Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

LaserWork-doplnky k modelom

Pravidlá fóra

  • Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
  • Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.


V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
Užívateľov profilový obrázok
tatra813 | 28
Príspevky: 445
Meno: Peter
Bydlisko: Banská Bystrica

LaserWork-doplnky k modelom

Príspevokod užívateľa tatra813 » 16 Dec 2018 23:20

Zdravím Vás,
možno už niektorí o mne počuli alebo vedia, ba dokonca majú aj skúsenosti. Už nejaký ten čas vyrábam a ponúkam najrôznejšie laserové doplnky pre rôzne štandardné ale aj neštandardné modely či veci na mieru, ktoré ste mohli vidieť aj na modeloch tu na našom fóre.

Preto by som rád, už oficiálne oznámil, že mám teda možnosti rezať laserom. Týmto nemám na mysli, že začína masívna produkcia všelijakých vecí....

Venujem sa z pravidla takým veciam, ktoré sa nedajú zohnať, nikdy sa nevyrábali v laserovej podobe, stoja príliš veľa alebo ide o neštandardné požiadavky či materiály. Týmto by som rád povedal, že ak niekto hľadá či už pásy, dezény, mriežky, podlahy,profily a rôzne doplnky ktoré už trh neponúka alebo nikdy neponúkal,v skratke kto čo potrebuje alebo chce mať nech mi napíše.

Na predstavu Vám ponúknem pár fotiek mojich výrobkov. Nie všetky fotky sú moje (použil som ich s verným súhlasom autorov modelov čisto na verejnú propagáciu doplnkov), kde môžete vidieť ako rôzne diely vyzerajú a v akej sú kvalite. Jedná sa prevažne o mierky 1:25, 1:32 a 1:150.

Viď viac foto ->

plechy, podlaha, mriežky



pásy



dezény



vláčiky



rôzne doplnky / veci na mieru



Všetky vyššie ukázané doplnky sú použité na nasledovných modeloch :

Central Pacific 60 Jupiter /Modelik/ 1:25
Tw29 /Modelik/ 1:25
PTS / Modelik/ 1:25
Schanrhorst / 1:150
T-55A /GPM/ 1:25
Š706/AKmodely/ 1:32
Stavostroj VVW 3405/ 1:32
Tatra 158 Phoenix Buggyra

Informácie pre záujemcov

-pracovná plocha lasera 50 x 30 cm
-max. hrúbka rezu 1cm (závisí od materiálu)
- možnosť rezania a gravírovanie papiera a preglejky plus iné materiály po dohode

Otázky?

Ako dodať podklady?
- Väčšinou formou mailu, SS, či na FB kontakt.
V akom súbore ?
- uprednostňujem scany dielov v JPG s s priloženými rozmermi daného diela/ kto vie kresliť tak klasické DWG,DXF súbory
Posiela sa aj do Českej republiky?
- Áno posielam aj do Čiech. (ceny poštovného a formality okolo toho všetko po kontakte somnou)

CENA?
--> Cena sa odvíja od podkladov, daného dielu, množstva a celkovej náročnosti .. ale väčšinou ide o dohodu aby boli obe strany spokojné

Kontakt

p.susor@centrum.sk

alebo tu na fóre klasicky SS

S pozdravom

Peter.


Posledná aktualizácia 25.12.2021
Naposledy upravil/-a tatra813 v 25 Dec 2021 14:09, upravené celkom 11 krát.
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150 ..... áno, mám doma laser

Užívateľov profilový obrázok
kreyson79 | 45
Príspevky: 111
Meno: Roman Kryston

Re: LaserWork-doplnky k modelom

Príspevokod užívateľa kreyson79 » 16 Dec 2018 23:42

Tak toto veľmi rád čítam a chválim tvoj počin.Mám osobnú skúsenosť s Peťom a môžem potvrdiť jeho super profi prácu. Takže vážený môžete ho zasypať požiadavkami :victory:
hotovo: Snežná pluha Braintech
na stole : MoA3-546 Bumažnoe modelirovanie

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2179
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: LaserWork-doplnky k modelom

Príspevokod užívateľa Oliver » 17 Dec 2018 12:43

Mal som tú česť pracovať s už viacerými doplnkami od Peťa a môžem len potvrdiť slová napísané vyššie.
Vrelo odporúčam všetkým.
:big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: LaserWork-doplnky k modelom

Príspevokod užívateľa Fito » 15 Feb 2019 13:00

Tieto služby doporučuje 5 z piatich tankistov :victory:

Spony na T-72:
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Návrat na "e-shopy // e-shops"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný