Este pridavam odkaz na regionalnu nitriansku TV, kde si mozte pozriet reportaz z vystavy:
http://www.nitricka.tv/spravodajstvo/ak ... age_id=766
http://www.nitricka.tv/spravodajstvo/ak ... age_id=766
Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010
Dik za vysledkovu listinu.
Mozem reklamovat ?
ja nie som z Bratislavy
Mozem reklamovat ?
ja nie som z Bratislavy
- iconmaster | 35
- Last man standing
- Príspevky: 7433
- Meno: Peter Jankovič
- Bydlisko: Želiezovce
- Kontaktovať užívateľa:
Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010
Suhob - a tu kocku vpravo v cierneom kabate nepoznas nahodou?
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní