BULLDOGFEST VI. ročník /19. mája 2012/ ZMENA TERMÍNU!!!

Užívateľov profilový obrázok
pet1972 | 51
2K+
Príspevky: 2085
Meno: Peter Kováč
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: BULLDOGFEST VI. ročník /19. mája 2012/ ZMENA TERMÍNU!!!

Príspevokod užívateľa pet1972 » 26 Máj 2012 20:27

iconmaster napísal:Neviete nahodou, ci ide o novo vydany alebo nejaky starsi model? A kto to vlastne vydal?



Ico dobrá správa http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=7826
Stojí to tridsať zlatiek

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4052
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: BULLDOGFEST VI. ročník /19. mája 2012/ ZMENA TERMÍNU!!!

Príspevokod užívateľa Roman » 27 Máj 2012 10:53

ten v tych slnecnych okuliaroch vyzera ako clen adamsovej rodiny, bratranec sid.nebol to on? :P

Užívateľov profilový obrázok
Paly | 36
Príspevky: 1790
Meno: Paľo

Re: BULLDOGFEST VI. ročník /19. mája 2012/ ZMENA TERMÍNU!!!

Príspevokod užívateľa Paly » 02 Jún 2012 19:12

Ahojte, takže ja takto oneskorene, ale predsa :beat plaster: . Bolo dobre, ale nejako krátko, zbehlo mi to ani neviem ako. Trocha ma štve že s mojím žalúdkom to v ten deň nebolo najlepšie tak mi to trocha znepríjemnilo existenciu ale inak super, aj počasie aj návštevnosť, všetko proste :victory: . Po vzhliadnutí videa reportáže sa mi uľavilo, že ma tam nezaradili :victory: chvalabohu, keďže ma na rozhovor Sony násilne podhodil. Ešte ma trocha mrzí že som sa so všetkými poriadne neporozprával a nerozlúčil, odchádzal som dosť narýchlo. Ale inak vyslovene pozitívny deň. :wink:
BTW, dve spolužiačky z Hrádku, čo boli pozrieť prvý krát na také niečo ako je modelárska výstava, sa vďaka svojej nevedomosti stali obeťou kecov nejakého plasťáka, ktorý asi videl že o tom veľa nevedia a tak im vraj povedal, že my papieráci to sme len takí, že vystrihovačky z papiera sú len pre malé deti. Bol to nejaký zubár, ešte im dal kontakt, keby im trebalo niečo spraviť s chrupom. No také dačo :haha: . Ale jeden matrtaj akciu nepokazí :victory: ( aby tie zuby ešte nebolo treba robiť jemu.... )
Live hard, ride easy.

Užívateľov profilový obrázok
metalsoft | 49
† 23.06.'23
Príspevky: 282
Meno: Ivan
Bydlisko: Lipt. Hrádok
Kontaktovať užívateľa:

Re: BULLDOGFEST VI. ročník /19. mája 2012/ ZMENA TERMÍNU!!!

Príspevokod užívateľa metalsoft » 02 Jún 2012 19:36

nedostal si sa do reportáže z technických príčin - rejžo stlačil zlý gombík :D
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Paly | 36
Príspevky: 1790
Meno: Paľo

Re: BULLDOGFEST VI. ročník /19. mája 2012/ ZMENA TERMÍNU!!!

Príspevokod užívateľa Paly » 02 Jún 2012 19:39

Prozreteľnosť ma zachránila :victory: Natáral som tam riadne hovadiny .... :haha:
Live hard, ride easy.

Návrat na "Archív 2012"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní