Cena primátora mesta Nitra /20.10.2012

Užívateľov profilový obrázok
juraig | --
Príspevky: 359
Meno: jurai
Bydlisko: Zákamenné, Trnava

Re: Cena primátora mesta Nitra /20.10.2012

Príspevokod užívateľa juraig » 23 Okt 2012 23:28

Chalani, kapánek rýpnem...

Je dobré, že si takto potľapkáme po pleci a povieme si, že bola super akcia...Či chceme, či nechceme, mala tento rok veľký úspech a j význam (nielen regionálny, ale aj "medzinárodný"). Len sa bojím, že sa mohlo urobiť viac. Budú fotky a zmienka v Ohníku, čo je super...

Ale chýbala mi minimálne miestna telka Central TV, hádam aj nejaký regionálny štáb STV, niekto od novín (MY noviny), aj zo SrO, či TASR sú vďační za námety... Trocha akciu pustiť medzi ľudí... Možno by sme sa divili výsledku na ďalší ročník... Škoda, že mi to napadlo až cestou domov, ale nie je na škodu veci na medializáciu nabudúce nezabudnúť...

Ak sa takéto niečo udialo a nevšimol som si, pardon...
Prihoďte link na nejakú agentúrnu správu...
Ale pre budúcnosť by sa to veeeľmi zišlo a oplatilo...

P.S. Nič nie je ešte stratené, fotiek je dosť... :)
Pre radosť z voľného času, pre potešenie...
Informácie o mojich modeloch: http://www.juraig.ttlitklub.sk
Nájdete ich v časopisoch Fifík, Ohník
a v e-shope http://www.papermodel.eshop-zdarma.cz/i ... gory_id=35

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra /20.10.2012

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 24 Okt 2012 15:57

mno, úprimne povedané mám z tvojho príspevku husiu kožu a je mi v okolí žalúdka všelijako, ale to bude mnou a mojím osobným názorom, kedže som asociál, ktorý nepozerá reklamu a v obchode si vyberá/ kupuje s obľubou veci, ktoré potom prestávajú vyrábať/ v danom obchode predávať (o.i. voda do ostrekovača s vôňou škorice) a radšej si vyberiem opekanie slaninky pri Dunaji (hoci aj sám a mám so sebou akurát slaninu, chleba, nožík a bycikel, ani dosku na krájanie nie) pred nejakou hromadnou akciou s varením gulášu v lese, kde sa to podáva na taniery, čapuje sa pivo do voskovaného pohára a bzučí tam aj hudobný koncert, podobne aj tu som sa cítil lepšie, ako keby tam pobehovala namachlená reportérka (nedajboh 2- 3 konkurenčné) a polmetrovým nechtom by prepichla strechu petopatovho nakladača so slovami: jééj, pardón, ja som si myslela, že to je z umeleckej hmoty

takže radšej takúto komornejšiu akciu s kopou známych, ako niečo na štýl smotánky na streche

ale ako vravím, ja som divný a svet by mal asi fungovať podľa teba, aby sa o tej akcii dozvedela aj široká verejnosť :girl:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4050
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Cena primátora mesta Nitra /20.10.2012

Príspevokod užívateľa Roman » 24 Okt 2012 16:57

tunajsie tv stanice by nasa vystava a sutaz zaujimala len vtedy keby tam bola nejaka vrazda,lupez,nalez mrtvoly,havaria alebo keby tam hulakala tlupa ciganov.to su okruhy ktore ich zaujimaju. ale do casopisu modelarskeho by sa mohlo nieco dat :wink:

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra /20.10.2012

Príspevokod užívateľa iconmaster » 24 Okt 2012 18:55

No veru, vacsinou si pozriem iba spravy, no uz aj tie akosi stracaju objektivitu a pravdivost, niekedy sa mi fakt zda, ze schvalne su zostrihane tak, aby vyvolali presne urceny efekt a nazor u ludi.. Kolkokrat hovoria nieco uplne ine, co sa v skutocnosti stalo a kolkokrat prehanaju fakty a cisla, ci uverejnuju nerealne skutocnosti, co nemaju ani potvrdene. A to nehovorim o inych realaciach, ktore zaradujem do kategorie "Humus". Urcite su aj ovela rozumnejsie sposoby propagacie.

Užívateľov profilový obrázok
RKK | --
Príspevky: 153
Bydlisko: Nitra

Re: Cena primátora mesta Nitra /20.10.2012

Príspevokod užívateľa RKK » 24 Okt 2012 19:40

Ohladom propagacie cez TV, info o vystave sme do niekolko TV poslali (aj do regionalnej), ale odozva ziadna.

Ako pisal toudi, aj nase priestory maju svoje kapacitne obmedzenia (co sa tyka ludi aj modelov). Myslim, ze tak, ako to bolo tento rok, to celkom uslo. Podla mna je lepsie tam mat trochu menej ludi, ale zase su to taki, ktori sa o to naozaj zaujimaju. Bol by som nerad, keby sa to zvrhlo na ozaj masovu akciu, kde by ludia stali v rade ako na rozky a nebolo by ani miesto na fotenie, porozpravanie sa,... Radsej si nechcem ani predstavit, aky by tam bol potom vzduch :dribble: .

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra /20.10.2012

Príspevokod užívateľa iconmaster » 24 Okt 2012 20:01

to uz jedine v este vacsich priestoroch, take hadam maju len niekde na vystavisku Agrokomplex :haha:

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4050
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Cena primátora mesta Nitra /20.10.2012

Príspevokod užívateľa Roman » 24 Okt 2012 20:08

ked bud zly vzduch nasadime si plynove masky,dnes ich dostat kupit celkom lacno :P

Užívateľov profilový obrázok
Drotik | 53
Príspevky: 1255
Meno: Vlado
Bydlisko: Bratislava

Re: Cena primátora mesta Nitra /20.10.2012

Príspevokod užívateľa Drotik » 25 Okt 2012 01:44

stop_r
Hlavne nadherne origami labute sa mi velmi pacilo. Tvorkyna je cinna aj na tomto fore ?

Je to moja dcerka 8-rocna robila ju popri mne viac origami tu
Úsmev dobrého človeka obdarí a nepriateľa naštve.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra /20.10.2012

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 25 Okt 2012 07:39

cavte tak konecne sa dostanem k tomu aby som pridal aj ja par foto:)

Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra /20.10.2012

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 25 Okt 2012 07:41

Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Návrat na "Archív 2012"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný